profitshare.bg

От: profitshare.bg

Добре започнаха нещата, ама нещо напоследък не съм доволен.
От две седмици се наблюдава драстичен спад в конверсиите. Кликове бол - продажби 0.
 
От: profitshare.bg

emag основно
 
От: profitshare.bg

И при мен се забелязва голям спад - от 2 седмици нямам продажба. Дали пък няма някакъв бъг... Нека повече потребители споделят как е при тях - може да им пишем за проблема, ако се забелязва при повечето. Може пък хората да пестят пари за моренце и за тва да не поръчват :)
 
От: profitshare.bg

от днес имам 26 лева от комисионни, общо 8 поръчки. Всички са от vmzone и от там досега не съм имал спад, само растеж. Даже забелязвам, че доста от клиентите се връщат и поръчват отново. Лошото е че кукито е само за 1 месец... :(
 
От: profitshare.bg

а как рекламираш колега ако не е тайна чрез публикуване в фейсбук страници или по друг начин

чрез adwise.bg, плащам по 6-7 лева на печалба 25-30. Разбира се с някой чалъми, които немога да споделя :)
 
От: profitshare.bg

Колеги от 2 дни забелязвам че правя по 300 клика а няма поръчки нещо съмнителна стана работата преди това същия трафик правеше поръчки по няколко на ден сега няма 0 поръчки
 
От: profitshare.bg

Колеги от 2 дни забелязвам че правя по 300 клика а няма поръчки нещо съмнителна стана работата преди това същия трафик правеше поръчки по няколко на ден сега няма 0 поръчки

И аз това разправям. 900+ клика - конверсии 0.

Добре започнаха нещата, ама нещо напоследък не съм доволен.
От две седмици се наблюдава драстичен спад в конверсиите. Кликове бол - продажби 0.
 
Re: От: profitshare.bg

И аз това разправям. 900+ клика - конверсии 0.
Това вече е странно. Толкова пък да не конвертира е учудващо странно. Аз започвам по принцип на 300:0 да търся причината. Защото се губи трафик така, реално пари. :)
 
От: Re: От: profitshare.bg

Това вече е странно. Толкова пък да не конвертира е учудващо странно. Аз започвам по принцип на 300:0 да търся причината. Защото се губи трафик така, реално пари. :)

В началото на 1000 клика имах по около 20 конверсии. Ще видя още една седмица и ако така продължава следващото плащане и адиос.
 
Re: От: Re: От: profitshare.bg

В началото на 1000 клика имах по около 20 конверсии. Ще видя още една седмица и ако така продължава следващото плащане и адиос.

Да, това ми се вижда горе долу нормално, рядкост е нещо да има под 30 клика една конверсия - или ще е с много таргет трафик или продукта трябва да е много хот, а ако и двете са налични - определено ще е под тези 30. Но 100 мисля, че е добре за една продажба, особено на такива продукти.
 
От: profitshare.bg

На мен лично ми направи впечатление, че от 2 дни поне при мен имаха проблем като генерирам линк и дам отметка да го скъси с bit ly не ми даваше линк оставаше празно и тези два дни нямах никакви продажби днес видях че вече е оправен проблема при мен и хоп днес веднага две продажби при 120 клика
 
От: profitshare.bg

Колеги някой има ли представа защо като пусна подсилена или директна реклама на даден продукт в facebook получавам такива резултатиssadasdsad.png
 
От: profitshare.bg

Май са имали някакъв бъг. От 3-4 дена нещата пак се раздвижиха и има по някоя и друга конверсия дневно.
 
Последно редактирано:
От: profitshare.bg

препоръчвам на всички които промотират емаг да се откажат. Според мен там е най-зле. При Vmzone правя по средно 5 продажби на 100 клика. Днес ми направи също голямо впечатление че понякога конверсиите се появяват по 4-5 наведнъж. Очевидно имат някакъв бъг в системата и се получава забавяне.
 
Re: От: profitshare.bg

препоръчвам на всички които промотират емаг да се откажат. Според мен там е най-зле. При Vmzone правя по средно 5 продажби на 100 клика. Днес ми направи също голямо впечатление че понякога конверсиите се появяват по 4-5 наведнъж. Очевидно имат някакъв бъг в системата и се получава забавяне.

Нямат ли опции за някакви тестови ордери като някой има съмнения? Или не...поне да ги отрази в системата, а при търговците да даде пак ТЕСТ и така, да знаят всички, че няма проблеми. Аз така правя с моите аф. програми и грам не се чудя така ли е, не е ли така, особено като знам и какви аматьори могат да са тук, направо си е задължително да има.
 

Горе