Predpriemach.com отбеляза 15,000 потребителя!!!

takamato

Active Member
Любимият ни форум за интернет предприемачество преди малко регистрира своят 3000-ен съмишленик! Честит "юбилей" на всички и нека Форумът продължи да ни радва, забавлява и не на последно място - да продължим заедно в пътя си към интернет и финансов просперитет! Наздраве! :twisted:
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Да ни е честито на всички. Вие сте номер едно, затова и форма е номер едно в мрежата. Тъкмо да вляза да изкоментирам 3000-ния мембър, то станали и 3. ;)

Пожелавам скоро да станем още повече, едно 5000-6000+ и нагоре, за да си помагаме, защото се е видяло че тук с една мизерна заплата си за никъде. А уменията да направиш нещо подълнително (понякога не и много) не са за подценяване.

Искам да благодаря на всички Вас, които правите този форум толкова добър и ценен за околните. Бъдете все така готина, и пак да ни е честито. ;)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

a черпането на кой хиляден регистриран потребител ще е
wasntme.gif

да регваме на едро.

аз не виждам разлика като бяха 2000, сега като са и 3000, няма да има и на 5000.
Ако се погледнат потребителите с по-малко от 2 мнения, сигурно са повече от 2000.

честито иначе.

(на 5000-ния да преведете lang файла)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

ние новите може ли да се включим в партито? ако старите разрешават честито на всички
 
Последно редактирано:
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

'Айде и от мен една честитка. Само не разбрах кой е късметлията с кръглия пореден номер на регистрация и дали човекът ще получи бонус (дъвка с косъм, да речем).
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

какво си честитим един на друг не ми е много ясно ...но пък партито тук е нон стоп :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Ади, малка победа си е. Ама честитиме предимно защото се умножаваме и се развиваме. А кой ще черпи ли? Еми мисля, че ще се почерши на 5000 или на 10 000, все пак трябва да е грандиозно събитие. :)

Няма стари и млади, всички сме равни и с еднакви правила. Даже и аз не си позволявам да спамя с хлупости :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

А честито! Още толкова по пет :p
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Ади, малка победа си е. Ама честитиме предимно защото се умножаваме и се развиваме. А кой ще черпи ли? Еми мисля, че ще се почерши на 5000 или на 10 000, все пак трябва да е грандиозно събитие. :)

Няма стари и млади, всички сме равни и с еднакви правила. Даже и аз не си позволявам да спамя с хлупости :)

така си е и най вече заслугата е на добрите модератори на форума :)
 
От: От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

така си е и най вече заслугата е на добрите модератори на форума :)
Мисля, че заслугата е изцяло ваша. вие го правите този форум, ние само започнахме една идея. Винаги съм ви възприемал като много близки, всички активни де. :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Честито и от мен.
Не виждам какво повече да кажа. Вие пожелахте всички пожелания :)
Но както @radev каза да преведете lang файла, аз ще пожелая да валидирате кода :p

поздрави, айбиемчо
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Svetljo е късметлията. Айде дано форума да доживее още една 0(нула) зад тази цифра, която в момента показва броя на регистрираните потребители ;)
 
Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Svetljo е късметлията. Айде дано форума да доживее още една 0(нула) зад тази цифра, която в момента показва броя на регистрираните потребители ;)

Мерси, дано наистина да прибави още една нула зад това чило в бъдеще. И мисля, че хора като Вас ще го ду=ържат на това ниво. ;) А ние, администраторите, ще имаме ангажимента да го държим чист и на ниво, което да задоволява всеки. ;)

Пожелавад го края да е с тази нула отгоре, ама май много ми се иска, а? :) Не мисля, че ще има някава парична облага, а просто искам да станем огромни и тук да е мястото за професионална помощ по отношение на интернет маркетинг. ;)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Честито на админите на форума, имам само една молба към вас - да не се ъпват анкетите, когато някой гласува, просто е страшно досадно да се появяват по 100000 теми във Нови Мнения :( МОЛЯ ВИ!!!
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Честито и от мен.Много добър форум с много полезна информация.Продължавайте все така.
 
От: Predpriemach.com отбеляза 3000 потребителя!!!

Дойде и момента, в който ударихме 5 000 души тук във форума. Бройката е сравнително голяма, но ще се надявам да стане с времето много по-голяма, както си му е реда де. :)

В този ред на мисли искам да поздравя всички членове на форума и да им благодаря за въпорта, който форума получава през годините. Нееднократно съм го казвал, че вие сте главния двигател.

Да ни е честито и само напред.... ;)

Успехи на всички.
 

Горе