Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Айдеееее, даласа се включи, ще има скоро бира и кебапчета :D
Колко ли поста са в off topika?
 
Мерси много за топлите думи. Радваме това, което чета. Няма как да не ме. :)

Надявам се Google да си мисли, че сме ценен ресурс и ни отдаде заслуженото. :) Но все си мисля, че го прави. Надявам се да ни даде и малко повече сила, за да може да се развием и още повече и да стигнем още по-далеч.

Вече се насочваме към батковците в този бранш от световен мащаб. Ще е мнооооооого дълъг път, но трябва да се извърви. :)
 
От: Re: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Ти, пък братле, това е доказвано много пъти, даже и с райфайзена и с заплатата на Кулезич, ако не си видял. :D

Форума се ранква повече, от перфектно (пу,пу,пу) да го не урочасам. :)
Мерси много за топлите думи. Радваме това, което чета. Няма как да не ме. :)

Надявам се Google да си мисли, че сме ценен ресурс и ни отдаде заслуженото. :) Но все си мисля, че го прави. Надявам се да ни даде и малко повече сила, за да може да се развием и още повече и да стигнем още по-далеч.

Вече се насочваме към батковците в този бранш от световен мащаб. Ще е мнооооооого дълъг път, но трябва да се извърви. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Много ще ми интересно, някога събирали ли сте се някъде на живо :-o едва ли ще е както е във форума, ама става яко лаф тука.
Що се отнася го чичо Гошо грях му ако не класира предприемач на първо място при търсене на: печелене на пари онлайн и подобни....
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Направих си труда, ето какво излиза ри Гошо bravo.jpg

Първи сайт, след платените разбира се. Честито :beer:
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Много ще ми интересно, някога събирали ли сте се някъде на живо :-o едва ли ще е както е във форума, ама става яко лаф тука.
Що се отнася го чичо Гошо грях му ако не класира предприемач на първо място при търсене на: печелене на пари онлайн и подобни....

Да, три години подред. Даже правихме и общи ивенти с другия форум - Webmster.org, сегашните Searchengines.bg. Беше фън и се замислям за една такава. То така или иначе с повече се срещаме по конференции и други IT събития. Но няма да е зле да има една да сплути още повече колектива. :)

Ето нещо, което ми попадна от такава среща: http://www.flickr.com/photos/89603781@N00/sets/72157603837823313
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

На един милион - един пикник на Витоша с бира и кебапчета. Как ви звучи? :)


Ехооо юзъритеееее. Не дремете, а пишете постове алоооооо...
Айде че ми е гладно и социално...
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

То ако ще е глупости по-добре да не се пише :? или с теб да си пишем от тема в тема :lol:
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

То ако ще е глупости по-добре да не се пише :? или с теб да си пишем от тема в тема :lol:

Дремеш... аз досега емнайсе поста да бях изписал вече.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Човече срам ме е да пиша вече. То само ние с тебе тук си чатим. Блинки ше вземе да ни се скара.....то живи спамъри станахме. Айде чао от мен и утре пак се чуем. А ти стига си товарил мрежата :lol:
:beer:
 
Дремеш... аз досега емнайсе поста да бях изписал вече.
Бате, ако всички така напредваха като теб с темите, щяхме да гоним не 1 милион, а 10. :) Което не е никак зле, имайки предвид колко съдържание ще се излее. И качествено де. :)

Но за 1 мил. ще трябва се измисли нещо, защото не е никак малка сума. Дори и да е сумарно от Ен и Бг частта на форума, цифрата си е повод, от където и да го погледнеш. :)
 
В този ред на мисли, смятам че е добра идея, юзърите които търсят услуги/фрилансъри за чуждестранния пазар в бг форум пазара да дублират темите си и в англоезичната версия на пазара. Така хем за съответния юзър ще е по-изгодно, хем и ще се привличат повече пръшълци, които си търсят работа:wink:

Аз не мога да разбера какво толкова би струвало да се пусне една статия тук в БГ и после в ЕН? Ако трябва с малко по-компилирана информация. А и като я пишеш за 2ри път, винаги е по-добра от първата. Но и като гледам колко "описателни" са на БГ, сигурно е бъркане в очите, ако се наложи да се пусне и в ЕН. :) Някъде има езикова бариера, съгласен съм с това, но за другите не виждам да има смислено управдание.

Не само ще помогнат на форума да гролно повече, но определено ще закачат повече потребители от чужбина. А какво по-сладко от това? Не виждам нещо много велико. В един момент (ако все така върви форума), даже няма да е нужно да ходят по други сайтове и форуми, за да си пускат там офертата. Всичко ще се случва тук, а което е по-готино, ще имат самочувствието да си развиват услугите, защото са един вид в техни води. Не е като да се бориш с още няколко хиляди индийци и идиота. Но всеки сам си преценява. Афектиран съм и за това така дрънкам в тази насока, защото за да ти се помогне, трябва сам да си помогнеш. Чакането на готово е за слабаците.

И все пак успех и сме на кибабчита скоро....дано да е преди идващата друга зима. :) Мисля, че идеален момент ще е семпетмври месец...как мислите виде. Там около циганското лято....дано тогава са тези 1 милион. :)

П.П: Аз ще дам всичко от себе си за тази бройка. Може да се види и броя на постовете ми, не се шегувам. ;)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

На 1млн. поста вече админите ще ги награбиме сериозно да правят събор на връх Бузлуджа - кипабчъта арианка и може и малко знаменца да се веят:)
 
На 1млн. поста вече админите ще ги награбиме сериозно да правят събор на връх Бузлуджа - кипабчъта арианка и може и малко знаменца да се веят:)
Мислех си за Драгалевци и да се пуснем нагоре....:) Като ударим, ще го мислим, определено. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Мислех си за Драгалевци и да се пуснем нагоре....:) Като ударим, ще го мислим, определено. :)

Блинки не знам как ще се пуснете нагоре :D ама гледайте да ударим милиона лятото, да не е зимата....че там колко чистят сняг не се знае :)
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Блинки не знам как ще се пуснете нагоре :D ама гледайте да ударим милиона лятото, да не е зимата....че там колко чистят сняг не се знае :)
Ще се пуснем нагоре, защото всички мисля, че ще сме на градус. След 1 милионния пост не мисля да идвам трезвен. :)
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Ще се пуснем нагоре, защото всички мисля, че ще сме на градус. След 1 милионния пост не мисля да идвам трезвен. :)

:lol::lol::lol: Е аз ще съм шофьора, че с алкохола не се разбираме. Та няма да има нужда да се търкаляте :D
 

Горе