Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито!
Качествената и полезна информация няма как да се подмине. Така преди 4 месеца попаднах в predpriemach.com и определено научих много.


Да, три години подред. Даже правихме и общи ивенти с другия форум - Webmster.org, сегашните Searchengines.bg. Беше фън и се замислям за една такава. То така или иначе с повече се срещаме по конференции и други IT събития. Но няма да е зле да има една да сплути още повече колектива. :)

Ето нещо, което ми попадна от такава среща: http://www.flickr.com/photos/89603781@N00/sets/72157603837823313

Стана ми интересно за срещата ... явно дамското присъствие е повече от минимално ... :)
 
Честито!
Стана ми интересно за срещата ... явно дамското присъствие е повече от минимално ... :)

Има много женски. Дайте тези 1 милион и да ходим на пийваме, че докато пиша и ужаднявам силно. :) Най-добрата стратегията ще е да се наблегне на Ен частта. Като там май повече налазвачи би могло да има. Ще е къде, къде по-лесно - а та няма как да не се натрупат до края на лятото. :)

И без това тук много регнати и не знам какви са причините да не пишат толкова. Ако всеки един от тези 16 пишеше, питаше и т.н. А не само да чете, щеше да е в пъти по-бързо и лесно да сме на едно далче по-голяма ниво. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито! Един от малкото форуми,които приемат нови потребители добронамерено..в женските форуми да знаете какво е :)
 
Честито! Един от малкото форуми,които приемат нови потребители добронамерено..в женските форуми да знаете какво е :)

Мерси много. :)

Приятно ми е, че намираш местенцето гостоприемно...и се радвам, че си с нас. Успехи и се надявам да се засечем в следващи теми. Иначе както виждаш сега, гоним тези пусни 1 мил. поста. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Мерси много. :)

Приятно ми е, че намираш местенцето гостоприемно...и се радвам, че си с нас. Успехи и се надявам да се засечем в следващи теми. Иначе както виждаш сега, гоним тези пусни 1 мил. поста. :)


И аз знам как посрещат новите в женските форуми. В началото много се притеснявах, срещайки основно мъжки профили, но с течение на времето се убедих, че са приятелски настроени и помагат.

Една идейка ...
Четох някъде нагоре, да дръпнете "мами" ... доста далече е като тема от предприемач, но диетите винаги са актуални и като се знам лично аз колко поста съм изписала в bgmama по време на 90 дневната диета ...
Всеки един от нас има семейство, нещо от рода на - Ежедневието ни ..., там много лесно могат да се пускат какви ли не теми свързани с бита ни - диети, здраве и т.н.
Примерно - не ми пречи да съм предприемач на диета - когато мога да пиша нещо смислено за това, с което се занимавам/свързана с работата/, а по честичко да пиша за диетата ....

PP. Ако прецените поста за неподходящ го изтрийте.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Момчета, по-леко с дърпането на "мами"!
И аз до преди 4 години си бях "мама" ама почти случайно се изучих за web developer и се превърнах в Opencart и eBay stores чудовище(експерт де).

Моля, този пост да се смята за малка стъпка към обещаните кебапчета.
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Момчета, по-леко с дърпането на "мами"!
И аз до преди 4 години си бях "мама" ама почти случайно се изучих за web developer и се превърнах в Opencart и eBay stores чудовище(експерт де).

Моля, този пост да се смята за малка стъпка към обещаните кебапчета.

Хахаха, това е добре казано. ;) Те си идват сами и се надявам да влязат в "играта" скоро. С толкова свободно време и амбиции (ако имат), ще им се получи добре и кебапите ще са по-близо от преди. :)
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Освен Честито и от мен, естествено искам да задам тъп въпрос "Какво означава "Ен-раздел?" - който ще се пуска и ще е с подсекции/ако е по подразбиране на английски език, може и да не ми отговаряте :)/

Иначе тук наистина има много ценни екземпляри :twisted:

А това е разбиващо!

Честито! Един подарък от мен за сайта.

7015545z.png
 
Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Освен Честито и от мен, естествено искам да задам тъп въпрос "Какво означава "Ен-раздел?" - който ще се пуска и ще е с подсекции/ако е по подразбиране на английски език, може и да не ми отговаряте :)/

Иначе тук наистина има много ценни екземпляри :twisted:

А това е разбиващо!
Мерси, мерси. Мисля, че е радост за всеки това.

Иначе Ен-раздела на форума се намира тук: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=6 - като тръгне по-силно само тя за отрицателно време ще има възможността да достигне тези 1 милион поста, за които си говорим. Естествено, качествено съдържание. :)

Надявам се това да се случи скоро....задвижи ли се....просто става и тя активна част от обществото, а пазара - много по-обхватен и голям. ;)
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

ЕН раздела вече го има :) Само погледни по-добре сайта

Като се раздуе контента, ще се увеличи и таз секция като размери от самия сайт. За сега го държим така, защото грубо изглеждат празни категории. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Мерси, мерси. Мисля, че е радост за всеки това.

Иначе Ен-раздела на форума се намира тук: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=6 - като тръгне по-силно само тя за отрицателно време ще има възможността да достигне тези 1 милион поста, за които си говорим. Естествено, качествено съдържание. :)

...

Мерси за уточнението.

Сега погледнах, ако приемем, че средно 14 000 поста са написани за месец - това прави 466 поста на ден, Наслука :)

Много сериозна редакция: Извинявам се за много грешните сметки- значи за 1000 дни сме готови с милиона :twisted:
 
Re: От: Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Мерси за уточнението.

Сега погледнах, ако приемем, че средно 14 000 поста са написани за месец - това прави 466 поста на ден, Наслука :)

Много сериозна редакция: Извинявам се за много грешните сметки- значи за 1000 дни сме готови с милиона :twisted:
Това е средно, ДА. Имаме и дни с по 700, 1000 поста, но има и такива с по-малко от 400, което реално не е зле никак за тясно нишови форум. Надявам се все повече хора да се поинтересуват от това как се изкарват пари онлайн и да могат да влязат тук и да се информират, а след време и да почнат да ги печелят. Сега не само българския потребител, но и чуждестранния, англо-говорящ такъв.
 
Аре скоро на кебабчета. Септември? Още толкова. Близо е. Седем месец до тогава. Или по има няма 70 000 поста всеки месец, което е около 2100 поста всеки ден. Това е много май. Двойно ка този ден с 1000. :) Абе да сме живи и здрави. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Адмирации за екипа създал и управляващ този форум! Успех и скоро достигане на 1 000 000 поста!
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Адмирации за екипа създал и управляващ този форум! Успех и скоро достигане на 1 000 000 поста!

Много благодаря. Надяваме се скоро да ударим тези 1 милион поста. :) Да има едно ритуално напиване. :)
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

И ритуално може, а за тези които са далеч .... виртуално.
 
Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

И ритуално може, а за тези които са далеч .... виртуално.

За тях имаме виртуална връзка. Ще го мислим това, сега като се замисля, прекалено сме мобилно, за да не може да присъстват, дори и виртуално, всички. :)

Но ако ще е скоро, хващаш някой автобус за едно напиване и после на път. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Много е неприятен факта, че не мога да пиша мнение/ коментар с пускане на картинка, преди да съм направила 10 коментара. И сега ми се налага да се чудя как да спамя, за да достигна тия 10 коментара...
 
има анкети във тази секция гласувай за тях и кажи какво си отговорил

Как си ни намерил, с какво се занимаваш, колко сайта имаш или смяташ да имаш и тнт :) и се събират постовете и не се брой за спам а за нещо като преставяне :)
 

Горе