SEO Olympics 2012 - Отбора от Предриемач

От: SEO Olympics 2012

Аз да попитам още могат ли да се включват хора?
 
Re: SEO Olympics 2012

Абе, дали темата да не я изместя в секцията "За форума", защото е доста тиим. :)

Четохте ли днешния мейл от link-assistant.com, сега му метнах едно око:

Go-go-go, Bungladesh, Bulgaria and United States! India, Philipins and Indonesia are getting closer! Singapore, United Arab Emirates, Ethiopia, keep up the teambuilding work! France, Belgium and UK, you seem to be the real "SEO Geeks" now!

Следващият ще започва с нас. :) Ако задържим първото място, но мисля, че се справяме добре, все пак още не са влезли и нощните птици тук.
 
Re: От: SEO Olympics 2012

Аз да попитам още могат ли да се включват хора?
Естествено, че могат, защо да не могат. Само да видят на коя задача ще ги пусне. Ако е на задни, да не ги претупват, просто да пребродят темата - има всеки един отговор. Нали за големите точки, защото сме лакоми. :)

П.П: Ако някой новостартиращ чете, да го има в предвид това. :)
 
Re: SEO Olympics 2012

Аз мислех, че ще правим някакво SEO, пък то к'во било - дават награди, за да им ползваме програмата. :)

Първият въпрос за 60 точки беше доста лесен, ама сега какво да правим? Да чакаме да обявят втория?

П.С. Може би е добре да преместите темата в секцията, която не се индексира, за да не вземат да ни дисквалифицират за чийтване...
 
От: SEO Olympics 2012

Хо-хо-хо +60 и от мене, първи сме:D:!: Не знам за Вас, ама аз много се кефя, много готина тема се получи и сме як екип :D
 
От: Re: От: SEO Olympics 2012

Естествено, че могат, защо да не могат. Само да видят на коя задача ще ги пусне. Ако е на задни, да не ги претупват, просто да пребродят темата - има всеки един отговор. Нали за големите точки, защото сме лакоми. :)

П.П: Ако някой новостартиращ чете, да го има в предвид това. :)

Питам щото се чудя дали да не избухаме един банер към статистиката да надъхваме повече хора. :)

Първият въпрос за 60 точки беше доста лесен, ама сега какво да правим? Да чакаме да обявят втория?

Втората е обявена зареди нея излезнахме на първо място прегледай по-назад в темата.
 
Re: От: Re: От: SEO Olympics 2012

Втората е обявена зареди нея излезнахме на първо място прегледай по-назад в темата.

Моя грешка е, аз мислих, че въпросът за IP-то на .gov.uk домейна е първата задача, но сега видях, че е втора. :)
 
Re: SEO Olympics 2012

Ние не читваме, просто играем групово, което мисля, че е редно. Все пак не сме няколко стотина маймуни, които ако всеки се напъне с малко повече, може да издуха всеки - независимо колко е добър и т.н.

Така се прави добър бизнес - с добър екип. Всичко друго е някакво гравитиране. ;)

Никой няма да се занимава с някакво по-времеотнемащо SEO за без пари, особено за телефон с платени приложения. :)
 
Re: От: Re: От: SEO Olympics 2012

Питам щото се чудя дали да не избухаме един банер към статистиката да надъхваме повече хора. :)

Втората е обявена зареди нея излезнахме на първо място прегледай по-назад в темата.
Еми, това не е никак лоша идея. Мисля, че в този състав сме силни, важното е да има постоянство и упоритост. Мен най ме радва факта, че и като малко сме силни, нещо като 300. :D Пък, който е искал отдавна да се е присъединил, най-малкото заради спортния дух в екипа тук. :)
 
От: Re: От: Re: От: SEO Olympics 2012

Еми, това не е никак лоша идея. Мисля, че в този състав сме силни, важното е да има постоянство и упоритост. Мен най ме радва факта, че и като малко сме силни, нещо като 300. :D Пък, който е искал отдавна да се е присъединил, най-малкото заради спортния дух в екипа тук. :)

Дам и аз само това ме кефи просто като видя някак толкова хора да си помагат взаимно и ми става супер готино. :) Статистиката бачкам не бачкам ми е отворена постоянно в фф. и като ми писне от дупчене на скриптове рефрешвам да видя как сме. :)

А за банера наистина не е никак лошо поне ще натрупаме шум към събитието спечелим или не ще ни споменат. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Сега иде ред на щатите, а утре сутрин ще гледаме Индия и Бангладеш. Дано задьржим мястото.
 
От: SEO Olympics 2012

Сега иде ред на щатите, а утре сутрин ще гледаме Индия и Бангладеш. Дано задьржим мястото.

Според мен не всички участници от нашите са си изпълнили задачата, а сащ и индия ги минахме и при предните. ;)
 
От: SEO Olympics 2012

Your Score: 45 points
 
От: SEO Olympics 2012

Хмз , пропуснал съм нещо. Уж видях фейсбука и 1 въпрос. Сега пак ще погледна.
 
От: SEO Olympics 2012

Ам не то само последната задача е 60 точки с ип-то отговора, нз как имаш 45. Иначе са 20 от 4те дето трябваше да се шерне, 50 от първата задача и 60 от втората = 130.
 

Горе