Program-profit.info - измама?

tuger

Well-Known Member
Здравейте,

някой има ли опит със следния сайт:

Program-profit.info

Искам да получа повече информация, но не намирам инфо за домейна. Мой познат плати доста пари и много ми намирисва на измама, та искам да видим какво може да се направи.
 
Нещо не ми изглежда много наред и на мен. Куп неща не са направени добре, което не говори за голям професионализъм. Да не говорим, че няма никакви данни за фирма и каквото и да е като адрес. Натам вече е ясно....няма нищо в нета за него. Абе не му е читава работата, определено.

П.П: Местя темата в офтопика, не е за Онлайн бизнес, ще ме извинява собственика на сайта. :)
 
Получи специална карта в плик без подател, където има код, с който се влиза във "ВИП зоната". Там наистина има някои материали за четене като анализи, но не и за сумата, която е платил ...
 
Утре ще ти предоставя цялата информация за сайта :) Ще си едитна поста ако няма след мен някой който да пише :) .
 
Получи специална карта в плик без подател, където има код, с който се влиза във "ВИП зоната". Там наистина има някои материали за четене като анализи, но не и за сумата, която е платил ...
 
Няма отговор активен ми и валчера но по оказания искат да им изпратиш копие от лична карта данкава сметка с движение поне на 3 транзакции и копие от бележка за ток телефон интернет на мое име и някъкъв въпросник който го няма никъде другото се сканира и се праща на адрес все още се чуда да им ги пращам ли след като нямам въпросник
 
Тово е да стане по нататъшната активация пише активен ваучер но никъде не се вижда каква стойност има и ти да решиш какво да правиш има един телефон но там ти говорят на други изици но на бългорски не чух незнам какво да постъпя
 
Видяхте ли инструкцията за понататъшно активиране на валчера
Да, въведох го в сайта и разгледах "материалите" във ВИП зоната
 

Горе