Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

От: От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Един тъп въпрос: Кой е този Тодор? Не ми се е мяркал във форума??? :confused:

attachment.php
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

С пожелания за по-малко трудности и достигане на целите! :beer:

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 500-000-post.png
    500-000-post.png
    95 KB · Преглеждания: 69
Петя, мерси много. :) Това е супер. :) Почва да се шерва. :)

Тодор е третия админ, които беше изрит по погрешка, а сега с ник arsenal. Но не влиза често тук. :) Coolice може да разкаже повече, ако искам. :)

За 1 милионния пост / тема / потребител, което дойде първо, ще се организира нещо, надявам се. :) А този, който го е направил, лично аз ще гледам да получи награда.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Само напред и нагоре!
 
От: От: От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Един тъп въпрос: Кой е този Тодор? Не ми се е мяркал във форума??? :confused:

По-нагоре намекнаха - второто Аз на Blinky. 8)
 
От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Петя, мерси много. :) Това е супер. :) Почва да се шерва. :)

Тодор е третия админ, които беше изрит по погрешка, а сега с ник arsenal. Но не влиза често тук. :) Coolice може да разкаже повече, ако искам. :)

За 1 милионния пост / тема / потребител, което дойде първо, ще се организира нещо, надявам се. :) А този, който го е направил, лично аз ще гледам да получи награда.

Сега всички почват да спамят яко :D
 
От: От: От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Ти, пък той няма и снимка ти взе да го сваляш по ника :p
Един тъп въпрос: Кой е този Тодор? Не ми се е мяркал във форума??? :confused:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Сериозно число, като се има предвид, че е тясно специализиран форум, а не е по всичкология:). По мои наблюдения, форумът бие по качество мангалистанския дигиталпоинт (не броим техния пазар:mrgreen:), направо си го цака с топла бира, както е лафа:wink:. Според мен, ако се наблегне сериозно над развитието на англоезичната версия на форума в ранкването на темите, то ще почнат да налазват пришълци от бранша, а както се знае, прескочи ли се определен критичен минимум, то тогава се отпушва стадния синдром, който пък от своя страна привлича и рекламодатели.

В този ред на мисли, смятам че е добра идея, юзърите които търсят услуги/фрилансъри за чуждестранния пазар в бг форум пазара да дублират темите си и в англоезичната версия на пазара. Така хем за съответния юзър ще е по-изгодно, хем и ще се привличат повече пръшълци, които си търсят работа:wink:
 
От: От: От: От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Ти, пък той няма и снимка ти взе да го сваляш по ника :p

Мне... Ни мЪ кефи ника. :twisted:

П.П.: Ей ги още 500 000 поста - наблизо са. :)
 
От: От: От: От: От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Даже, можим ги забием още в тази тема :p

Трябва и фън, да има :)

Мне... Ни мЪ кефи ника. :twisted:

П.П.: Ей ги още 500 000 поста - наблизо са. :)
 
Мерси много за думите ти. Да, наблягаме всеки ден по нещо, скоро ще се визуализира EN логото, като се превключи на друг език, ще се вкарат правилата за ползване на EN, вече ги имаме и тях, съобщенията ще имат EN превод. И всичко, което е нужно ще се изглади. Темите гледам да се превеждат бързо, дори скоро ще мисля, да пусна в Freelance Jobs & Projects, за да намеря още някои преводачи, че иначе става бавно. :)

Прав си, че трябва да се мине тази критична маса, в което всичко след нея тръгва на автопилот. Отпуши ли се от този момент, ще скочат бързо до 1-2-3 милиона. :) Но съветът ти е много добър и не веднъж съм казвал, че може да прави и определено увеличава шансовете на всеки да привлече и намери своя чужд проект тук. Дано и да се прави. :)

П.П.: Ей ги още 500 000 поста - наблизо са. :)

Да, бързо ще дойдат и те. :) Сигурно по-бързо от предишните 500К. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Моят съвет е да сте по-строги към "острите езици" срещу новите юзъри. Това ги плаши да пишат, питат и т.н., за да не са поредните "изядени с парцалите".

Мисля, че ако този минус стане на плюсче, тогава ще потекат повече коментари, защото тези, които искат да пишат, няма да ги е шубе повече. ;)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Моят съвет е да сте по-строги към "острите езици" срещу новите юзъри. Това ги плаши да пишат, питат и т.н., за да не са поредните "изядени с парцалите".

Мисля, че ако този минус стане на плюсче, тогава ще потекат повече коментари, защото тези, които искат да пишат, няма да ги е шубе повече. ;)

:D То си е до хора, ама си права до някъде.....има много дето четат, колко и кои пишат то се види.
Ама повече ме кефите като се ядете, па било то и с парцалите :lol: то това му е чара до някъде на този форум, все пак не сме в бгмама :lol:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито!
Започнах да чета в този форум, за да ми се изяснят някои неща, но неусетно ми стана навик да влизам без да търся нещо конкретно. Преди с първото кафе отварях пощата си, а сега се усещам, че първото ми "цъкане" е върху по-голямото П..:) Трябва да има ранк - "Най-полезен сайт" или нещо подобно. За скромното ни уеб пространство "Преприемач" би бил един от фаворитите за този приз.
 
От: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

:D То си е до хора, ама си права до някъде.....има много дето четат, колко и кои пишат то се види.
Ама повече ме кефите като се ядете, па било то и с парцалите :lol: то това му е чара до някъде на този форум, все пак не сме в бгмама :lol:

Така е. Ако форума беше като бгмама с този пазар... ехе... щяхме да сме рич everybody. :!:
 
От: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

С пожелания за по-малко трудности и достигане на целите! :beer:

attachment.php


Поздравления. Добре се е получило. Жалко, че не мога да ти дам реп. :)
 
От: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Хамммммммммм :p

Много правилно, пък и доста от новите прсто се регват за да спамнат. :) Не, че и ретро спамерите не сме от класа :lol:
:D То си е до хора, ама си права до някъде.....има много дето четат, колко и кои пишат то се види.
Ама повече ме кефите като се ядете, па било то и с парцалите :lol: то това му е чара до някъде на този форум, все пак не сме в бгмама :lol:
 

Горе