profitshare.bg

От: profitshare.bg

Предполагам, че ще е за данаците... Днес между другото получих плащане и имаше малко несъответствие. (Получих повече от колкото трябваше :D) Поне според системата на profitshare :p
 
От: profitshare.bg

Не съм доволна от липсата на банери. Някои рекламодатели даже нямат такива, а на други не са ъпдейтвани откакто са се включили в програмата.
 
Re: От: profitshare.bg

Не съм доволна от липсата на банери. Някои рекламодатели даже нямат такива, а на други не са ъпдейтвани откакто са се включили в програмата.

Да, има навсякъде такива. Просто работиш с по-добрите рекламодатели, това е. Няма как самата мрежа да накара хората да са по-сериозни и да се отнасят по-професионално. :)
 
От: profitshare.bg

Аз ли не виждам, или наистина няма статистика за кликове в/у линкове? (има за уиджет, банер и Продуктов slider)
За линковете има само статистика за конверсии?

Има статистика за клик на линк.

Отчети
Инструменти
Общи
Уиджети
Aфилиейт линкове
 
От: profitshare.bg

Някой ще качи ли актуален скрийншот на класацията? Да видим има ли раздвижване в топ10 или са си същите. 10 дни остават до края, успех на всички. ;)
 
От: profitshare.bg

8365991p.png
 
От: profitshare.bg

Съдейки по класацията, няма чак толкова много хора които продават. Възможно ли е да не са реални тези продажби за 3 500 000 лева в началната страница? :)
 
Ако си спрете адблокърите докато си цъкате в бг нета ще видите кои големи сайтове врътват по някоя рекламка на емаг и изглежда линка като афф ... и ще си направите изводите...
 
От: profitshare.bg

аз съм на 11 място малко над теб

Хора какво става защо почнаха един по един сайтовете да се отказват от афилийта vmzona се отказа днес получих съобщение и Ardes.bg то не останаха много надеждни сайтовете освен emag
 
От: profitshare.bg

Хора какво става защо почнаха един по един сайтовете да се отказват от афилийта vmzona се отказа днес получих съобщение и Ardes.bg то не останаха много надеждни сайтовете освен emag
vmzona са премахнали тракинг кода още на 15.09, което беше доста к%рвенско, при положение, че официалното уведомление беше за 01.10
 
Re: От: profitshare.bg

vmzona са премахнали тракинг кода още на 15.09, което беше доста к%рвенско, при положение, че официалното уведомление беше за 01.10

Демек 15 дни са имали фри реклама. Да, доста грубо наистина. Дано го видят това от профитшер и да си ги санкционират подобавящо. Такива могат много силно да уронят престижа на една афф мрежа. Нищо, че търговеца го е играл така. Но това съм го виждал и преди по шерасел. Там дори имаше един търгове, който мейла всичките си афове да не оптимизират по бранд, което е супер ламерско. На всякакви тъпотии съм се нагледал, за това ако кажа, че съм изненадан от тази, ще излъжа. Но не мисля, че това ще е честа практика. ;)
 
Re: От: profitshare.bg

След афилиейт фор ме, 2 лева, сега и тези ли ще издишат?

Не мисля. По-скоро тук е нормалко с такива търговци. И това не е нещо ново зя афф света. Тук се случва, защото е нормално като цяло + факта, че тук някои са пишман бизнесмени. Та е повече от нормално такива изцепки. ;)
 

Горе