PR ъпдейт 07.11.2012

palmag

Member
В момента тече PR ъпдейт.
Имам PR на новите страници в няколко мои проекта. :)
Как е положението при вас?
 
Задава се, но още е слабо проявлението - следващие няколко дни ще излязат промените. Сега е едва началото :)

Вижда се тук най-вдясно:
http://wms-tools.com/prchanges/stats
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Аз в общи линии не мога да се оплача.... от общо 7 сайта 3 са нагоре и само един надолу :)
PR0 > PR4
PR0 > PR3
PR2 > PR3
PR3 > PR2

Странно ми е само, че от десетина блогчета в Блогър всичките си седят на 0... не са мръдналиа през последните месеци има сумати уникални статии по тях плюс множество линкове ... може би утре.... :)))
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Аз съм много доволен
Единия сайт от PR0 -> PR5
Другия от PR0 -> PR4 :)
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Аз на последния проект съм от 0 на 2, което не е много, но е добро начало :)
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

При мене всичко е надолу... най-ценните с пр1... да ти сера на докладчиците..опси - "инструментите" ахахаха
голяма любов това между нас явно :twisted: ама ако някой ден лежа..няма да е за изнасилване с цел грабеж, а ще е за изпочупване на малки педерастливи курветински пръстета
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Верно имало бре как съм го пропуснал хихихи. :) добре сега ще прегледам всичко.
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Мисля, че още не е свършил нацяло, ама да видим какво ще стане.
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Почти всичко е надолу с по 1. Само 2 нови от 0 на 3. Не съм доволен...
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Преди имаше някакво значение, ама сега май вобще не ми пука.
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Преди имаше някакво значение, ама сега май вобще не ми пука.

Ако няма значение, дали гугъл, ще си товарят машините да пускат ъпдейт на нещо дето е само за красота?
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Ако няма значение, дали гугъл, ще си товарят машините да пускат ъпдейт на нещо дето е само за красота?

Друго имам предвит, ти прави каквото трябва а да става каквото ще ;)
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Аз на тоя ъпдейт станах по мощен от папата.. поне 15 сайта с PR3, 10 PR2, 1-ници безброй.. и тук там повишение с 1 нагоре :)
 
От: PR ъпдейт 07.11.2012

Моето блогче, което е на 20-тина дни от 0 на 3. Не знам добре ли е това или не. Мен лично ме устройва, като за начало. Запретват се ръкави сега и се чака следващия ъпдейт :):wink:
 

Горе