Paypal Verified - Стъпка по стъпка

От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

При мен с Виза от First banc с дебитна карта нямам никакви проблеми.
 
От: Paypal Verified

Отиваш в банката, която ти е издала картата след 2-3 дни и си взимаш извлечението по сметката. На реда , на който си таксуван с 1.5 EUR ще видиш 4-digit PayPal code, с който трябва да си верифицираш картата в PayPal. Ще ти възстановят 1.5 EUR след процедурата.
Последвай тази процедура и нямаш никакви проблеми
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Колко време им трябва на тия от Пейпал, за да се уверят, че документите, които съм им изпратил са истински и съвпадат с данните ми? Първият път ми ги върнаха след 1 седмица, защото адреса беше изписан по различен начин. Минаха 10 дена от новите документи и "променения" адрес в настройките, а оттогава ни вест, ни кост... Писах им на обслужващия сервиз..преди 5-6 дни..обикновено отговарят в рамките на 72 часа и нищо...а не мога да получавам пари, само да плащам и изпращам...
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Искаш бързо решение, а не се обаждаш, странно. Щом пишеш на е-поща, значи логично искаш бавно решение на това и на ревюто на документите.

При писането на e-mail или опит за обаждане даже излиза:

4xKmETZ.png


Така, че може да почакаш и до другия месец.

…освен, ако не ти се обажда. +35314369111 (IE number) и да чакаш, докато дойде редът.

Аз съм чакал преди 2г. около 3 ЧАСА към eB, слушайки песнички и мелодии, научавайки ги наизуст. Не можеш да си позволиш луксът да ги спреш, тъй като не се знае кога ще ти се включи rep отсреща. Кеф.
 
Последно редактирано:
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Ясно...трябва да търся някой с английски, че нямам вяра на моя :D Впрочем още не съм стигнал лимита, но съм някъде по средата..Какво ще се случи, ако го стигна - блокират ми акаунта или?
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Ново 20...оправиха ми акаунта. Вече мога да получавам пари, да плащам и т.н. Ама пък не ми дава да си тегля парите към сметката, защото съм минал някакви лимити по Европейски директиви...Представил съм документи за самоличност и т.н., на базата, на които "уж" ми възстановиха акаунта...Някой да е имал подобен проблем?..Писах им преди малко и сега чакам отговор..
 
От: Paypal Verified - Стъпка по стъпка

Трябва да се имат всички зелени тикове, където трябва. Прочети поста до края и виж къде какво си дал или не си дал. И пак звънкане.

Изпратил съм необходимите документи отдавна, още, когато получих съобщението, че наближавам лимита и в момента Identify account holder ми стои на In Progress..Като цъкна на provide identification отново ми иска документите...Ето как изглежда в момента Виж файлът 13265
Въпреки че, ми махнаха забраните за получаване и изпращане на пари... Освен пак да ги кача.
 
Ново 20....минал съм всички видове верификации. Имам зелени тикчета, но сега пак ми пише, че съм минал някакъв лимит. Нали след като верифцираш с лична карта и т.н., нямаш повече лимити...Става дума за обикновен профил, не бизнес. Иначе, друг въпрос - по някаква причина съм посочил, че съм от UK и не мога да въведа друга карта. Писах им да го оправим това несъответствие, ама никакъв отговор вече 4 ден...
 
Има. От ноември почнаха Pre-approval отново. Мине-немине време и пак трябва да се дават docs (актуални). Това за UK съм пас, оправи си адреса от опциите и звънкай, 4-ти ден, т.е. реално 1-ви бизнес ден (пресмятайки часовете от петъка и от днес). Чакаш или звъниш.
 
Ясно, но интересното е, че, когато ме прехвърли към секцията, където да си качиш документите - всичко ми е в зелено и ми дава Completed... До сряда, ако не отговорят почвам да ги търся.
 
Здравейте,

Имам малко тъп въпрос, но сигурно сте свикнали :D

Как да разбера дали успешно съм си регистрирала?

Мисля, че всичко направих, както трябва. Въведох си и 4-цифрения код, но как мога да видя наличността на картата?

Благодаря предварително! :)
 
Никак. Наличност по карта се „киризи“ през е-банкиране на съответната банка, издателка на картата. При създаването на банкова сметка с карта се попълва ТИК за искане за е-банкиране (интернет банкиране). Без него се няма такова, логично се няма никакъв достъп до движенията по сметките отдалечено/онлайн, а само „на каса“ или с тел. обаждане към оператор. Не е късно принципно. Отиване в банката на каса, искане листи за попълване с „Искане за е-банкиране“, получава се в плик user/pass и логване в него, откъдето да се проверява наличността по картата. 4-тата опция е на банкомат (някои банки таксуват тази проверка).
 
Аааха...

А сега още по-тъп въпрос :D След като не мога да следя дефакто нищо по картата през PayPal, то каква му е функциалността?
 

Горе