Update info на дебитна карта в Paypal

От: Update info на дебитна карта в Paypal

Писах на пейпъл отговор няма и ситуацията си остава същата :(

Да попитам нещо друго.
Имам добавени имейли в пейпъл акаунта, могат ли всичките да се ползват за получаване на пари?
Т.е главния е xx @ ime.com, а другия xxx @ ime.com ?
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Леле и*асси тъпотията...

We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. If the problem persists, please try to enter a different credit card.

Поискаах преиздаване на картата ми от ЦКБ, получих я.Сега я въведох и пак не става потвърждението! Изписва ми горното :(
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Сигурен ли си, че не пропускаш EXPUSE кода от банковото извлечение?

Можеш да ползваш всеки е-мейл за получаване на пари, като известие ще получаваш на "primary" емейл -a.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Сигурен ли си, че не пропускаш EXPUSE кода от банковото извлечение?

Можеш да ползваш всеки е-мейл за получаване на пари, като известие ще получаваш на "primary" емейл -a.

Нищо не изпускам! Въведох я първия път стана, а потвърждаването не ставаше! Изтрих я, опитвам се да я въведя отново, сега пък въобще не приема картата!
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Провери все пак банковото извлечение за 4 цифрения код, аз 1 месец се мъчих, докато си верифицирам картата преди време. Служителите в банката са много интересни, когато ги питаш кои карти се сработват с paypal.

Просто отиди и искай извлечение по транзакциите, след като си я удължил до момента - търси последният EXPUSE код.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Благодаря за съвета, ще проверя в банката!
Пробвам с двете карти ДСК и ЦКБ и на двете ми изписва това:

:shock::cry:
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Отидох до банката да ги попитам и в извлечения имам блокирани 3.90лв, и са били за пейпъл, но всъщност не мога да си въведя картата!
Викат ми че след 1 седмица ще получа четирифицврения код и после ще мога да въведя картата (басси глупостите) къде ли ще го въведя този код!

*имам един друг въпрос
Пратих пари до пейпъла на приятелката ми и оттам теглихме на нейната карта, но като гледам има огромна такса, за 350$ има 12$ такса.
Не може ли без такса да ги изпратя?
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

"блокирани 3.90 лв" - имаш ли лимит? Вкарай още някой лев.

"За да разберете какъв e 4-цифрения EXPUSE код, след 2-3 дни отивате до банката издател на картата и изисквате разпечатка от движението на вашата сметка.
Там трябва да има операция от PayPal, като за основание на плащането бива маркиран специфичен 4-цифрен номер, следван от текста EXPUSE.

В секцията: "My Account Оverview", ще видите съобщение, напомнящо ви, че все още не сте въвели нужния 4-цифрен номер за преминаване в EXPUSE програмата и получаване на статус Verified. Щраквайки върху това известие, ще бъдете телепортирани на страница, където да въведете този код."


Таксата от PayPal до PayPal или при трансфера в картата?

Ако е при трансфера, няма отърване, тъй като за БГ прехвърлянето до банкова сметка не е наличнo (без такса е), единствено към карта.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

"Викат ми че след 1 седмица ще получа четирифицрения код и после ще мога да въведя картата ... къде ли ще го въведя този код" - просто ти отговорих :) Излиза, че като ти оправят блокажа, ще въведеш картата наново, независимо, че си "verifed" - ще се повториш...
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

*имам един друг въпрос
Пратих пари до пейпъла на приятелката ми и оттам теглихме пари на нейната карта, но като гледам има огромна такса, за 350$ има 12$ такса.
Не може ли без такса да ги изпратя?

Ако някой знае нещо по въпроса нека да сподели.
 
От: От: Update info на дебитна карта в Paypal

Ако някой знае нещо по въпроса нека да сподели.

нямаш пари по картата - затова ти я отхвърля. пейпал "завърта" малко сума пари, за да провери картата
няма вариянт да избегнеш таксите, все пак пейпал са посредник и трябва да печелят от нещо
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Имам пари в картите! Но не става! Какво ли не съм пробвал :mad:
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Открихме Америкаааа :lol: най накрая успях да въведа картата от ЦКБ 8) сега чакам 4-цифрения код.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Eshk0 на мене ми предстои да подновявам карта в PP именно от ЦКБ Visa Electron би ли споделил как "открихте Америка" къде беше проблема, предварително ти благодаря!
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Все още не е много ясен откъде е бил проблема но аз се съмнявам от следното:
Имах 15 лв в картата, отивам до банкомата и ми показваше 1 лв и няколко ст :) влизам в банакта, казвам им че имам 1 лв в картата, жената на компа ми показва че имам 15 лв... Според мен точно тук беше проблема, сигурно банката ги е задържала парите и неможеше да се въведе карта в системата на PP.
Преведоха ми 10 лв към сметката от една афф програма (проверих сметката си през банкомат - 11лв) и на следващия ден успях да въведя картата...
Общо взето така е, дано да нямаш проблеми при подновяването.
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

Убедил съм се ,че служитлките на Банките не са чували за pay-pal. Аз като ходих да се оправям картата за верифилд имах подобен случай с картата. При опит да и обесня за какво,ще ползвам картата при споменаването на pay-pal служитлката ме пита кво е тва!!! Казвам и,че се занимавам с едни неща в нета и ми плаща там и от там ги превеждам към картата,тая се побърка хептен почна да вика колежки докато един служител беше по в час и се оправих с него. Кво ли не преминах при първия рег на първата си карта от там да ми кажат,че карта на ЦКБ не може в ПП защото била българска банка :shock: (а до колкота знам бг банки няма),че се наложи да поръчвам от ДСК карта през това време регнах тая от ЦКБ... Иначе с месеци съм се мъчил да регна картата в pp без да имам нищо в картата после разбрах,чее трябвало да има пари,че pp си одържали няква такса после ти,я връщали като бонус.... Лятото ми изтичат и двете карти който съм регистрирал в pp дано нямам проблем уж знам вече как става. :-o
 
От: Update info на дебитна карта в Paypal

За да не отварям нова тема искам да попитам тук ако някой може да ми помогне. На картата ми visa electron от ЦКБ пише, че изтича 04/12 демек Април. Днес бях в банката и ми казаха, че е до края на Април значи аз трябва да въведа новата карта, която ще получа през Май месец така ли. Питам защото днес получих писмо от PayPal където пише, че периода на картата ми изтича скоро и трябва да я подновя та съм малко озадачен.
 

Горе