Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Blinky

Owner
Здравейте, приятели.

Днес форума ни (казвам ни, като визирам всички нас) удари голяма цифра. Става дума за 500 000 поста. Това е нещо много значимо за размерите на нашата малка страна и толкова тясно специализиран форум. Ето какво засякоха очите ми:

y79b.png


Не знам дали за вас е такава радост, но специално за мен е. Не като администратор, а като член на тази общност. Искрено се надявам да продължаваме да растем така бързо и да покажем и на останалите, че тук има едно много полезно място, в което могат не само да научат много за изкарването на пари онлайн, но и да промени живота им изцяло. Това не е преувеличение, много пъти се е случвало. Дори и моя е един вид преобразен, благодарение на форума.

Успехи на всички вас и форума. И нека все така вървим. Благодаря ви, че ви има. За мен е чест да съм всеки ден тук сред вас. :)
 
аз само да кажа че това е без 11 000 постовете във Кофата който не се броят иначе се чудих още преди 10 тина дни дали на ги включа и да се води че сме ги минали но решиме да изчакаме :) Да ни е честито на всички - Много успешен бизнес... следаща цел 1 000 000
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито! Скоро да 1 млн :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Страхотно и честито Ни!
Срещнах доста свестни хора тук които вече мога да нарека страхотни приятели.
Мен лично предприемач ми промени живота към по-добро от финансова и всякаква друга гледна точка.
Само успехи и чакаме 1 000 000 :beer:
 
аз само да кажа че това е без 11 000 постовете във Кофата който не се броят иначе се чудих още преди 10 тина дни дали на ги включа и да се води че сме ги минали но решиме да изчакаме :) Да ни е честито на всички - Много успешен бизнес... следаща цел 1 000 000

Ох, пропуснах го това, а трябваше да го спомена. :) Да, това е без джънка. :)

@2fast4you, @rossipel, мерси много за думите. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито, радвам се че съм допринесъл с няколко хиляди към общата бройка. Всъщност, това е единствения форум, в който съм активен. 8)Айде, време е и да започнете да печелите от тоя форум ;)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито :) все така в позитивни насоки да се развива :)
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито, радвам се че съм допринесъл с няколко хиляди към общата бройка. Всъщност, това е единствения форум, в който съм активен. 8)Айде, време е и да започнете да печелите от тоя форум ;)
Мерси за пожеланията. За нас е достатъчна печалба да влезем и да видим 400 онлайн (с ботовете, ама и те душа носят). :)

Радвам се, че ти допада. :)
 
заемам се! :lol:
Това трябва ли да ни притесни, @nortrant? :) Шегувам се. :)

Мисля, че не са далеч, особено с една Ен секция, която набира скорост. Не както ми се иска, но всяко начало е така. :)

@Ivo94, и на теб ти дължим много. Мерси, човече. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

До края на годината още толкова...Самата цифра добре говори за репутацията на форума. :D
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито! Само положителни неща съм видял от този форум, така че продължавайте със същия дух :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Браво! Пожелавам на форума да се развие в пъти повече, защото има какво да даде и научи българския потребител! Успех ;)
 
До края на годината още толкова...Самата цифра добре говори за репутацията на форума. :D
Благодаря. И чул те оня горе. Дано, дано.....дали ще можем с това темпо, както викаш да ударим тези 1 милион поста. :) Хихихи. :)
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито! Само положителни неща съм видял от този форум, така че продължавайте със същия дух :)
Хахаха, продължаваме. Заедно го правим. :) Мерси за подкрепата.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито и от мен :) Само успехи и дано съвсем скоро видим 1 000 000 пост ;)
 
Честито, големциииииии. :)

Пожелавам ви да минете онова индиско недоразумение DP и спам генератора за оферти - WF. Дай Боже, до края на година да ударите един милилон, дори и 2-3 и да минете споменатите форуми. Какво по-хубаво от това да пишем тук и пак тук, като ни се комуникира със света. :)

Успехи на админите и всички нас и нека всички сили бъдат с нас да стигнем там, за където сме тръгнали. ;) :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Айде честито и от мен. И един съвет - ако не триете и постовете на леонсио и не го банвате, много скоро ще има 1 млн. поста :D :p
 

Горе