Seo без пукната стотинка

От: Seo без пукната стотинка

Линкове не трябва да се купуват, па ако ще да е от папата. А иначе, безплатен обяд няма. Ако не платиш за SEO с пари, трябва да го направиш с време (при положение, че имаш уменията и знанията). В днешно време тези двете не се различават много.
 
От: Seo без пукната стотинка

и оттук въпроса колко ти струва времето, да си направиш сметката
 
От: Seo без пукната стотинка

Всичко е въпрос на конкуренция. Ако 10 сайта си плащат за реклама и линкове и сео, шанса да си на първа страница по съответната ключова дума без да инвестираш и стотинка е минимален, но не и нереален.
 
От: Seo без пукната стотинка

Сиренето винаги е с пари. Ако някой друг нещо иска нещо, което искаш и ти, значи няма как да го получиш без пари...
 
От: Seo без пукната стотинка

За мене си остава публикуването на уникално съдържание повече постове/страници плюс качествени backlinks

За backlinks може да използвате Scrapebox , разбира се :)
 
От: Seo без пукната стотинка

Хубава тема, аз в момента мисля да се пробвам без инвестиции, пък ако не става ще инвестирам. Има достатъчно информация, лошото е че както се спомена по-горе не се знае дали отделеното време няма да се окаже по-ценно от парична инвестиция.
 
Re: От: Seo без пукната стотинка

Хубава тема, аз в момента мисля да се пробвам без инвестиции, пък ако не става ще инвестирам. Има достатъчно информация, лошото е че както се спомена по-горе не се знае дали отделеното време няма да се окаже по-ценно от парична инвестиция.
Здравей и добре дошъл. Надявам се да си изкараш добре във форума. И в този ред на мисли, към какво точно си се насочил. Какво се решил да е първо. 100% ще почнеш от on page. ;)

Да ти кажа честно, достатъчно е на първо време. После идва тегавото с линковете и контента. :)

Успехи.
 
От: Seo без пукната стотинка

Благодаря. On page-а горе долу го понаправих, поне до колкото разбирам и мога, днеска обиколих над 100 сайта директории да пускам линкове. Ще видим дали ще има резултат. За съдържанието, не зависи само от мен, но се надявам че ще бъде добро. Времето ще покаже.
 
От: Seo без пукната стотинка

За какъв език става въпрос, ако е на английски и ако разполагаш с достатъчно време и желание за труд, има хиляди места откъдето да вземеш линкове :) За бг даже е по лесно :) Но наистина ако разполагаш с някой лев, ще ти е много по-лесно :)
колеги за сайт на английски от къде могат да се вземат качествени линкове ? платени или безплатни
 
От: Seo без пукната стотинка

Има значение в каква ниша е сайта и каква е конкуренцията в гугъл за конкретните ключови думи които се използват. За англииски сайт са препоръчват линкове от директории с висок page rank. Добра идея е да се използва софтуер за добавяне на повече линкове.
 
От: Seo без пукната стотинка

Има значение в каква ниша е сайта и каква е конкуренцията в гугъл за конкретните ключови думи които се използват. За англииски сайт са препоръчват линкове от директории с висок page rank. Добра идея е да се използва софтуер за добавяне на повече линкове.
може ли да препоръчате подобен софтуер за добавяне на висок ПР линкове?
 
Re: От: Seo без пукната стотинка

може ли да препоръчате подобен софтуер за добавяне на висок ПР линкове?

Абе, аз не бих го направил, но карай. ;) Какъв ще е този софтуер, който ще ти вкара линкове от сайтове с висок PR? :) Не се подвеждайте, няма смисъл. ;)
 
От: Seo без пукната стотинка

Купуването на линкове отдавна не работи. По-добре е поставяне на връзки в сайтове с висок ранк от гугъл и форуми в съответната ниша. Да, и без пари става!
 
От: Seo без пукната стотинка

Аз ползвам Хъфингтон Пост и Машабал, връзките са ноу-фолоу, но толкова много повишиха Алекса ранка ми. Но коментарите трябва да са провокативни и интересни, за да кликнат на линка ти.
 
Re: От: Seo без пукната стотинка

Аз ползвам Хъфингтон Пост и Машабал, връзките са ноу-фолоу, но толкова много повишиха Алекса ранка ми. Но коментарите трябва да са провокативни и интересни, за да кликнат на линка ти.

Това е интересен метод. А трафик дали черпиш от там? Доста блогъри разчитат само на този медот, за да се доберат до качествен и таргетиран трафик. Направо си безплатен, но за да е ефективен трябва да имаш идея за какво пишеш и определено да имаш стил в писането. ;)
 
От: Seo без пукната стотинка

има 5-6 калпави cms-системи. с линкове от профили в тях може и в топ-10 да се излезе.
 
От: Seo без пукната стотинка

има 5-6 калпави cms-системи. с линкове от профили в тях може и в топ-10 да се излезе.

Може ли малко повече информация за кои по-точно става дума?
 
От: Seo без пукната стотинка

Хората, които искат да "правят SEO" "без пукната стотинка" може да се опитат да отидат на излет или екскурзия с автомобил, който е с напълно пресъхнал резервоар - good luck with that !

"С каквато мера давате, с такава да ви се даде," е казал оня брадатия хипар от началото на летоброенето...
 

Горе