SEO book на български

Blinky каза:
Ееее, бате базик да става. :) Нали не се обиждаш? Нека да е малко като тим билдинг. :wink:

Аз останах с впечатлението, че вие нещо се обидихте. Надявам се не, защото не това беше целта на написаното (нито линк байт).

Базиците е добре да бъдат в друга тема, щото така се окипазява тази :)
 
Бреаво за книжката.
Блинки незнам дали ще има стимул за учене,но за оставане след часовете ще има бая :twisted:
 
varnaboy каза:
Бреаво за книжката.
Блинки незнам дали ще има стимул за учене,но за оставане след часовете ще има бая :twisted:
Мдааа. :)
Иначе книжката ще бъде стартирана, когато авторите кажат. Вече това се обсъди. За повече въпроси питайте тях. Момчетата са готини и 100% ще отговарят на всеки поотделно. :wink:
 
icakis каза:
какво имаш предвид точно?

Имам предвид точно каквото съм написал.

Като ми остане време, ще систематизирам забележките си и ще ги пратя на авторите на книгата. Повече в тази тема няма какво да добавя.
 
С тази "книга" свърших много бързо, за около 3-4 минути, не е лоша, но ... ! не открих нищо интересно което не е писано по хилядите глупави сайтове за SEO. Това го знае всяко хлапе.
 
AxCx ей сега е момента където всеки знаещ повече може да сподели, не съм казал фундаментална SEO книга, много трудно бих написал дори и с бгкулинара толкова текстове с неразкрити неща за SEO :)
 
Остави книгите, дай един интересен сайт и нека всички да мислим какво да му се направи за SEO. Няма смисъл от теория, а от работа. И аз като не се занимавам с нищо почвам да затъпявам.
 
Хайде малко по-креативни мнения и предложения,че минаха 2 дни, а няма едно ЛС за желание за участие,а и предложения няма освен коментара на Ronson. Иначе се радваме, че идеята се радва на голям интерес и от нашите съфорумци и от дао.бг и от свежо.
 
bgkulinar каза:
Ronson каза:
Второ, доста неверни съвети има.
И това го казва човекът с 20 посещения на ден.
Пако не се заяждай с човека той има право, пък и не знам има ли някакво значение посещенията на сайта ти, това са глупости важното е да имаш добре преведени и подредени статии и да си съгласен с тях дори да не видиш някой очевадни небивалици или остарели нещица. Важното е че си има мнение, а и ако ни даде по-добри упътвания може да напишем след всяко грешно твърдение нещо от сорта
ВНИМАНИЕ !!!! Това не се препоръчва от SEO гуруто Илиян Дарганов :D
 
И аз мисля че броя на посещенията няма нищо общо със SEO, никой например не е виновен че вече не се търси "bulgarian properties" и подобни, колкото и добър сайт да имаш. Нещата постоянно се променят, променя се и живота който не зависи от търсачките. Днес се търси едно, утре друго, и ако някой не може да го предвиди не означава че SEO-то му е лошо.
 

Горе