PHP Кодче

inviSible

New Member
Исках да попитам някои знае ли кода за да се абонира човек с емейл в сайта примерно като това
Join our newsletter:
защото аз го имах кода ама сам го забравил....
Ако някои го има да го каче
 
Blinky каза:
georgimateev каза:
виж в хотскриптс направо

Да това е добро предложение. Там ще има 100% нещо като за проблема ти. :)
Аз намерих ама някви мн словни :lol: то там напрао някви програми за пращане на масови имейли
 
georgimateev каза:
еми ти не искасх ли тоцхно тва?
Аз исках код пхп за да се добави в сайта и примерно тои да си напи6е имейла и да даде Прати и да се прати неговия имейл на моя за да знам разбираш ли :) в момента не ми трябва цял софтуер
 
georgimateev каза:
ааа ти искаш формуляр за контакти :) търси за contact form, не за newsletter :)
Ми да миаз търсих тва щото така пише в сайтовете ама сега ще търся формата за контакт :) да видя
 
ами те тия системки ти улесняват нещата. Пълнят ти една база с адресите и после от едно формулярче пишеш новината и тя се изпраща автоматично на всички.

А пък с contact form могат да ти пращат мейли на теб и ти на ръка да ги спамиш, щом мислиш, че ще ти е по-удобно :) Или не съм те разбрал.
 
georgimateev каза:
ами те тия системки ти улесняват нещата. Пълнят ти една база с адресите и после от едно формулярче пишеш новината и тя се изпраща автоматично на всички.

А пък с contact form могат да ти пращат мейли на теб и ти на ръка да ги спамиш, щом мислиш, че ще ти е по-удобно :) Или не съм те разбрал.
Ми да наистина е по удобмо с системите ама са ми малко сложни... не мога да ги разбера иначе ще се упитам , аз си друпнах няква newsletter програма наистина мн удобна даже и дизаини за имейлите предлага ама не можах да я схвана по точно от каде ще се записват тея имейли в база данните
Благодаря
 
Някой ще даде ли тогава newsletter sciprt, защото цял ден се ровя във hotscripts и всичко или ми дава проблем със изпращането на майли или базата данни нещо е прецакана. :twisted: :evil:
 
ou7cas7 каза:
Някой ще даде ли тогава newsletter sciprt, защото цял ден се ровя във hotscripts и всичко или ми дава проблем със изпращането на майли или базата данни нещо е прецакана. :twisted: :evil:
Скрипт или програма??? Щото аз имам една програма ама нее тествана
 

Горе