Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Е запомнихте ли го вече това име. Прекалената реклама няма ли негативи или трябва се набива постоянно като на малоумни
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

клиповете вършат ли си работата? - вършат си я
тъпи ли са - тъпи са. Какво от това, след като си вършат работата?

стига сте мрънкали, нарочно са направени такива, взета предвид е аудиторията на сайта
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Аз ако мога успешно да си продавам стоката БЕЗПЛАТНО през тази платформа, то изобщо не ме вълнува как ще се прекръстят. Важното е да има купувачи и продажбите да вървят. Ако сайта притежава най-хубавия и лесно запомнящ се домейн на света и няма посещения>потенциални клиенти>продажби, то това с какво ще ми помогне?
 
Re: От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

клиповете вършат ли си работата? - вършат си я
тъпи ли са - тъпи са. Какво от това, след като си вършат работата?

стига сте мрънкали, нарочно са направени такива, взета предвид е аудиторията на сайта

Вършат, остава и да не вършат като през реклама са само тези гнусотии. За това са на толкова често - защото трябва да го наложат този шит, не става да го запомниш, на момента тте издразва и това е. Както при болестите, една болест е силна само когато е постоянна. А всички знаем каква им е аудиторията. :)
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

стига сте мрънкали, нарочно са направени такива, взета предвид е аудиторията на сайта

Тука тия дето ползваме сайта трябваше да се засегнем нещо ли?
 
Re: От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Тука тия дето ползваме сайта трябваше да се засегнем нещо ли?

Не точно, но 95% са безмозъчни БГ мами. То от там и тръгна сайта.
 
От: Re: От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Не точно, но 95% са безмозъчни БГ мами. То от там и тръгна сайта.

Теб сигурно не те е раждала майка ... Теб вуйчо ти те е раждал.
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

А вие запомнихте ли го OLX.BG :D :D :D

Ако не сте ще припомня - olx.bg :D :D

------------

И на мен не ми харесва името, но негативизма и глупавите реклами съвсем вирусно си се разпространяват, което води до бързо запомняне на новото име от широк кръг хора. Само дето си мисля, че след няколко месеца до година-две, когато "бурята се оталожи", пак ще има хора, които да се чудят какво е това OLX.bg

Оффтопик: Тези реклами с всичките повторения ми напомнят за един урок по Управление на риска, който гласи че: "Неопределената определеност, определя неопределено определеността по определено неопределен начин и съществуват различни възможни възможности за неопределено определение на неопределеността".

Хаха. Да не са чели и те този учебник. :D
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Тука тия дето ползваме сайта трябваше да се засегнем нещо ли?

добре знаеш какво имам предвид
под аудитория визирах най-големия дял потребители - всички знаем кои са те

не бих се изразил като @garnet, защото всеки има (орган наречен) мозък
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

И меринджея вече е разбрал :lol:

attachment.php


1976976_838310812851410_897578645_n.jpg
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Абе с пари всичко става, ще си го пребрандират набързо с масиран интернет и тв спам, ако ще и кенефник.бг да изберат като домейн:)
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

:!: Как ви промиват мозъците усещате ли как всички говорят за него? Ефекта е повече от голям. Измислили са го тия китайци добре, да се спукат от пари им пожелавам. :D
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

В форума 99% се занимаваме с печалба от реклами, как да не му обърнем внимание :D
:!: Как ви промиват мозъците усещате ли как всички говорят за него? Ефекта е повече от голям. Измислили са го тия китайци добре, да се спукат от пари им пожелавам. :D
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

В форума 99% се занимаваме с печалба от реклами, как да не му обърнем внимание :D

Точно за това става въпрос.
Сега тези хора от форума наречени от теб, повечето от тях ще увеличат тази реклама при старта (логика). Другите хора които си продават ей така без да рекламират като мен например може да пуснат някой смс ей така за живи и здрави. Останалите хора които са го позабравили, или поради една или друга причина не го ползват ще ги завлече вълната от първият тип хора които описах.

И най-важното рекламата са я подбрали много добре, лоша реклама няма, важното е хората да говорят за нея и като я видят да казват "ето го тоя", или "ето я тая реклама" и т.н. а пък името им ще се запомни лесно след това.Промиването на мозъка е най-важният елемент. 99% от хората са лесно уловими, и явно и аз попаднах в тях вече. Останалият процент са или шизофреници или гении(зависи от гледната точка)

А за 8 март искам на Лили да и кажа, че няма да се повтори това отново повярвай ми[/B] (тука идва момента с махането на ръцете).
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Днес тотално приключих всякаква дейност в този сайт, след поредния гаф на модераторите. Премахнаха ми обяви за два напълно различни автомобила, под предлога че обявите били дублирани. Като им писах, обяснението беше, че забранено да пускам повече от една обява за един и същ модел автомобил и като пример са дублирането са ми изпратили следните снимки от двете обяви:
Mitsubishi_Carisma_rear_20071205.jpg BMW_E46_rear_20080328.jpg. WTF?
Пък миналия ден ми изтриха други две обяви, където бяха публикувани напълно различни модели часовници. Отговора беше, че са били един и същ цвят... emporio-armani-golden-stainless-steel-analog-men-watch-ar5857.jpg emporio-armani-ar0365---chronograph.jpg
Силно се надявам да се появи друг сайт за безплатни обяви със толкова много посещения, че да се прехвърля там. Безсмислените правила и некомпетентните администратори + смяната на името ще провалят сайта.
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

След глупавото име и още по глупавата реклама с олигофрена ме загубиха
 
От: Prodavalnik си сменя името на OLX.BG

Докато гугъл, продължава да цака мастърите ще е така, преди беше много по-добре можеше да има всичко, но имаше и избор, сега ти се тъпчат такива тиквеници навсякъде.
@Force , аз при мен обява не съм трил освен, ако не ми го поиска потребителя ...
След глупавото име и още по глупавата реклама с олигофрена ме загубиха
 

Горе