(SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

поръчах Пакет 3 Получих детайлен отчет и съм доволен - бързо, точно и професионално. Поздравления за Synthetic!

Същото мога да кажа и аз.Много съм доволен както от изпълнението на услугата така и отношението му към клиентите си :roll:
 
От: От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бласто

Същото мога да кажа и аз.Много съм доволен както от изпълнението на услугата така и отношението му към клиентите си :roll:


Благодаря. Ще се радвам пак да работим заедно:)

Поздрави
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Изчаках малко, за да мога да дам точна оценка на ефекта от услугата, тъй като за услугата е ясно вече - изпълнява точно и бързо нещата.

Естествено тук се интересуваме и от смисъла на нещата :)
Мога да кажа, че ефекта в Bing беше доста голям - излезе по някои от ключовите си думи на 1-ва страница - уви дори и за чужд трафик това не се ползва още като сериозна търсачка.
Иначе ползвах услугата за сайт, който беше ударен от пингвина и ефект в гугъл още няма. :)
 
От: От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бласто

Изчаках малко, за да мога да дам точна оценка на ефекта от услугата, тъй като за услугата е ясно вече - изпълнява точно и бързо нещата.

Естествено тук се интересуваме и от смисъла на нещата :)
Мога да кажа, че ефекта в Bing беше доста голям - излезе по някои от ключовите си думи на 1-ва страница - уви дори и за чужд трафик това не се ползва още като сериозна търсачка.
Иначе ползвах услугата за сайт, който беше ударен от пингвина и ефект в гугъл още няма. :)


Смятам, че ще те измъкне от пингвина до седмица. Поне при мен така стана. :) Ще се радвам да пишеш след няколко дни как са се развили нещата:)

Поздрави
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Поръчах пакет 1 и получих 237 бласта повече. Профилите също бяха повече предимно в PR 8 и 9 сайтове. Всичко бе изпълнено за часове. Благодаря:D
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Поръчах пакет 1 и получих 237 бласта повече. Профилите също бяха повече предимно в PR 8 и 9 сайтове. Всичко бе изпълнено за часове. Благодаря:D

Благодаря. Ще се радвам да работим отново:)

Поздрави
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Писах ти на ЛС за Пакет1...
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

И аз имам малко одобрение, но моя сайт е малко претенциозем, но важното е, че услугата е дала резултат при повечето които са я позлвали.
Аз скоро ще го направя отново.
Мерси на колегата, че опусна тази услуга.
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

искам да поръчам пакер 1
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

И аз имам малко подобрение, но моя сайт е малко претенциозем, но важното е, че услугата е дала резултат при повечето които са я позлвали.
Аз скоро ще го направя отново.
Мерси на колегата, че опусна тази услуга.

Изчакай все пак още малко, колега. Това казвам и на другите, възползвали се от услугата ми. Въпреки, че при някой резултатът е дошъл по-бързо, то при мен, а и при останалите ми клиенти резултат ( по-стабилен ) се наблюдава след първата седмица:)

Ще се радвам да пишеш как ще се развият нещата след няколко дни:)

Поздрави



искам да поръчам пакер 1


Привет:) Изпратих ти ЛС
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Отново перфектно изпълнена поръчка - за 24 часа след заявката...с бонуси :)

Миналата седмица бях поръчал 2 пакета на 2 различни сайта, резултата и при двата сайта:
- по думи (ниска и средна конкуренция), за които въобще не съм се борил никога (но включени в поръчката), и присъстващи в сайтовете ми естествено, както примерно съм бил след 64 място някъде си, за 6-7 дни влизам в първа страница, като на 3 думи - на 2-4 място;
- по думи средна конкуренция - единия сайт бях на 4-то място, вчера бях на първо, днес на второ, сега гледам пак на първо...

Вярно, не по всички думи по които са направени бластовете има такъв напредък, но "няма пълно щастие" :)

Потвърждавам си думите от преди няколко дни - услугата си заслужава всеки цент!
 
Последно редактирано:
От: От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бласто

Отново перфектно изпълнена поръчка - за 24 часа след заявката...с бонуси :)

Миналата седмица бях поръчал 2 пакета на 2 различни сайта, резултата и при двата сайта:
- по думи (ниска и средна конкуренция), за които въобще не съм се борил никога (но включени в поръчката), и присъстващи в сайтовете ми естествено, както примерно съм бил след 64 място някъде си, за 6-7 дни влизам в първа страница, като на 3 думи - на 2-4 място;
- по думи средна конкуренция - единия сайт бях на 4-то място, вчера бях на първо, днес на второ, сега гледам пак на първо...

Вярно, не по всички думи по които са направени бластовете има такъв напредък, но "няма пълно щастие" :)

Потвърждавам си думите от преди няколко дни - услугата си заслужава всеки цент!



Радвам се да прочета това! Ще се радвам пак да работим заедно, благодаря! :)


Поздрави!
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Поръчах си малкия пакет (15 профила) като поръчката ми бе изпълнена според нашата уговорка и дори получих бонус, за който благодаря.
Synthetic свърши работата чудесно комуникацията бе приятна и се надявам, че ще има добри резултати, за които ще пиша в темата след около седмица.

Препоръчвам работата с него и добавям репутация.
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Поръчката: Пакет 1 беше изпълнена за по малко от 24 часа. Всичко е както се бяхме разбрали + бонус. Сега ще чакам да видя резултатите.
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Благодарско за ревютата!:)


Поздрави!
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Аз взех 2 пакета от пакет 2 които бяха изпълнени изключително бързо. Веднага след това имах подобрение в серпа (използвах услугата за 2 мои сателита без бласта)
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Аз взех 2 пакета от пакет 2 които бяха изпълнени изключително бързо. Веднага след това имах подобрение в серпа (използвах услугата за 2 мои сателита без бласта)


Радвам се да прочета това:)! Мерси за ревюто!
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Взех още един пакет от Synthetic както и предишния път съм повече от доволен. Бързо свършена работа, бонуси, ефективна услуга. Препоръчвам го на всеки във форума!
 
От: (SEO) Създаване на профили в HIGH PR сайтове PR- 7 / 8 / 9 + ScrapeBox бластове

Взех още един пакет от Synthetic както и предишния път съм повече от доволен. Бързо свършена работа, бонуси, ефективна услуга. Препоръчвам го на всеки във форума!

Благодаря. Радвам се, че работихме отново заедно:)!
 

Горе