Predpriemach.com отбеляза 15,000 потребителя!!!

От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Вече сме даже и 6000+ Нека се увеличаваме. Това е само с цел развитие както на областта, в която оперираме, така и на нас самите.

Благодарственост към всички Вас от екипа ни. ;) Вие сте форума, не ние. ;)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Стадото се увеличило и Блинки е в екстаз. :)
Откъде го вадиш този ентусиазъм ?!?
 
Re: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Олеееее..... браво бе... така ли се прави бизнес!? Вместо да се дразните, че конкуренцията расте, вие се радвате! Пу! Какви сте ми...

Не, шегувам се- много се развам за форума и за всички, а така като гледам и аз съм чест от вторите 3000 на сайта. Уееехеееей!
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Стадото се увеличило и Блинки е в екстаз. :)
Откъде го вадиш този ентусиазъм ?!?
Да, аз на 10К ще получа организъм. Със сигурност. Както съм твърдял, по добре да знам, че по търсачките се конкурирам със съгражданин, отколкото с някаква чена индийска маймуна, която спами наляво надясно по световните форуми. Или руснак, който и написал или купил тънко софтуер, който да рине нета. Дано скоро станем и повече. Защото знам, че с това се качва и количеството споделена информация и практика. ;)

Сега е топло и дане размножителния период продължи...хахахха. Успехи на всички нас. ;)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Абе Blinky, аз помня, че преди време беше обещал нещо... някакви модификации по колата. :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Абе Blinky, аз помня, че преди време беше обещал нещо... някакви модификации по колата. :)
Аааа, верно бе.Бях забравил. :) Ама аз я смених, вече не съм с гофо..... :)

Ако имам стикер ще си го сложа, заклевам се. ;) Само да имаме.....даже и на някой никовете ще си лепна.... :p
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Аз се сдобих по нелегален начин с папарашка снимка на Blinky на колата, ето я (да не забравите да клицнете върху снимката, че не се види нищо така:)):


Да се надяваме скоро да видим официалната снимка.

.....даже и на някой никовете ще си лепна.... :p

На Иво ПИФ-а ще е яко да го лепнеш. :lol:
 
Последно редактирано:
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Иво пиф - 1, 2 и ако се регне пак и 3. :) И още, като Апостол, не се сещам за други, но имаше яко "готини" тук, които заслужават да се драснат на колите.

А колата, опредлено се надявам да има такава брамчалка, да популяризирам форума. :) Хахаха, веднага бих драснал на нея името на форума. Даже по съшия начин, както е на снимката. Добро въображение... ;) Еваларка.
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Аиде честито и от мене,нямаше как да неиспамя в темта :D но се надявам ,че скоро и за 5 к ще си чиститим,а относно конкоренцята,тук според мен нестава дума за борба за работа (освен фрееланса :Д) а за нови уменя,полезна информация,промокодове,евтини неща,абе въобще за много работи който неможеш да намериш по другите форуми :)
Поздрави
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Аиде честито и от мене,нямаше как да неиспамя в темта :D но се надявам ,че скоро и за 5 к ще си чиститим,а относно конкоренцята,тук според мен нестава дума за борба за работа (освен фрееланса :Д) а за нови уменя,полезна информация,промокодове,евтини неща,абе въобще за много работи който неможеш да намериш по другите форуми :)
Поздрави

Че те вече са 6000 бе, мушмурок. :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

ау изожщо непогледнах датата 31-03-2009 ;д извинявам са ,ем тогава дано станат 10к :D :D :D
Еми тази година успяхме само до 7К, дано другата удари въпросните 10К. :) Нека са ни честити и тези, до година да ни се увеличи семейството без да ни таковат мамата, ако може. :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 8000 потребителя!!!

Честито, а какво стана с TAKAMATO? Защо не влиза, някой знае ли?
 
От: Predpriemach.com отбеляза 8000 потребителя!!!

Колкото повече толкова повече - Мечо пух.
То май количеството не е толкова важно колкото качеството, но 8к си е цифра.
 
Последно редактирано:
От: Predpriemach.com отбеляза 8000 потребителя!!!

Незнам, за Вас ама тея 8к не се усещат вобще, иначе си е повод за черпене :)
Така, че казваите кога и къде?
 
Re: Predpriemach.com отбеляза 8000 потребителя!!!

Усещат се те, усещат. Нали се сещаш, че са малцината влезнали със знания във форума? Не може да искаш всеки новорегистрирал се да започне да пише полезни статии. Има доста голям период от който голяма част - четене на вече изписаните тук теми.
Друго важно нещо е, че голяма част от потребителите са се насочили точно в определена сфера и коментират само в темите за които им стига познанията. Нали не си представяш някой копирайтър да тръгне да се меша в тема са "pimp" на VPS? Качеството на потребителите е неоспоримо - изчел съм стотици теми и почти всяка една от тях ми е била полезна.
Друг важен момент е и факта наречен "израстване". Много от старите потребители вече са, как да го кажа - на по-високо ниво. Нямат времето за форума, защото бизнеса им е потръгнал и т.н.
Нещата се прекалено много, а днес е неделя и здраво ме мързи, че да ги изреждам всичките :)
Впрочем, недей влиза 2-3 дни във форума, да видиш дали пак ще си на същото мнение. Много нови теми, теми от нови потребители и т.н. Тъй, че форума постепенно си расте и то с доста добри темпове.
 

Горе