TTTT или Как да стигнем заедно до върха

spirosi

Active Member
1. Не знам дали спамарника е правилното място за тази тема, но не намирам място за нещо такова.

2. Това което искам да ви представя и предложа е TTTT (Together To The Top) или как да стигнем заедно до върха.

Не знам кой от вас знае кой е Athene, и какво направи той в YouTube. Тези който не знаят могат много лесно да проверят. Другите вече вероятно се сещате каква е идеята. За всички формулирам предложението си така :


В svejo.net колкото повече гласове получиш за определена статия, толкова повече трафик получаваш. За някой ниши е доста трудно да стигнат до своите почитатели само защото нямат достатъчно хора който да гласуват. Дори и приятелите да помагат пак не е лесно. А да не говорим да станете водещ фактор там. Тук всички искаме да развиваме онлайн бизнес, и ако си помогнем сами можем елементарно да стигнем до върха ТТТТ заедно.

Какво ще правим: На края на работния ден си пускате линковете на вашите статии в свежо тук в тази тема. После всички който го видят влизат, харесват вашата тема и оставят съобщение което започва с "ТТТТ" и ако сте регистрирани с различни никове и ника ви от предприемач, за да се знае кой е гласувал за вас. Всеки получил харесване и съобщение с ТТТТ, е задължен да върне услугата обратно до човека изпратил го. Така ако гласувате за 50 човека, ще получите по 50 гласа за всяка ваша тема. Елементарно можем да стигнем до върха много лесно и всички да спечелим.

Така всеки от нас може да си помогне сам, стига да е активен, при това без да влага пари. Всичко зависи от нас самите това да стане.

За тези от вас които се чудят дали системата работи, проверете ТТТТ в YouTube, след като движението там превзе всички първи места, по класацийте, бяха премахнати заради системата за копуване на рейтинг в YouTube.

Ако имате желание, моля споделете мнението си тук и ако има хора да почваме да работим.

В момента предложението ми е само за svejo.net ако там тръгне, системата ще я пригодим за всяка друга добра възможност.

Благодаря за вниманието.
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

едно въпросче идеята е добра , но след като всички за почнем с така наречената програма ТТТТ няма ли ефекта да е същият както преди примерно ако аз се състезавам с 50 човека примерно за сео и всички те както и аз използваме тази програма/начин на правене на свежо те ако примерно правят преди по 50 свежота сега ще правят 100 аз ако права 10 на ден ще права 60 пак съм по назад и никога няма да успея да ги достигна ако те не спрат да използват тази програма :)
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Да, но ти ще изпревариш 100 човека който имат между 10 и 50 гласа. Начинанието да вървим заедно напред, не да изкараме някой напред.
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Ами малко желаещи за момента но все пак да пробваме. Ето един линк от мен :

http://svejo.net/1255127-tales-of-x...iskat-gamingground-net-tvoyat-internet-portal

За всеки харесал новината и отговорил с пост TTTT , получава от мен глас обратно в темите си.
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Можеш да видиш резултата.
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Благодаря, но ти нямаш публикаций с този юзер ?
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Отворих темата само щото съдържаше противоречие в заглавието - как па заедно до върха?! :)
Най-отгоре може да има само един. Който стъпва на тия непосредствено под него :) .

Бих ви нашляпал по един минус на сичките спам-ентусиасти, с изключение на джиджа.
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

За тези от вас които се чудят дали системата работи, проверете ТТТТ в YouTube, след като движението там превзе всички първи места, по класацийте, бяха премахнати заради системата за копуване на рейтинг в YouTube.

Няма ли да стане същото и в свежо ?
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Няма ли да стане същото и в свежо ?
Може и да стане, няма как да знам. Проблема е, че както в youtube така и в свежо, така и в други платформи системата е направена така, че работи срещу новите и малки потребители. С взаимопомощ обаче, и новите ще получат шанс да се класират.
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Това малко като бъксовете а? Кликни ме тук и там... да преебем тия дето си имат и друга работа.
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Това малко като бъксовете а? Кликни ме тук и там... да преебем тия дето си имат и друга работа.

Не малко а точно това. Само дето целта не е да преебеш някои а взаимопомощ за започващи. Веднъж като тръгнеш няма да имаш нужда от това.
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Душа не ми дава да ви охлаждам страстите или да ви убивам ентусиазма, .... но ще е по-добре да хвърлите време и усилия в друга посока. В пъти по-добре
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

Душа не ми дава да ви охлаждам страстите или да ви убивам ентусиазма, .... но ще е по-добре да хвърлите време и усилия в друга посока. В пъти по-добре
Като например ?
 
От: TTTT или Как да стигнем заедно до върха

За двеста уникални на ден, ще стане баси и спамилката. Не си заслужава
 

Горе