Предлагам: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

В никакъв случай не съм искал да те засягам или нещо подобно и благодаря за разяснението. Добре, само още един въпрос: твоят собствен сайт - от подписа ти - ползва ли същата услуга? Иначе си много прав - самия факт, че поръчвам СЕО означава риск на моя собствена глава - твоята услуга е перфектна и я препоръчвам на всички, имащи нужда от СЕО - сравнена с други които съм купувал от разни други известни форуми, резултатите са изключително добри.

Не съм се засягал :) и благодаря за отзива.

Този сайт съм зарязал преди години и го държа по сантиментални причини - май и последният пост там е от 2009-та или нещо подобно, та не, не я ползвам и сайта трябва съответно да е на 30-та, 40-та страница или нещо подобно най-вероятно. Когато се занимавах беше на 14-та - 16-та позиция /2ра страница/ и това е постижение за Флаш-базиран сайт в силно конкурентната зона.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

а пък аз от една седмица те моля да ме добавиш в скайп - като клиент, не заслужавам ли поне малко уважение - още повече че възнамерявам да ти искам повече работа и да плащам повече?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

а пък аз от една седмица те моля да ме добавиш в скайп - като клиент, не заслужавам ли поне малко уважение - още повече че възнамерявам да ти искам повече работа и да плащам повече?

А ако случайно не е влизал във форума как да знае?
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

@xorred Извинявай, случиха се непредвидени неща, не бях онлайн през седмицата.

--- Извинявам се и на всички, които ми писаха междувременно за закъснелите отговори на ЛС;
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Сайтът ми изчезна от Google. I'm just sayin'.
Mezer_10-08_00-44-40.jpg

Хем те предупредих, че това е сайта на моя БИЗНЕС и ако има риск за него, да не се захващаш. Кво стана, бързата печалба е по-ценна и смъртта на сериозен бизнес не значи нищо а? Моля да прекратиш каквато и да било работа по каквото и да е по моя сайт и да ми върнеш парите за месеците които съм предплатил напред.

Преди да се захванеш, сайта беше на 3-10 страница. Сега е баннат.

Благодаря.
 
Последно редактирано:
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Сайтът ми изчезна от Google. I'm just sayin'.
Виж файлът 7541

Хем те предупредих, че това е сайта на моя БИЗНЕС и ако има риск за него, да не се захващаш. Кво стана, бързата печалба е по-ценна и смъртта на сериозен бизнес не значи нищо а? Моля да прекратиш каквато и да било работа по каквото и да е по моя сайт и да ми върнеш парите за месеците които съм предплатил напред.

Преди да се захванеш, сайта беше на 3-10 страница. Сега е баннат.

Благодаря.

ИМАШЕ пострадали сайтове при този ъпдейт и сред тези по които работя / 6% с твоя /, други отидоха нагоре. Не мога да твърдя в случая, че сайтът не е пострадал конкретно от моите линкове: ъпдейтът беше нелогичен, тотално бяха отрязани сайтове без всякакъв линк и с оригинално съдържание, в много от търсенията на върха са сайтове, пълни със спам линкове. Цялата история е no rules: от моя страна се стремя винаги да усъвършенствам услугата спрямо последните алгоритми и търся не "бърза печалба", а успех за уебмастърите.

Transaction ID # 5DR947956S705693H
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

До Хоред и всички останали

Ако искате да бъдете сигурни че вашият сайт няма да бъде наказан в този форум е написано много по въпроса

- Добавяйте редовно полезно съдържание
- Умерено споделяйте ръчно без да спамите по форуми и социални мрежи
- Снимайте полезни клипове и ги качете в Тубата
- Бъдете полезни на вашите потребители

Това ще ви гарантира успех в дългосрочен план

Обаче когато искате да надбягате конкуренцията през аварийната лента на магистралата е ясно че рано или късно могат да ви спрат за неправилно изпреварване и превишена скорост и тогава не се сърдете на бензиностанцията че ви е сипала високооктанов бензин и колата много бега.

Никой никога не може да ви гарантира че вашият сайт няма да бъде наказан - Това което вървеше 2011 не вървеше 2012 а пък това което вървеше преди 3 месеца сега вече не върви.


За успокоение на финала ще ти кажа че ъпдейта все още не е свършил, стискай палци да се оправят при теб нещата и от мен запомни - Тарикат мъж не писка
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Аз ползвам услугата на KALOS и мога да кажа че има позитивен ефект.

В момента той работи над един мой сайт, който се изстреля на #2 позиция по дума, която е нещо като граал за оптимизаторите в нишата.

Но не е това работата.

xorred, Работата е че като поръчвате услуги към сайтовете си, трябва да сте наясно че рискувате.
Трябва да насочвате услугите към второстепенни сайтове, винаги да имате резервни и план "Б".
Който участва в тази лотария няма право да се оплаква от резултатите.
Нищо, така се поумнява.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Аз ползвам услугата на KALOS и мога да кажа че има позитивен ефект.

В момента той работи над един мой сайт, който се изстреля на #2 позиция по дума, която е нещо като граал за оптимизаторите в нишата.

Но не е това работата.

xorred, Работата е че като поръчвате услуги към сайтовете си, трябва да сте наясно че рискувате.
Трябва да насочвате услугите към второстепенни сайтове, винаги да имате резервни и план "Б".
Който участва в тази лотария няма право да се оплаква от резултатите.
Нищо, така се поумнява.

Подрепям YuRiX!
Ползвам съм услугите на КАЛОС преди време за период от 6 месеца и сайта държеше топ позиции и винаги е бил коректен спрямо мен.
Сега отново се въползвам от услугите му за друг сайт на който не е правено никакво сео или линк билдинг и си мисля, че в 3 месечен план ще има резултат, ако вдигаме нов и така :)
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

съгласен съм с всичко горе и с всички!

Просто първия ден като ти спрат основния сайт отвсякъде, разочарованието е доста голямо... е, ще се мисли за recovery...
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Мисли за нов сайт + recovery
никога всички яйца в една кошница.
Ако ще продължаваш със СЕОто - мисли за 2-3 нови сайта.

1 на втора страница в google
1 резервен
1 се "работи"

Щом си видял че сайта ти носи пари - може да инвестираш в 2-3.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга


СВОБОДНИ МЕСТА ЗА НОЕМВРИ - 2




И СЛЕДНИТЕ ОТСТЪПКИ:

ПРИ ПЛАЩАНЕ НА АБОНАМЕНТ ЗА 3 МЕСЕЦА - $77!

ПРИ АБОНИРАНЕ ЗА 6 МЕСЕЦА - $144

АБОНИРАНЕ ЗА ЕДНА ГОДИНА (365 ДНИ /24 ЧАСА) - $240!

ВСЕКИ АБОНАТ НА ИНФИНИТИ ПОЛЗВА 33% ОТСТЪПКА ЗА СОЦИАЛНИТЕ СИГНАЛИ!

 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей, аз имам един сайт (онлайн магазин), който преди година беше в топ 3 на думите, които ме интересуваха. Разделих го на два магазина, които сега е на първо място на някой от думите ме интересуват, но искам да го възрода и този (стария, беще изтрит и домейна пренасочваше към новите). Сайта го пуснах в началото на септември и се вдига, но много бавно. Въпроса ми е, защото видях, че на човека му е изпаднал сайта, дали услугата ще е подходяща за моя сайт, той е на няколко години или няма да е подходяща? BTW преди съм ползвал услугите ти.

Поздрави
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Най-вероятно да, услугата ще има позитивен ефект; дай ми детайли на лично.

За собствениците на онлайн магазини, използвам да дам и няколко он-пейдж препоръки, чието значение става все по-голямо:
- Сдобийте се с гугъл+ БИЗНЕС страница с ВЕРИФИЦИРАН физически адрес
- “view your shopping cart” link that stays on the same site.
- shopping cart that updates when you add items to it.
- return policy with a physical address.
- shipping charge calculator that works.
- “wish list” link, or a link to postpone the purchase of an item until later.
- way to track FedEx orders.
- user forum that works.
-The ability to register or login.
- gift registry that works.​


Здравей, аз имам един сайт (онлайн магазин), който преди година беше в топ 3 на думите, които ме интересуваха. Разделих го на два магазина, които сега е на първо място на някой от думите ме интересуват, но искам да го възрода и този (стария, беще изтрит и домейна пренасочваше към новите). Сайта го пуснах в началото на септември и се вдига, но много бавно. Въпроса ми е, защото видях, че на човека му е изпаднал сайта, дали услугата ще е подходяща за моя сайт, той е на няколко години или няма да е подходяща? BTW преди съм ползвал услугите ти.

Поздрави
 
Re: От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здрасти, я виж нещо моят сайт, че от вчера ми дава грешка 500 и не може да се отвори.
http://psycho-profil.com/
Христо
Ами пиши на хостинга :lol:
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здрасти Kalos драсни ми едно лично , че нямам мнения да ти пиша.
 
От: { SEO } iNFINITY - Месечна СЕО Услуга

Здравей, Kalos,

Ако може и на мен да драснеш едно лично, че ми трябват 6 поста, за да мога да изпращам лични съобщения.

Търся услуга като твоята или еднократен събмит за един нов английски сайт.

Но като прочетох какво си написал и какво предлагаш, успя да ме убеди че това е доста по-добро предложение от еднократния събмит.


Поздрави,
 

Горе