Redesign на сайт

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Търся редизайн на сайт dokolko.com. Тематата на сайта е работно време на магазини, администрация и т.н. Изисквания няма конкретни, искам да ми харесва - сайтът да е топъл и приятен за окото. Желая също така да има лого в горния ляв ъгъл.

Бюджета ми е ограничен до 60 лв.. моля пратете ми Вашите предложения.
Благодаря предварително.
 
От: Redesign на сайт

Хубаво е да наблегнеш на логото което да има мото или девиз, това е плюс за теб защото потребителите ще запомнят по добре сайта. Колегата може да ти даде някои идеи за лого и да ти направи. Включи го в дизайна :) заслужава си.
 
От: Redesign на сайт

Благодаря за предложенията. Търся един човек, който да направи и дизайна на сайта и логото. (по-важно за мене дизайна)
искам да има бизнес визия. :)
 
От: Redesign на сайт

Не го приемай като критика, а като съвет.

С този бюджет, резултатът няма да е по-добър от това, което имаш сега ... ако дори не се и влоши.

Нека да обобщим какво точно искаш:
- лого дизайн, да кажем на едно предложние, което ествествено надали ще те удовлетвори от раз и съответно ще има поне 1-2 доработки;
- уеб дизайн за което важи абсолютно същото и освен първоначалната работа ще има и доработки;
- кодиране на дизайна към системата ти ;
- и към всичко това нека да сложим и време за установяване на контакти, обсъждане, фийдбек и предаване на проекта;

... трябва ли да обяснявам защо 60 лв. са просто смешна сума, ако желаеш качествен резултат?
 
От: Redesign на сайт

по-добре си намери програмист - html/css най-веч да ти подреди сайта - ти нямаш дизайн, това което имаш може да се направи лесно и чрез css + няколко картинки
 
От: Re: От: Redesign на сайт

Момчето просто е опуснало една 0 според мен.

Точно мислих да му предложа да сложи една нула. Даже и за малко по-малко може би ще намери що-годе кадърен ентусиаст, който да направи нещо хубаво.


Допълнение към автора на темата: моля те направи си една поща с домейна ... страшно смешно е като видиш в контактите на даден сайт посочен имейл от abv.bg.
 

Горе