Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

От: От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Днес тотално приключих всякаква дейност в този сайт, след поредния гаф на модераторите. Премахнаха ми обяви за два напълно различни автомобила, под предлога че обявите били дублирани. Като им писах, обяснението беше, че забранено да пускам повече от една обява за един и същ модел автомобил и като пример са дублирането са ми изпратили следните снимки от двете обяви:
Виж файлът 9674 Виж файлът 9675. WTF?
Пък миналия ден ми изтриха други две обяви, където бяха публикувани напълно различни модели часовници. Отговора беше, че са били един и същ цвят... Виж файлът 9676 Виж файлът 9677
Силно се надявам да се появи друг сайт за безплатни обяви със толкова много посещения, че да се прехвърля там. Безсмислените правила и некомпетентните администратори + смяната на името ще провалят сайта.

Подобни гафове се получават най-вероятно защото ползват скриптове за проверяване на обявите. Нещо като търсачката за изображения на Гугъл, където ти изкарва същите или подобни изображения на изображението, което търсиш. Същото важи и за текста на самата обява. Ако съдържа непозволени думи като "реплика" например, скрипта ги засича и блокира обявата. Аз имах обяви, в които бях написал, че дадения артикул НЕ Е РЕПЛИКА и постоянно ми ги триеха. Махнах тази част от описанието и триенето спря.

Пичовете просто са си автоматизирали изцяло процеса на модериране на обявите, а като се стигне до ръчна проверка (ако въобще има такова животно при тях) никога не си признават грешката.
 
Re: От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Днес тотално приключих всякаква дейност в този сайт, след поредния гаф на модераторите. Премахнаха ми обяви за два напълно различни автомобила, под предлога че обявите били дублирани.

Предлагам ти да пробваш продман.
Ако ти хареса, за 25 лв можеш да пускаш до 15 обяви.
Дори един урод да ги махне, другия ще я пусне.
 
От: От: От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Описанието ми пречи на работата най-много, защото характеристиките на повечето продукти се припокриват, въпреки че са различни модели и системата задържа обявите. Пък после без никаква проверка, модераторите автоматично трият обявите и се налага на ден да губя поне по 1 час за да добавям нови обяви.
 
Re: От: От: От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Описанието ми пречи на работата най-много, защото характеристиките на повечето продукти се припокриват, въпреки че са различни модели и системата задържа обявите. Пък после без никаква проверка, модераторите автоматично трият обявите и се налага на ден да губя поне по 1 час за да добавям нови обяви.
Последно време ми се случва често да чета такива коментари на трити обяви по знайни и незнайни причини. ;)

Нещо се сдуха сайта. Важното е, че и новото име няма да смаси погрома. ;)
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Разпространило се е в фейсбука :lol:

Снимка:
10245590_613555095382042_851815540_n.jpg
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

В момента продават надписа OLX от рекламата за 100 лева :D Някой от форума няма ли да го купи :D
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Току що получих имейл от един украински сайт за обяви,в който преди няколко години публикувах обяви(slando.ua),та заглавието на мейла е:

"Slando становится OLX"

В жизни нашего ресурса – новый этап. С 15 сентября изменится название – но только название.
Всё, что радовало Вас в работе нашего сервиса, останется на месте.
Slando становится OLX!
Все остальное остается как и прежде: и т.н.

Много интересна стратегия имат Алегро,засега успешна мисля :)
 

Горе