profitshare.bg

От: profitshare.bg

Незнам защо изобщо я спряха... тъкмо си бях изчистила навсякъде техните линкове и сега..... пак наново почвам.Шантава работа.Поне да бяха дали едно смислено обяснение ......
 
От: profitshare.bg

По 3000-4000 лева оборот им правих и заради тях напуснах profitshare. Според мен profitshare трябва да затегнат малко условията за участие в програмата.
 
От: profitshare.bg

По 3000-4000 лева оборот им правих и заради тях напуснах profitshare. Според мен profitshare трябва да затегнат малко условията за участие в програмата.

Ако четете внимателно новите условия на ВМЗ ще видите че ще се взима вече комисион само на първата продажба.
 
От: profitshare.bg

Че си пре.ан с тях и ако искат да купят още нещо през твоя аффил. ти нищо не взимаш.
 
От: profitshare.bg

Че си пре.ан с тях и ако искат да купят още нещо през твоя аффил. ти нищо не взимаш.


Това ще рече че ще ползват афилейт програмата още няколко месеца за да създадат база с клиенти и после сбогом.
 
От: profitshare.bg

Някой не се ли регистрира като рекламодател, че да сподели горчив опит? @Blinky - айде бе, човече, няма ли да пуснете и вие конверсии в ADX и да им покажете как се прави? :)
 
Re: От: profitshare.bg

Някой не се ли регистрира като рекламодател, че да сподели горчив опит? @Blinky - айде бе, човече, няма ли да пуснете и вие конверсии в ADX и да им покажете как се прави? :)

ММ, честно казано ако имаха аф мрежа на две нива, въобще нямаше да се замисля. ;)
 
От: profitshare.bg

Относно класацията, не ми става ясно колко лв комисионна правят тези в топ 3 на класацията? Само точки са показани... :-(
 
От: Re: От: profitshare.bg

ММ, честно казано ако имаха аф мрежа на две нива, въобще нямаше да се замисля. ;)

А за ADX нищо не каза? :D Вие сте ветерани в тази област, толкова ли ще е трудно да се поддържа aff. мрежа?

@mr_big
може би има предвид 2 tier система - да можеш да препращаш не само клиенти, но и уебмастъри.
 
Re: От: Re: От: profitshare.bg

А за ADX нищо не каза? :D Вие сте ветерани в тази област, толкова ли ще е трудно да се поддържа aff. мрежа?

@mr_big
може би има предвид 2 tier система - да можеш да препращаш не само клиенти, но и уебмастъри.

Честно казано ще е една никаква конверсия според мен. А и идеята ни е продажба на премиум реклама. Бихме я пробвали, но с подходящи кампании там. За момента не мислим, че ще донесе кой знае какви печалби....не и с търговците там и техните продукти. И за адсенс знаем, че ще е голямо дърво. :)
 
От: Re: От: Re: От: profitshare.bg

Честно казано ще е една никаква конверсия според мен. А и идеята ни е продажба на премиум реклама. Бихме я пробвали, но с подходящи кампании там. За момента не мислим, че ще донесе кой знае какви печалби....не и с търговците там и техните продукти. И за адсенс знаем, че ще е голямо дърво. :)

Ясно :)

Вашата заявка (670) беше получена и в момента се разглежда от екипа ни. Обикновенно обратната връзка отнема до по-мако от 4 работни часа (от Понеделник до Петък 09:00 - 18:00).

edit щот съм недоскив :D
 
Последно редактирано:
От: Re: profitshare.bg

Пише работни часа....или не виждам аз. В интервала понеделник-петък. За дни...не знам ... Множко е. ;)



Работни часа са.Другото е работното им време или времето през което ще се свържат с кандидата.Стига да няма земетръс в Румъния :)
 
Re: От: Re: profitshare.bg

Работни часа са.Другото е работното им време или времето през което ще се свържат с кандидата.Стига да няма земетръс в Румъния :)

Да, това си е нормално вече. 4 дни си е много...поне за потвърждението...не за цялостна обработка до стигането до клиента. И повечето са така, като най-бързите, на които съм попадал бяха на 30 мин. !)
 
От: profitshare.bg

Много съм зле :D Вярно пише 4 часа. Не знам защо съм се заблудил, че е 4 дни. И все пак мина цял ден и все още няма отговор :lol:
 
От: profitshare.bg

Много съм зле :D Вярно пише 4 часа. Не знам защо съм се заблудил, че е 4 дни. И все пак мина цял ден и все още няма отговор :lol:


Значи има земетръс :). Понякога се бавят но не се безпокой,ще ти бъде обърнато внимание.
 

Горе