Predpriemach.com отбеляза 15,000 потребителя!!!

От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Браво, има вече доста информация за всички желаещи да научат нещо и да спечелят някои лев. Може на някои да им се стори смешно, но с този форум по един или друг начин подпомагаме развитието на икономиката в България, по груби сметки предполагам че годишно по няколко стотин хиляди долара/евро влизат в страната ни от потребителите на този форум!

Айде успехи и няколко пъти по толкова. :)

ПП: Ехее гледам че съм 1443 потребител на форума, един от пенсионерите тук :mrgreen:
 
От: От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Браво, има вече доста информация за всички желаещи да научат нещо и да спечелят някои лев. Може на някои да им се стори смешно, но с този форум по един или друг начин подпомагаме развитието на икономиката в България, по груби сметки предполагам че годишно по няколко стотин хиляди долара/евро влизат в страната ни от потребителите на този форум!

Айде успехи и няколко пъти по толкова. :)

ПП: Ехее гледам че съм 1443 потребител на форума, един от пенсионерите тук :mrgreen:

Да, наистина се е напълнило с много полезна информация, която се допълва всеки ден. Радвам се, че всеки помага. Блягодаря за което. Да, старичък си баце. Но какво да кажем ние...хахаха, дето едно време си говорехме сами тук. После дойде и А.А. и започняхме да си говорим сами и офлайн. Хяхахха.

Давайте още мнения. Сега сме поне много. :)
 
От: От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Без каквито и да е уговорки, това е най-силният форум за онлайн бизнес в България. Разбира се, винаги може и още, така че само здраве да е!

Подкрепям с две ръце. Не съм попадал скоро във форум или друг вид общност, в която да има такова настроение, отдаденост на потребителите и креативна информация. Еее, някой пък се споделя и ненужна, но няма как без нея. Все пак всички трошим и в други сайтове, нали?

Да си кажа честно, всичко друго в нета се е извратило. От чуждите еквиваленти ка този форум, до тукашните общи форуми. Днес видях как налазихте едно момиче, което искаше да се позиционира тук с преводачески услуги. В друг форум щеше да е нахранена и банната. Защо? Защото нищо не става от админите и потребителите там. Ако не вярвате, напишете нещо в абв форумите, примерно.

И тук ще пожелая на форума да удари тази година поне минимум 20 000 потребители. Няма значение кой какво. Важното е уважението и помощта. Тоз форум заслужава да е водещ в бг и да служи за пример на другите, които са злета.
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

От толкова политика и емоции не успях да отбележа и нашият 14 хиляден потребител, който направи форума идея по-голям. Благодарско от мен за растежа...той е изцяло заради вас. ;)

Следващото число е 15 000. Дано стигаме големите числа бързо, а силно се надявам и да влизат качествени потребители. ;)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

14,021 даже и аз сега забелязах като каза. Да ви е честито, баце - само напред и на горе. Дано някога отбележим и 140 000-ят. Само не знам как ще модерирате тогава. :mrgreen:
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Да, и аз не ги усетих. Ще се справим с модерацията на толкова души. Няма как. Но ако имаме някой ден толкова, то тогава определено ще сме до бг мамата и други подобни. Пожелавам го. Не за друго, но е весело като сме повече. :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

ЧЕСТИТО. Айде вече да удря 20 000. Време е българина да влезе тук и да започне да прави пари от нета. НЕ може неква мазна хамериканка да прави по няколко хилки за по два-три часа на ден, тук тъпата да обикаля мола. Мама и куха. :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Както вече съм казвал не 1 път: На печелившите - Честито! Защото ние всички сме печеливши от съществуването на този форум :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Форума е супер, дано обаче качеството не падне. Има и нещо друго, което напоследък ме притеснява, а и не съм единствения със сигурност. Прекалено много е офтопика, все по-рядко се пускат качествени теми с полезно инфо.
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Както вече съм казвал не 1 път: На печелившите - Честито! Защото ние всички сме печеливши от съществуването на този форум :)
Вярвам, че форума е ценен за всеки, но вие сте тези, които го прави такъв. Надявам се скоро бързо да достигнем 15 000. ;)
 
От: От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Форума е супер, дано обаче качеството не падне. Има и нещо друго, което напоследък ме притеснява, а и не съм единствения със сигурност. Прекалено много е офтопика, все по-рядко се пускат качествени теми с полезно инфо.
Това само така изглежда. Не за друго, а защото има адски много хора с различни интереси и ги вълнуват много неща, освен онлайн бизнеса. И като се започне....то реално не може да стигне бройката с постове на тематиката, на която реално е форума. Темите за онлайн бизнес да си в нормите, просто на фона на всичко, което се пуска за деня, като съдържание, няма как - повече е.

Примерно последно време имаше повече теми за политика....после някой видял нещо някъде си. На един му се чати в 3 през нощта. Ей такива неща. ;)
 
От: От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Темите за онлайн бизнес да си в нормите, просто на фона на всичко, което се пуска за деня, като съдържание, няма как - повече е.

Абсолютно съм съгласен, нормално е. Но да не се превърне форума в една говорилня за всичко (като стане 50к примерно :) )и да се загуби първоначалната му идея ;)
 
От: От: От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Абсолютно съм съгласен, нормално е. Но да не се превърне форума в една говорилня за всичко (като стане 50к примерно :) )и да се загуби първоначалната му идея ;)
Няма да се разводни, но определено ще се пълни и с офтопик в бъдеще. Даже, още се чудим дали това с политиката да не се изнесе някъде, защото малко или много касае онлайн бизнеса, поне тук. За чужбина, може и със секция за външна политика. Ако трябва да съм честен, част от офтопика малко или много има общо с онлайн бизнеса. Като например това с Zamunda.se с реклами от адсенс. :D, а реално даже и аз като админ се чудя дали да го преместя в секцията за PPC, защото е малко странно. :) А е просто наблюдение на потребител тук. ;)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Тя летвата е тънка. Друг форум, който беше някога за българи в чужбина, след насищане се превърна в говорилня, сек/с, чат и кой какво е ял вчера. По принцип от вас зависи, вие ги решавате нещата. Но тук политиката идва в повече.
 
От: От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Тя летвата е тънка. Друг форум, който беше някога за българи в чужбина, след насищане се превърна в говорилня, сек/с, чат и кой какво е ял вчера. По принцип от вас зависи, вие ги решавате нещата. Но тук политиката идва в повече.

Да, товя е факт. Но както каза, истината е една - всичко зависи от нас какво ще се пълни. Мисля, че повече ни интересува бизнеса в нета, отколкото някоя тъпотия от рода на дали Главуна ще му падне имунитета. :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Честито и от мен 20 к , ще звучи доста сериозно :) А сега не е ли време да направите топ 20 предприемачи и да разкажат по едно кратко резюме , та да се научим и ние :)

П.П. Да не забравите да почерпите :)
 
От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

Честити 14 хиляди потребители и от мен! :) Още много пъти по толкова.

А за офтопика, нали затова е офтопик - "Тук можете да си говорите за всичко :)", не виждам какво ви притеснява. Важното е офтопика да не се пренася в другите секции.
Тук по-голямата част от потребителите се отнасят с уважение към правилата на форума и един вид всички са стражари на реда. Ако напишете като указания на офтопика "без политиката и кой какво е ял вчера", сигурен съм, че и това ще се спазва. Но дали е нужно? Аз лично не мисля. За много хора форума си е един вид дом, а когато си у дома приказваш и за други неща, освен пари, така че би следвало да е радост, а не проблем. :)

Поздрави.
 
Re: От: Predpriemach.com отбеляза 13,000 потребителя!!!

По принцип от вас зависи, вие ги решавате нещата. Но тук политиката идва в повече.

Една бърза контра - политиката има много общо с това с което се занимаваме, колкото и да не ни се иска да го признаваме. От политиката зависи какви спънки ще имаме утре или как ще ни улеснят живота. Напълно в реда на нещата е да се коментират и подобни неща, още повече след като се касае за бъдещето на по-голяма част от нас. Политиката е пряко свързана с икономиката, а тя с нас. Нали управляващите ни, утре могат да съсипят всичко което сме градили с годините, а защо не обратното - да ни помогнат да продължим с развитието. Аз лично не смятам подобни теми за офтопик.

Та стига с контрата. Честито на печелившите, дано форума да продължи да се развива, както забелязвам се случва след отсъствието ми. Хубавото е, че когато едни си заминат - идват нови. Това го виждам в различните секции и се радвам, че форума продължава да расте и да се пълни с качествено съдържание - да се чете качествени хора.
 

Горе