(SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Според вас има ли рискове да се ползва ScrapeBox бластове за основния сайт? Тоест сайтът да получи някакво наказание от Google ? Ако някой има опит по темата, нека да сподели.
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Според вас има ли рискове да се ползва ScrapeBox бластове за основния сайт? Тоест сайтът да получи някакво наказание от Google ? Ако някой има опит по темата, нека да сподели.

Разбира се, че има. Бластовете са удачни, когато са в малки количества, на линкове, на които няма много коментари, т.е linkjuice-a ще бъде по-добър. За PR е ясно. Обикновено бластовете се ползват към сателитни блогове или арткъл линкове, high pr профили..., т.е те са един вид буфер, че няма да пострада нишовия ти сайт, а само ще спечели от linkjuice-a. :)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Нека да представя и аз моето ревю. Тъй като е за бг сайт мога да кажа, че след изпълнението вече имам изкачване с една позиция нагоре, на кл. дума с много конкуренти, сайта така или иначе си е на страница 1 но трябва и да се изкачва. Засега една позиция нагоре. Ще поизчакам и може да се възползвам от услугите му отново!

Поздрави и успехи
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Нека да представя и аз моето ревю. Тъй като е за бг сайт мога да кажа, че след изпълнението вече имам изкачване с една позиция нагоре, на кл. дума с много конкуренти, сайта така или иначе си е на страница 1 но трябва и да се изкачва. Засега една позиция нагоре. Ще поизчакам и може да се възползвам от услугите му отново!

Поздрави и успехи


Благодаря за ревюто :) Вярвам, че до седмица-две ще си окажат пълното въздествие в/у SERP-a :)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Може ли да ми изпратиш на лично 2 примерна профила.
Ако не искаме коментари, от профила има по 1 линк, така ли?
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Може ли да ми изпратиш на лично 2 примерна профила.
Ако не искаме коментари, от профила има по 1 линк, така ли?


Изпратих ти ЛС

Да, на профил по 1 линк:)
 
Сървиса е екстра. Открих 1-2 неработещи линка, но на фона на това, че поръчката беше преизпълнена* е екстра. За конкретни резултати, няколко часа след изпълнението, по една от ключовите думи от 3-то място се изкачих на 1-во.

Определено си заслужава и мисля скоро да засиля още сайтове по този начин.


*Под преизпълнена, имам предвид, че ми бяха доставени повече линкове от обещаните.
 
От: Re: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бласто

Сървиса е екстра. Открих 1-2 неработещи линка, но на фона на това, че поръчката беше преизпълнена* е екстра. За конкретни резултати, няколко часа след изпълнението, по една от ключовите думи от 3-то място се изкачих на 1-во.

Определено си заслужава и мисля скоро да засиля още сайтове по този начин.


*Под преизпълнена, имам предвид, че ми бяха доставени повече линкове от обещаните.


Радвам се, че си останал доволен. Кажи за въпросните 2 линка да ги сменя с други. Няма проблем:)



п.п Има проблем със scaprebox сървърите и от съпорта ми казаха, че до 1-2 дни ще оправят нещата. Ако има някой за пакети, то нека изчака 1-2 дни, тъй като SB не бачка...
За момента мога да създавам само профили :)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

И аз съм доволен от услугата - поръчах малкия пакет създаване на профили.
Synthetic ми е отбрал сайтовете с най-висок ПР и направил всичко точно.
Бързо изпълнение на поръчката, Мерси!
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

И аз съм доволен от услугата - поръчах малкия пакет създаване на профили.
Synthetic ми е отбрал сайтовете с най-висок ПР и направил всичко точно.
Бързо изпълнение на поръчката, Мерси!

Радвам се, че си останал доволен! Благодаря за ревюто:)


Поздрави
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Поръчах 2 пакета за различни сайтове, пакети 2 и 1, профили и бластове към профилите - изпълнението - ПЕРФЕКТНО! :)

* Няма смисъл от много приказки. След 7-8 дни ще пиша отново какъв е резултата.
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Поръчах 2 пакета за различни сайтове, пакети 2 и 1, профили и бластове към профилите - изпълнението - ПЕРФЕКТНО! :)

* Няма смисъл от много приказки. След 7-8 дни ще пиша отново какъв е резултата.


Благодаря за ревюто! Вярвам, че след няколко дни ще споделиш за развитието на твоя сайт в SERP-a :)

Поздрави
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Много съм доволен от услугата. Synthetic е много коректен, действа бързо и прави готини бонуси (в моя случай - доста повече беклинкове). 2 дни след приключване на поръчката имам сериозен прогрес в серп-а и по 4-те ключови думи. По всички съм на първа страница (от втора-трета преди това) в доста конкурентна ниша. Препоръчвам!
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Много съм доволен от услугата. Synthetic е много коректен, действа бързо и прави готини бонуси (в моя случай - доста повече беклинкове). 2 дни след приключване на поръчката имам сериозен прогрес в серп-а и по 4-те ключови думи. По всички съм на първа страница (от втора-трета преди това) в доста конкурентна ниша. Препоръчвам!

Благодарности! Радвам се, че ти е харесала услугата ми! :) Надявам се, че до 10 дни ще се усети целия "linkjuice".

Поздрави:)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Вчера сутринта си поръчах Пакет 3 - 40 профила в HIGH PR сайтове и днес следобед поръчката беше изпълнена. Получих детайлен отчет и съм доволен - бързо, точно и професионално. Поздравления за Synthetic! Ще следя с интерес след колко време Google Webmaster ще отчете линковете.
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Може ли малко информация...какви са сайтовете / форуми, блогове, социалки /, имаш ли БГ сайтове ?
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Може ли малко информация...какви са сайтовете / форуми, блогове, социалки /, имаш ли БГ сайтове ?


Ами около 30% от профилти са във форуми, а повечето са от сайтове с опция за създаване на акаунт, като user/member, но без oбщност/community. Има и няколко социални мрежи:)


Вчера сутринта си поръчах Пакет 3 - 40 профила в HIGH PR сайтове и днес следобед поръчката беше изпълнена. Получих детайлен отчет и съм доволен - бързо, точно и професионално. Поздравления за Synthetic! Ще следя с интерес след колко време Google Webmaster ще отчете линковете.


Мерси за ревюто! :)


Поздрави
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Платих си Пакет 2 и на следващия ден (днес) получих адски подробен отчет на всичко свързано с услугата. Определено получих много повече, отколкото е пакета. Просто нямам думи да опиша.
В интерес на истината в момента наблюдавам Rank Tracker-а и по 3 от 7-те думи съм с по една страница напред, а очаквам да се вдигне още до няколко дни (докато се усети пълната сила).

Страхотна услуга! Ще се ползва още много пъти, със сигурност!
 
От: От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бласто

Платих си Пакет 2 и на следващия ден (днес) получих адски подробен отчет на всичко свързано с услугата. Определено получих много повече, отколкото е пакета. Просто нямам думи да опиша.
В интерес на истината в момента наблюдавам Rank Tracker-а и по 3 от 7-те думи съм с по една страница напред, а очаквам да се вдигне още до няколко дни (докато се усети пълната сила).

Страхотна услуга! Ще се ползва още много пъти, със сигурност!



Благодарности за ревюто! Все пак е още рано. До 1 седмица се надявам, че ще достигнеш много добри резултати:)

Поздрави!
 

Горе