Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Ехее, Блинки ти си бил красавец бе, тоя аватар виж вече е добър!

Междудругото честита ви нова година на всички!
Мерси много. Що не дразни толковя ще го оставя. :)

Очаквам още да има промени по аватарите на другите. :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Абе сщо не харесахте човечето на шефа. Той си е симпатяга, де, ама и старото не беше зле. А сега нахранете и мойто :D
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Абе сщо не харесахте човечето на шефа. Той си е симпатяга, де, ама и старото не беше зле. А сега нахранете и мойто :D

Да, супер си беше човечето... Но и шефа е готин ;)

Който иска да си направи анимиран аватар, може да си свали програмката от тук.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Да, супер си беше човечето... Но и шефа е готин ;)

Който иска да си направи анимиран аватар, може да си свали програмката от тук.

Чак сега видях че на аватара ти му бляскат очетата - Пробвай да го направиш да премигват едновременно много готино се получава - все едно гледаш снимка а в един момент тя премигва и имаш чуството че верно те наблюдава
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Чак сега видях че на аватара ти му бляскат очетата - Пробвай да го направиш да премигват едновременно много готино се получава - все едно гледаш снимка а в един момент тя премигва и имаш чуството че верно те наблюдава

Благодаря за идейката :) Ще го редактирам.
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Чак сега видях че на аватара ти му бляскат очетата - Пробвай да го направиш да премигват едновременно много готино се получава - все едно гледаш снимка а в един момент тя премигва и имаш чуството че верно те наблюдава

Да, така вече на 100% ще паднат измамите и терикатщините голям процент. ;) Но идеята е брутал, само си мисля, че мога да стана малко за базик, ама този период също ще мине. )
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Да, наистина бяхме толкова. Явно расте с толкова. С по 124К на година....за потребители, не помня честно казано.

Слаба работа само с по 124к на година няма да ядем скоро кифтета на Блинки на вилата.

Иначе честито за 20к потребител. Явно все повече хора се интересуват от правене на пари онлайн и не лежат на едната заплатка. :)
 
Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Слаба работа само с по 124к на година няма да ядем скоро кифтета на Блинки на вилата.

Иначе честито за 20к потребител. Явно все повече хора се интересуват от правене на пари онлайн и не лежат на едната заплатка. :)

Да, бавничко се движим, дано не е така през тази 2015 година. :) Дано скоро се ядат кифтета на Драгалевци. :)

Дано наистина тренда да е нагоре при това с онлайна. И все така да расте. ;)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Честито и от мен. Много добра цифра. Поздрави и на админите за чудесната работа по engine и идеята за форума. Отскоро съм член, но форума ми допада много. Ще бъда активен и ще се старая да споделя каквато информация имам.
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Мога ли да полюбопитствам от чисто любопитство колко е голяма базата при този брой постове? :)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Блинки, аз пак да се обадя непитан! Това е от най-читавите форуми в България, тоя тука те. Има няколко уникални неща, ако искаш мога да ги изброя, публично или лично.
От мен, с една дума - ЕВАЛАТА! Това от дрът форумджия.
 
Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Блинки, аз пак да се обадя непитан! Това е от най-читавите форуми в България, тоя тука те. Има няколко уникални неща, ако искаш мога да ги изброя, публично или лично.
От мен, с една дума - ЕВАЛАТА! Това от дрът форумджия.

Мерси много за думите и определено не е нужно някой да те пита, за да изразиш подобно мнение. :) Да какво ти харесва толкова, верно, накараме да се замисля. Моето мнение е малко субективно, все пак съм админ, но виж някое чуждо, ще е супер да се чуе. ;)

@screampays, като погледна, ще ти дам информация, но беше бая, нещо от рода на 1500 мб май. Ще ти кажа. ;)
 
От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Мерси много за думите и определено не е нужно някой да те пита, за да изразиш подобно мнение. :) Да какво ти харесва толкова, верно, накараме да се замисля. Моето мнение е малко субективно, все пак съм админ, но виж някое чуждо, ще е супер да се чуе. ;)
Малко са форумите в БГ, къде не се натрапва зверски мнението на самозвани "гуровци" с тежко детство, по културно му - "модератори".
Този форум и още един - устояхте на тая болест!
 
Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

Малко са форумите в БГ, къде не се натрапва зверски мнението на самозвани "гуровци" с тежко детство, по културно му - "модератори".
Този форум и още един - устояхте на тая болест!

Кой е другия. Аз това не съм го разбирал, което ти чета. Срещал съм го, но много рядко, явно толкова съм и по другите форуми в БГ. На запад абсурд някой модератор да ти се направи на важен, дори са много ниски като комуникация, защото държат да си запазят мира. :)

В два съм бил по-често тук и не ми е харесало. Единият е най-големия. :) Другият не си спомням. Както и да е....дано станем още повече, да е по фън. :)
 
Re: От: Re: От: Re: От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

clubs.dir.bg е другият форум, който преболедува това нещо.

Аха, да, чак съм очарован от това, че dir за успели да се преборят с това. ;) Но последно време не правят грешни стъпки. Да, всички ги помнят с това как направиха платени пощите и издъниха единствения шанс единствени те да направят нещо читаво като бг търсачка, но това е. Супер. Мерси, че каза, защото аз нямам информация как са колегите. Какво им куца и най-вече какво ги кара да водят по определен начин форум или някаква група в нета. ;)
 
От: Predpriemach.com удари 500 000 поста. Половин милион, хора?

а, всички ги помнят с това как направиха платени пощите и издъниха единствения шанс единствени те да направят нещо читаво като бг търсачка, но това е.
И аз я помня тая излагация, да речем към 2001-2002 година беше...
Форумите им са на някакъв древен софт, threads май се казва.
Опитвам се да не съм злопаметен. И да съм безпристрастен.
Не остава голям избор. Ако не бяха тия 2 форума - щях да пусна собствен. С ангажимент без цензура (нищо общо с Барека).
Ами мога да поразправям как един от най-големите форуми в БГ със 120 000 юзера се превърна в гол продавалник... Другата крайност!
 
Добре, че все пак използват нещо готово, но скоро при желание ще го сменят. ;)

И аз не тая лоши чувства....там да си призная ми беше пощата, която регистрирах по сърф сайтовете. Демек, нищо важно в последствие. :) Дай това за този форум от 120 000 юзъра, че ми стана интересно. Може да споменаваш име, то не че са много такива тук. ;)
 

Горе