SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

:D Браво на всички! Страхотно.

Дано и други участници от форума се включат. :roll:
 
Re: SEO Olympics 2012

Давайте, че маймунярника ще се събуди и ще дръпне много. А реално сега освен нощните птици, ще очакваме и утре и ранобудниците. Все има надежди, спор няма. Но както казах, ще ни е нужна и стратегия, защото имам странното чувство, че ще ни е нужно. Но за сега си видим, което е окуражаващо. :)
 
Re: От: SEO Olympics 2012

+80 и от мен. Схемата с каненето на хора и умножаването на точките още ли е валидна?
Валидна е до толкова до колкото може да ни помогнат, вече за точки от реферали, май не може. :)
 
От: SEO Olympics 2012

+ 80 и от мене. Наистина супер много хора събрахме, тея хора дето сте ги канили ако може да ги накарате да попълнят отговора ще дръпнем доста.
 
От: SEO Olympics 2012

+ четири пъти по осемдесет

Ако не се засечем скоро, желая ви от сърце щастие и успешни бизнес сделки! Бъдете винаги единни, защото всички сме един!

P.S. По сериозни причини, не знам колко време ще отсъствам виртуално от идната седмица. Живота е тежък и същевременно изграден от простички неща...
 
К Ъ Р Т И М ! :)

bgrullz.png
 
Re: К Ъ Р Т И М ! :)

Направо ги разбиваме. И те ще видят зор с отговора, аз лично много зор видях, а позналия отговора реално се е доверил на опита и интуицията си, за да стигне до него. Това говори, че ще имат малък проблем, особено ако не са тиим, а всеки индивидуално се блъска, за да разбере отговора, но това ще стане ясно в следващите 1-2 дни. Макар, че след 1 свършва самата SEO олимпиада.

Дано задържим така позициите, а всеки нов е добре дошъл да ни помогне за затвърждаването на лидерството ни. Радвам се, че съм част от такъв отбор. Успехи колеги и нека им покажем какво е БГ SEO Оптимизатори. :)
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Айде и от мен точки :)))
Ние рулираме в момента ;)
Да, направо супер вървим. Но точно сега не трябва да се отпускаме. А тези мамути, явно накрая ще приспадат точките, които сме трупали от реферали, записали се през линковете ни. Леко напредва и маймуняка, но реално са им нужни около 5 000 точки, което делено на 80, ако всеки ще се бори за големите точки, означава, че 62.5 човека да отговорят правилно. Гледам временен резултат. Дано дръпнем още и да минем разликата от 5К, даже да я направим 10К да сме си сигурно, но пак да не се отпускаме. ;)

Да се надяваме, че ранобудниците в момента ще встъпят тук, за да вдигнат още разликата. Айде, че не остана време. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Хувабо е да се включи още някой и друг член от форума (5 минути работа), че онези от Джипсиландия са десетки милиони и нищо не е 5000 точки за тях:)
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Хувабо е да се включи още някой и друг член от форума (5 минути работа), че онези от Джипсиландия са десетки милиони и нищо не е 5000 точки за тях:)
Да, ама грам нищо не им коства да ги нашлепат набързо. Маймундере май се събуди има малко раздвижване в точките им. :)
 
От: SEO Olympics 2012

Няма страшно, те трупат точки от новорегистриралите се и 20те точки за шер :Д нямат никакви шансове вече :twisted:
 
От: SEO Olympics 2012

И аз се регнах за да дам едно рамо +90 точки от мен :)

Браво! Покани още приятели малко точки няма да ни се отразят зле :)

Поздрави,
 
От: Re: SEO Olympics 2012

Айде давайте, вие сте хора. Още малко остана, утре последно (може би и последна задача) и приключва. :)

Чудно ми е как ще разделим Iphone на 100 части :D :D
 
От: SEO Olympics 2012

Докато чакаме петата и последна задача, ден преди приключването на олимпиадата водим значително с точките! По този повод ще си позволя да напиша един PR материал за SEO оптимизаторите от България. С ваша помощ естествено!

Олимпийските SEO игри 2012
Чувствайте се свободни да драснете някой ред... ще гледам да оформя хубав материал 2-3 дни след края на Олимпиадата. :wink:
 
Последно редактирано:

Горе