Program-profit.info - измама?

tuger

Well-Known Member
Здравейте,

някой има ли опит със следния сайт:

Program-profit.info

Искам да получа повече информация, но не намирам инфо за домейна. Мой познат плати доста пари и много ми намирисва на измама, та искам да видим какво може да се направи.

Blinky

Owner
Нещо не ми изглежда много наред и на мен. Куп неща не са направени добре, което не говори за голям професионализъм. Да не говорим, че няма никакви данни за фирма и каквото и да е като адрес. Натам вече е ясно....няма нищо в нета за него. Абе не му е читава работата, определено.

П.П: Местя темата в офтопика, не е за Онлайн бизнес, ще ме извинява собственика на сайта. :)

tuger

Well-Known Member
Получи специална карта в плик без подател, където има код, с който се влиза във "ВИП зоната". Там наистина има някои материали за четене като анализи, но не и за сумата, която е платил ...

stopcryy

Member
Утре ще ти предоставя цялата информация за сайта :) Ще си едитна поста ако няма след мен някой който да пише :) .

Kiki8889

New Member
Получи специална карта в плик без подател, където има код, с който се влиза във "ВИП зоната". Там наистина има някои материали за четене като анализи, но не и за сумата, която е платил ...

Kiki8889

New Member
Няма отговор активен ми и валчера но по оказания искат да им изпратиш копие от лична карта данкава сметка с движение поне на 3 транзакции и копие от бележка за ток телефон интернет на мое име и някъкъв въпросник който го няма никъде другото се сканира и се праща на адрес все още се чуда да им ги пращам ли след като нямам въпросник

Kiki8889

New Member
Тово е да стане по нататъшната активация пише активен ваучер но никъде не се вижда каква стойност има и ти да решиш какво да правиш има един телефон но там ти говорят на други изици но на бългорски не чух незнам какво да постъпя

tuger

Well-Known Member
Видяхте ли инструкцията за понататъшно активиране на валчера
Да, въведох го в сайта и разгледах "материалите" във ВИП зоната

Горе