RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Blinky

Owner
Здравейте, колеги. Искам да питам някой да ми препоръча някой RSS Feed агрегатор за WP, който да извлича статии от чужди сайтове, поставяйки ги в уеднаквени категории с всичкото му - тайтъл, текст, картинки - в пълен вид. Пробвах 3те най-големи, но нещо не правят това, което искам, поне не във фри версиите им. Ако няма нещо фри, ще погледна платените опции, но все пак да питам и вас. Благодаря предварително. :)

Пробвани плъгини:

RSS Multi Importer

Rss Post Importer

WP RSS Aggregator


Някои с предложения? Платените им опции може би ще ми дадат това, което търся, но преди да се мине към тях, кажете нещо, което имате и сте работили с него и сте доволни. Това е горе-долу. ;) Мерси предварително. ;)
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

WPeMatico - преди месец го пробвах за новинарски сайт,но нещо не успях да се справя с него,иначе имаше добри отзиви за него.
 
Re: От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

WPeMatico - преди месец го пробвах за новинарски сайт,но нещо не успях да се справя с него,иначе имаше добри отзиви за него.

Хм, какво не ти хареса и с какво точно ти се опря, защото и аз много добри отзиви гледах за другите, които споменах, но някъде не бяха каквото ми е нужно, а другите в платените опции (пакети) имаха това, което ми трябва, което нали...мерси, имат и демо, което е с фри трайл. Но само ако човека го иска. Няма как, хората си искат своето за изобретенията си. :) Дай повече инфо за това, сега го гледам. ;)
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Писах ти ЛС,Блинки,само пропуснах да ти кажа,че не съм пробвал платената версия,а само безплатната.
 
Re: От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Писах ти ЛС,Блинки,само пропуснах да ти кажа,че не съм пробвал платената версия,а само безплатната.

Да, благодаря ти, видях го личното. ;) Ще го пробвам, имам малко съмнение, че благинките (като при всички) се крият в платените опции, което е нормално де. :) Но поне бегло да захапе фрито, а другото реално при интерес от човека, ще си вземе / плати.
 
Да, върши работа, но реално проверсията, което явно навсякъде е платено - пълния набор контент - целия текст, както и махането на бранда на плъгина - бранд фри. Еми това до тук. На там - $82 за еднократен лиценз. Изглежда добре, и е супер опростен. ;)
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Сори за забавения отговор,но,ходих до магазина :):beer:
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Защо не си напишеш прост скрапер, който да ти тъпче инфото в дб-таблица. Подобен скрипт за един сайт е не-повече от 20-50 реда код, а ако извличаш линковете от rss е още по-просто.
Ако искаш дай примерен сайт и да анализираме технологията.
 
Re: От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Сори за забавения отговор,но,ходих до магазина :):beer:
Няма проблем оправих се бързо....:) Мерси много, става това, но пак реже, което вече определено не е съвпадение, че няма нещо фри и да има всичко, което искаш и най-вече пълен текст. Това си е вече платената, но това е ОК, защото при другите беше нещо от рода на 19-39$ на месец, и някои нямаха опция за one time payment. ;)
 
Re: От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Защо не си напишеш прост скрапер, който да ти тъпче инфото в дб-таблица. Подобен скрипт за един сайт е не-повече от 20-50 реда код, а ако извличаш линковете от rss е още по-просто.
Ако искаш дай примерен сайт и да анализираме технологията.

Защото имаш подредби и други такива, които идва вече малко повече. Но сега ти пиша. ;) Също така е категория от там, категория от блога като местене на контент. :)
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Има ли някой да е пробва/л платената версия на WPeMatico ? Не че са ми излишни тези 82 $, но просто нямам време за сайта... Пробвах безплатната версия, но реже новините като топъл хляб. Интересувам се дали при платената, изкарва новините цели и работи безпроблемно?
Колеги, моля за вашето мнение по въпроса! Благодаря предварително!
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

пробвах го нещо не е много читаф, не парсва контента както трябва, някой да препоръча някой друг изпробван
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

пробвах го нещо не е много читаф, не парсва контента както трябва, някой да препоръча някой друг изпробван

Ама за платената ли версия става дума, че не ми се иска само да си хвърля парите на вятъра...?!
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Малко стара тема, но не намерих по-скорошна.

В края на краищата има ли читав плъгин дето ще я свърши тази работа или scraper/crawler bot си е най-добре?

Ако някой е по-запознат може да ми метне на лично малко код, чувал съм, че с Perl се правят най-лесно/добре, аз от няколко години scrape-вам с SeleniumSDK+Java (което е реално JUnit тестове), но е малко overkill според мен, а и сега трябва да обходя сайт с 30к статии. Най-големия ми проблем в момента е стиковането на различните категории с тези които са в моята БД (над 30) без да се прави всеки път SQL конекция (не питайте защо...).
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

И на мен ми трябва такъв плъгин за новини, ама само платените май стават.
 
Re: От: Re: От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Блинки сподели кое използваш може и на някой друг да му трябва :)

В моя случай свърши работа и Rss Post Importer. ;) Но за други, може да не стане. Не знам, само това мога да кажа. ;)
 
От: RSS WordPress агрегатор - Дърпане на цели статии

Има ли някакви български сайтове, към който можеш да си вържеш рсса и след нова публикация при теб, там автоматично да се публикува малко текст с линк към основния материал
 

Горе