Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

:lol::lol::lol: Е аз ще съм шофьора, че с алкохола не се разбираме. Та няма да има нужда да се търкаляте :D

От опит знам, че като се съберем IT-та много малко са ни шофьорите. Така, че ако може викаш и още някой, който не е фен на алкохола и ще имаме за 1/100 места. :) Шегувам се.

Дано скоро пием горе на хълма бира и муеме кибаби. :)
 
От: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

От опит знам, че като се съберем IT-та много малко са ни шофьорите. Така, че ако може викаш и още някой, който не е фен на алкохола и ще имаме за 1/100 места. :) Шегувам се.

Дано скоро пием горе на хълма бира и муеме кибаби. :)

:lol: Абе само да намерим повод и на хълма лесно. И да знаеш не е само с IT-та, то и в други среди като се съберат трудно се намират шофьори :lol:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

С новата гореща тема, целта може да се oкаже по-близка :D
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Абе направо да чукнем лятото 1 000 000 и да си правим барбекю с биричка на моренце :beer: :D
Спамете повече да се осъществи това до лято :twisted: :D
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито! Един подарък от мен за сайта.

7015545z.png
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Верно е много яко това. Браво! Направо го разработи за 1млн-а, че 500К не е актуално :) Но яко те дълбае фантазията, успех :beer:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Радвам се, че ви допадна идеята :) Ако админа иска векторния файл, за да го използва за всякакви цели, да ми прати e-mail за връзка на ЛС.
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Радвам се, че ви допадна идеята :) Ако админа иска векторния файл, за да го използва за всякакви цели, да ми прати e-mail за връзка на ЛС.

То вървим към един милион баце. :) Дано ското има такава графика с 1 000 000 поста. То не са далеч като гледам как върви всичко. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Xland -това е супер креативно и изпипано с детайли. Поздравления. Като вляза от компютър имаш репче.
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

То вървим към един милион баце. :) Дано ското има такава графика с 1 000 000 поста. То не са далеч като гледам как върви всичко. :)

1 000 000 поста си е сериозна цифра за БГ ... определено, ще се постарая да направя нещо по грандиозно.
 
1 000 000 поста си е сериозна цифра за БГ ... определено, ще се постарая да направя нещо по грандиозно.

Това за 1 милион поста или по принцип. ;)

Иначе сериозно е. Но все си мисля, че ще има и голяма роля ЕН частта на форума. Дано тя ни дръпне. ;)
 
От: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Ами, сериозна няма такива работи, само да дойдат още 100-200 мами до нас и лятото сме на купон :D
1 000 000 поста си е сериозна цифра за БГ ... определено, ще се постарая да направя нещо по грандиозно.
 
Re: От: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Ами, сериозна няма такива работи, само да дойдат още 100-200 мами до нас и лятото сме на купон :D

Да, офтопика ще литне. Даже ще бъде разделен на секции и направо гледай какво става. То няма лошо, все пак цените съвети ще се отличават - било то в секса, домакинството или професионалния живот. То ако ни се случи, ще го отиграем добре. :) Хахахха. И на кибапи лятото. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Админите правят временен обмен на кадри между двата форума и ето ти ги 1милион поста за има няма 2 месеца:twisted:
 
От: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Обмена под формата само на постове ли ще да е :rolleyes: , че те като гледам и други помисли имат :p

@espera Дано да ми е на късмет... да ме прегърне някой предприемач, например... :D

Админите правят временен обмен на кадри между двата форума и ето ти ги 1милион поста за има няма 2 месеца:twisted:
 
Админите правят временен обмен на кадри между двата форума и ето ти ги 1милион поста за има няма 2 месеца:twisted:

Тук няма ще такова силно писане от тяхна страна, но определено има силни участници. Ще е фън да се изсипят тук. Добре са дошли, да видят как от теми за мъже, мода и деца, след време ще си говорят за информационни блогове, в който се обсъждат мъже и техните привички, онлайн магазини за детски дрехи и аксесоари, и фешън сайтове / форуми, в които се дискутират модни тенденции. :)
 

Горе