Seo без пукната стотинка

От: Seo без пукната стотинка

Може но трябва според мен и да обновяваш съдържанието на сайта.
 
От: Seo без пукната стотинка

Бихте ли обяснили точно какво ще рече купуване на линкове, и линкбилдинг ? Че сам се споменава за сега :(
 
От: Seo без пукната стотинка

Е туй не мога да го повярвам, не си търсил достатъчно в форума, но ако питаш мен не предприемай това в момента. ;)
Бихте ли обяснили точно какво ще рече купуване на линкове, и линкбилдинг ? Че сам се споменава за сега :(
 
От: Seo без пукната стотинка

Да, сега намерих няколко теми и ги чета :) просто се чудя от къде е правилно да захвана СЕО-то
 
От: Seo без пукната стотинка

От контента. :)
Да, сега намерих няколко теми и ги чета :) просто се чудя от къде е правилно да захвана СЕО-то
 
От: Seo без пукната стотинка

Да, сега намерих няколко теми и ги чета :) просто се чудя от къде е правилно да захвана СЕО-то
От хора, които разбират. ;) Първите няколкостотин линка са критични за сайта, за да не получи наказание или лоша репутация.
 
Re: От: Seo без пукната стотинка

От хора, които разбират. ;) Първите няколкостотин линка са критични за сайта, за да не получи наказание или лоша репутация.

Да, и аз препоръчвам в началото да си мега white. ;) Колкото под радара си в началото, толкова по-добре. Но по принцип постоянно трябва да е така...но в началото се гледа много под лупа, все пак сега започваш да гадиш история в Google, със сигурност ще постави в някаква категория, после с времето ще си те намести насам натам. ;)
 
От: Re: От: Seo без пукната стотинка

А, най-добрия вариант е ти да му го наместиш по-напред :lol: :-o
Да, и аз препоръчвам в началото да си мега white. ;) Колкото под радара си в началото, толкова по-добре. Но по принцип постоянно трябва да е така...но в началото се гледа много под лупа, все пак сега започваш да гадиш история в Google, със сигурност ще постави в някаква категория, после с времето ще си те намести насам натам. ;)
 
От: Seo без пукната стотинка

:D Ясно, аз сега се мъча само с ключови думи да правя нещо
 
От: Seo без пукната стотинка

Не знам къде да си задам въпроса и затова ще пробвам тук. :) Интересно ми е линковете от форуми броят ли се за оптимизирането в Google? Питам, защото някои форуми искат да се плаща за линкове към сайтове, а други трият постове.. Та струва ли си?
 
От: Seo без пукната стотинка

Ако говорим за сайта ти в подписа, не наливай повече линкове поне две години, а качвай съдържание.
Не знам къде да си задам въпроса и затова ще пробвам тук. :) Интересно ми е линковете от форуми броят ли се за оптимизирането в Google? Питам, защото някои форуми искат да се плаща за линкове към сайтове, а други трият постове.. Та струва ли си?
 
Re: От: Seo без пукната стотинка

Не знам къде да си задам въпроса и затова ще пробвам тук. :) Интересно ми е линковете от форуми броят ли се за оптимизирането в Google? Питам, защото някои форуми искат да се плаща за линкове към сайтове, а други трият постове.. Та струва ли си?

Направо си направи нова тема, ако е за SEO, секцията си я уцелил. ;) Така ще насочиш фокуса само към сайта си, а не в тема, в която се обсъждат още много други неща. Ще помагаме, няма как. :)
 
От: Seo без пукната стотинка

Аз лично съм постигал доста добри резултати и то без пукнат лев. Но да не забравяме, че нишата е от голямо значение. Примерно там кадето конкуренцията е много силна само с безплатни не знам по скоро не или поне ще отнеме много голямо усилие.
 
Re: От: Seo без пукната стотинка

Аз лично съм постигал доста добри резултати и то без пукнат лев. Но да не забравяме, че нишата е от голямо значение. Примерно там кадето конкуренцията е много силна само с безплатни не знам по скоро не или поне ще отнеме много голямо усилие.

Здравей и добре дошъл. Радвам се, че си с нас и ти пожелавам успехи. Колкото до SEO-то с нулев бюджет - обикновено се отнася за лесни ниши. Дори и да е в трудни ниши и да разчитат изцяло на криейтив и шеринг от хората, пак си трябват бюджети за тези "мозъци" зад тези идея. ;)
 
От: Seo без пукната стотинка

Дори и много слабо конкурентна ниша, изисква инвестиции. Най-малкото за линкове. Е, разбира се ако решим да оптимизираме по фраза "огърлици Долно Нагорнище" или "кокошкарника на Сулю", няма да ни е нужна и пукната пара... :) Но за реално, конвертируеми фрази ще трябва да инвестираме.
 
От: Seo без пукната стотинка

Чудя се защо всеки тук използва думата безплатно като има предвид пари. Ами ако по цял ден бъкаш линкове на сайта/блога си и това ти отнема цялото време. През това време е можело примерно да извършваш дейност, която се възвръща веднага. Тоест пропускаш тези моментални печалби и всъщност си на загуба, т.е. платил си, но с това, че не си спечелил. Безплатното SEO е до време, все ще му излезе края някъде.
 
От: Seo без пукната стотинка

Излиза, че докато почиваме, може да свършим някоя работа за без пари, и да се надяваме, че славата ще ни застигне във вид на по-голяма посещаемост и конверсия.
 
Re: От: Seo без пукната стотинка

Чудя се защо всеки тук използва думата безплатно като има предвид пари. Ами ако по цял ден бъкаш линкове на сайта/блога си и това ти отнема цялото време. През това време е можело примерно да извършваш дейност, която се възвръща веднага. Тоест пропускаш тези моментални печалби и всъщност си на загуба, т.е. платил си, но с това, че не си спечелил. Безплатното SEO е до време, все ще му излезе края някъде.

Използва се може би, защото креативните и оптимизаторите с вече създадени ресурси. Така горе долу може да се каже, че може да мине а без пари, но ако си оптимизатор, който няма "връзки" други в бранша, за да си поиска линк и после да върне услугата, и няма сайтове, блогове, како и идея какво да направи, за да му се сподели съдържанието, то това "SEO с нулев бюджет" е мит. Съвсем честно го казвам. Няма такова нещо. ;)

Имам едни приятели, които са отделили точно около 300 лева на месец бюджет за SEO, което не знам как ще им се получи, само като видях нишата им. Там няма да е зле да се влезе с нещо от рода на 1000 лв., за да има някакъв ефект, иначе е загубена кауза. Смятам да им го покажа нагледано, защото не е истина хората какви представи имат за света и в същото време действителността така ги сблъсква с земята, че чак ми става жал. Значи, когато някой добър SEO оптимизатор ти каже това е такава и такава ниша и са нужни толкова и толкова пари, защото конкуренцията прави това и това, и ти се опиташ да минеш тънко, нещата не отиват на добре в 99% от случаите. Другият 1% е просто някъв див късмет и благословията на Google. :)
 
От: Seo без пукната стотинка

Именно, това имах в предвид, че по-добре създавай ресурси, който след това да използваш като оптимизация. За мен истински безплатно няма, по-скоро това е да преминеш към най-последната стъпка - най-добре формулираната и представена реклама, без преди това да минаваш през различни неуспехи и да видиш кое сработва и кое не. Но за да стигнеш до такова нещо или трябва да натрупаш тонове часове опит, или да си гений. Тогава ти ще решаваш дали е безплатно(дали да ти платят за да го направиш) :)
 

Горе