RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Има ли някакви български сайтове, към който можеш да си вържеш рсса и след нова публикация при теб, там автоматично да се публикува малко текст с линк към основния материал

http://rep.bg/contact
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии


Благодаря, ще го имам предвид! Аз просто така съвсем информативно - събирам си информация :)
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Здравейте :)
Доста стара тема, ама и аз упрях до нея и да не спамя с нови реших да попитам тук, ако някой помогне мерси!

Та първо да питам: Става въпрос за плъгин, който да взима директно целите статии от други сайтове нали така? Тоест да кажем искам да ми взима от блитц (явно се задава някъде тая команда) и почва да качва на моя сайт? или се бъркам нещо.

В случая ми трябва такова нещо някакъв плъгин, който да взима от други сайтове статиите, като това включва всичко в самата статия. Заглавие, текст, снимки, видеа, каквото има. Разбира се да пише източника не искам да е кражба.

Разгледах каквото е описано в темата, но не мога да разбера как да стигна до това, което искам никога не съм правил подобни неща, а ми се иска да пробвам една магия :D
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

В случая ми трябва такова нещо някакъв плъгин, който да взима от други сайтове статиите, като това включва всичко в самата статия. Заглавие, текст, снимки, видеа, каквото има. Разбира се да пише източника не искам да е кражба.
Не съм видял до сега сайт в чиито общи условия да пише, че ако се пусне линк това не е кражба.
Друг е въпроса, че 99% от "новините" се преписват безогледно, дори от "големите медии".
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Не съм видял до сега сайт в чиито общи условия да пише, че ако се пусне линк това не е кражба.
Друг е въпроса, че 99% от "новините" се преписват безогледно, дори от "големите медии".

При мен става въпрос за 2-3 сайта, от които искам да дърпам, като това няма да е кражба тъй като материала е фрий и се качва в 50 сайта още + това те не са легални от към права и прочие и са мишки така да го кажа нямат кво да ми кажат! Отделно аз ще се консултирам с конкретните сайтове тоест и разрешение ще си имам.

Трябва ми единствено някъв плъгин, който да взима статията от друг сайт и да я слага на моя. Да мога някак да го настроя кво и от къде да взима.... Един вид някъв агрегатор има такива новинарски сайтове, но са къстъм. Но не може да няма и плъгин за WP....
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

За триене 123
 
Последно редактирано:
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

При мен става въпрос за 2-3 сайта, от които искам да дърпам, като това няма да е кражба тъй като материала е фрий и се качва в 50 сайта още + това те не са легални от към права и прочие и са мишки така да го кажа нямат кво да ми кажат!
.

Колега, нямам за цел да се заяждам се теб, но подобно изказване няма да ти спечели добро отношение. Безочливо е да искаш да живееш като паразит на гърба на другите и да ги наричаш "мишки". Стискай палци някой от тези сайтове да не е собственост на колега от форума, защото тогава разрешение ще видиш през крив макарон. Даже, с държанието си може да амбицираш някой да ти скъса задника в съда, за да ти дойде акъла.
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Колега, нямам за цел да се заяждам се теб, но подобно изказване няма да ти спечели добро отношение. Безочливо е да искаш да живееш като паразит на гърба на другите и да ги наричаш "мишки". Стискай палци някой от тези сайтове да не е собственост на колега от форума, защото тогава разрешение ще видиш през крив макарон. Даже, с държанието си може да амбицираш някой да ти скъса задника в съда, за да ти дойде акъла.

Със сигурност не си ме разбрал изобщо правилно! 1. Това е пример ще ползвам предимно 1-2 мои сайтове и искам да става вирална и беклинкова връзка, като се качва всичко в още 20 сайта и да се гони сео ефект ;)
Относно, че някой ще ми скъсал гъза в съда мога да ти гарантирам, че си прекалил с Хамериканските филмчета могат да ми скъсат нещо др ама да ми късат гъза абсурд ;)
Наясно съм с авторските права И КОЙ ГИ ИМА, като цяло така че другото остави аз да се притеснявам. АКо някой може да помогне ще съм благодарен за мен не се притеснявайте иначе съм поласкан. Мерси :)
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Относно, че някой ще ми скъсал гъза в съда мога да ти гарантирам, че си прекалил с Хамериканските филмчета могат да ми скъсат нещо др ама да ми късат гъза абсурд ;)
Наясно съм с авторските права И КОЙ ГИ ИМА, като цяло така че другото остави аз да се притеснявам.

Честно казано, аз лично се радвам, че има хора като теб. Причината е, че след подобни изказвания идват в канторите на хора като мен да им оправят бакиите. А това по свое му означава, че има повече работа за мен и следователно повече приходи.
Ако не съм те разбрал правилно, то това е, защото не си го обяснил правилно. Иначе, искрено ти пожелавам успех!

За малко да забравя. Ако не се лъжа, 3D Web design - фирмата на Едуард Димитров имаха подобен агрегатор с доста екстри. Платен е доколкото си спомням, но цената беше нещо символично. Може и да бъркам.
Eddit: Намерих го http://3dwebdesign.org/forum/wordpress-aggregator-platinum-za-wordpress-t327
 
Последно редактирано:
От: От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Честно казано, аз лично се радвам, че има хора като теб. Причината е, че след подобни изказвания идват в канторите на хора като мен да им оправят бакиите. А това по свое му означава, че има повече работа за мен и следователно повече приходи.
Ако не съм те разбрал правилно, то това е, защото не си го обяснил правилно. Иначе, искрено ти пожелавам успех!

За малко да забравя. Ако не се лъжа, 3D Web design - фирмата на Едуард Димитров имаха подобен агрегатор с доста екстри. Платен е доколкото си спомням, но цената беше нещо символично. Може и да бъркам.
Eddit: Намерих го http://3dwebdesign.org/forum/wordpress-aggregator-platinum-za-wordpress-t327

Благодаря!!! Поздрави!
 

Горе