Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито за този успех и поздрави на всички тук!
За мен този форум не е просто любимият, а бих казал единственият, който ме е задържал толкова дълго време да следя с интерес всекидневно, както и да се включвам в дискусии, надявам се по-скоро помагайки, отколкото хейтвайки.
Всеки форум има свой чар, но всеки индивидуално търси своето интернет поприще, неговата виртуална компания.
Не мога да кажа, че тук съм намерил нови приятели, тъй като с никого не се познавам лично, но усещам едно уважение, което е много ценно за мен и надявам се то да си остане, въпреки че винаги ще има моменти, когато леко ще се поплюем, и такива когато ще си правим четки. : D
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Браво , надявам се още една 0 да добавим зад тази цивра в най скоро време. Това е огромно съдържание , надявам се да съм бил полезен макар и да не е много за развитието на форума. Честито на всички ! ПС. чуствам се горд. :Д
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Нека и малките да се "бутаме" сред големите....Та честито и от нас :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито! Още дълги години да ни радва форума! :beer:
 
Нека и малките да се "бутаме" сред големите....Та честито и от нас :)
Мерси. Няма малки, няма големи, всички сме едни. :)

@devilx, ти и всеки друг сте допринесли за форума. Няма някой, който да не е. Малко или много. Мерси за това, че го правиш. И ти и @TheCrazyBastard и @roskobe и всеки друг. :)

@coolice, силно почване. :) Бях забравил за тези категории. :) Не бях погледал от тогава. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Е браво :) Добре е но не е чак нещо турболентно, то вие двамата имате общо 8% :twisted: Желая да се вдигат много повече и най-вече от към качество :wink:
Мани тия сантименталности с постовете, ами я кажете кви са тия плюстчета и звездички по никовете от скриина, да не е нещо за раздаване да съм изпуснал :D
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито да ни е! Съжалявам, че толкова късно реших да се занимавам с online staff и чак сега попаднах тук, но определено има изключетелно ценно инфо събрано от всички вас! Надявам се и аз да мога да допринеса за това с постовете си, че до сега май само ползвам знанията на колегите:wink:!
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

И аз да кажа, че това е единственият форум, в който влизам. Научих много полезни неща, намерих много клиенти, с повечето от които сме и приятели, като всеки ден влизам тук да чета, пък и в повечето случаи се включвам в темите :) Важно е да отбележа, че и с няколко хора съм спорил и дори съм се карал тук, но въпреки това ми е било от полза, че съм си твърдоглав :)

Продължавайте в същия дух и по някое време да организирате една конференция :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито :beer:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

^^Че то без интригите и скандалите никогаш нямаше да е на това дередже вервай ми :wink: Патакламата си е стар изпитан метод за създаване на калабалък. Аз иначе още преди 3 профила трябваше да съм се изнесъл от тук :D
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

OFF
Мани тия сантименталности с постовете, ами я кажете кви са тия плюстчета и звездички по никовете от скриина, да не е нещо за раздаване да съм изпуснал :D

"+" = "Friend" :)
* = чок патрон :lol:
За протокола - не знам дали са чок патрон :wink:, но определена са скрити :wink:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честитка и от мен. Пожелавам още 500 000К в Ен раздела, че там има нужда от раздвижване :)

@Coolice: началото винаги е трудно, но вие сте се справили и заедно с общността форумът дава толкоз много полезна информация
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Искам специално да благодаря на всички, които пишат и четат "Предприемач". Тук стартирах едни от най - успешните си проекти, които ми носят освен много щастие и удовлетворение, и по някой лев. Искам да кажа още, че работя с няколко човека от тук, които са супер професионалисти и добри хора (те си знаят кои са). Под повърхността, хейта, агресията се крие и много креативност и кадърни хора радвам се, че ви познавам!

Благодаря и на Блинки и Кулайс, за това, че успяват да запазят предприемаческия дух на форума.
Естествено форума е нужно да се развива, да се товари с още социална роля и ангажименти. Да организира, събира сплотява и дава на потребителите си все повече! Нали знаете какво означава форум? И както в Древен Рим и тук има триумфални шествия и избори, място за публични речи, наказателни дела , гладиаторски мачове , както и търговски дела.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито!Браво!Все така... и още повдигнахме бройкатаааа :p Шегувам се разбира се! Не че съм много активен и, респективно - едва ли полезен, но поне си ви чета и научавам...
Успехи, предприемачи!
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Бг форум на световно ниво. Честито и успех! Надявам се не само ен пазар, ами мултиезичен посещаван пазар да има. Щото форума си го има потенциала. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито, и все пак кой заби кръглото число? Ще ме чопли сега...
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Около 10-20 човека правим около 20% от общите мнения. Я направи едно проучване и да видим дали ще запазим емперичното правило 20/80 - в случаят 20% от топ коментиращите дали сме направили 80% от всички постове :)

Иначе скоро пожелавам 1 милион!
 

Горе