Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

mihluzin

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
82   0   0
Това е свързано с другата ми тема, където продаваме статии в медийни сайтове пр3 - пр5.
В seonet.bg, след като се регистрирате, можете да си закупите пакет от статии, като от админ панела можете сами да си публикувате статиите за сео в 8-те медийни сайта. Просто пишете статията и избирате сайта и категорията в него, където да се публикува вашата статия.
Оставаме на разположение за въпроси и препоръки.
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Закупуването на кредити не работи
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Закупуването на кредити не работи
О, да, извинявам се - в момента ръчно мога да ви зареждам сметките - до 2 дни и плащането с ипей и пейпал ще работи....
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Супер изглежда услугата. Имам само едно питане, за колко време горе-долу ще се одобряват статиите?
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Супер изглежда услугата. Имам само едно питане, за колко време горе-долу ще се одобряват статиите?
Няма такова време - статиите се публикуват директно. Разбира се, има модераторски контрол и ако някой злоупотреби, статията ще бъде изтрита... но се надявам, че такива случаи няма да има.
Колкото до плащанията - вече автоматичното плащане с пейпал работи, както и това с ипей - само че при ипей са необходими няколко часа да активираме покупката. До няколко дни и в ипей ще става напълно автоматично.
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Само на Български ли се приемат статии?
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Само на Български ли се приемат статии?
]
Сайтовете са на БГ. ЕН статии няма да имат тежест...
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

При мен излизат 6 медийни сайта.
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Статиите и линковете респективно вовеки ли са или има някакъв срок?
Вовеки.....:)
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Ъп на темата - ако имате предожения, идеи - споделяйте....
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Ползвах. Става лесно и интуитивно. За резултат не мога да коментирам, но и услугата не е с такава цел, а по-скоро дава инструмент за постигането му.
Само не разбрах относно статията "публикувана: да/не" как да го разбирам? Може да се пускат вече публикувани другаде статии ли?
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Само не разбрах относно статията "публикувана: да/не" как да го разбирам? Може да се пускат вече публикувани другаде статии ли?
Можеш да я напишеш и запаметиш, но да я публикуваш след време...
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

Михлюзин, не ти прави чест, че премълчаваш, че единия сайт (novinata.org) е с фейк ПР
Фейк ПР? Хал хабер си нямам какво е това, затова ще те помоля да ми обясниш по-подробно....
Тези сайтове (домейни) са блокнати от ФБ, но заради големия трафик, който им наливахме от Фб преди да ги блокнат получиха висок ПР, затова решихме вместо да "събират прах" да продаваме линкове и стати за сео, затова и направихме сеонет.бг, за да не се занимаваме ние да качваме статиии...
Та по въпроса - какво е фейк ПР и как е станал такъв... Извинявам се за тъпите въпроси, просто не разбирам от сео....
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

seoblackhat.com/2005/07/26/how-to-fake-a-google-page-rank-10-or-any-pr-you-want/

Това му се е случило. Към новината.нет
 
От: Seonet.bg - статии за СЕО в PR5... и още нещо :)

seoblackhat.com/2005/07/26/how-to-fake-a-google-page-rank-10-or-any-pr-you-want/

Това му се е случило. Към новината.нет

Разбрах, нямах представа, че това е проблем... Значи има още един такъв, защото и единия домейн на любопитно (lubopitno.org) е с такъв редайрект. Още тази вечер ще ги махнем от списъка.
 

Горе