VPN - Виртуална частна мрежа

От: От: От: От: VPN - Виртуална частна мрежа

Не бъди малко ревливо дете.

Ракета аз съм малко предпазливо дете и никога не бих си доверил сигурността на някой който не познавам.

За да използвам твоите услуги трябва да знам всичко за теб и твоята фирма-Адреси, телефони както и да осъществя личен контакт с теб.
Трябва да докажеш че си по-надежден от интернет доставчика ми

Другите варианти са моят интернет провайдер за който имам тази информация или използването на OpenVPN или друга VPN включваща възможно най-голям брой потребители от цял свят с цел намаляване на риска както и предварително проучване на тази VPN във форуми и търсачки

Риск винаги ще има въпроса е да го сведем до допустими и неизбежни нива.
 
От: От: От: От: От: VPN - Виртуална частна мрежа

Мога да ти предоставя сканирано копие от официалния документ за регистрация на фирмата.

За да се извърши това, ще трябва да ми пишеш на е-мейла, за да ти предоставя преди това програмата ни и временно да използваш наш VPN.
С цел, никой освен теб да не прочете тази информация.

Имаме промоция до края на февруари, за 5 евро, получавате услугата която е за 10 евро - 200 GB трафик. Важи за всички нови клиенти, до края на използването на услугите ни от тях самите.

-=За всички нови клиенти=-

1. Как става включването към нашата VPN мрежа?

Отговор: Даваме ви линк към SecurityInternet.exe, който е качен на нашия сайт.
Изтегляте програма, инсталирате я, след което въвеждате единствено паролата ви, предоставена ви от нас, чрез е-мейл.

Нашата VPN мрежа е една от най-голямите в света, партньорите от цял свят, с които работя, правят нашата мрежа една от най-голямите VPN мрежи в света. Фирмата е ООД. Няколко човека сме в основата.
Аз представям за Европа (само на определени хора предоставям VPN, който иска да се пробва да пише на е-мейла), като за България, имам отделни данни.
Тук имам приятели, които са доволни от услугата. За това не чакайте да мине промоцията, а вземете сега, някой от колегите имат уеб сайтове, но те няма да ви приемат, аз отговарям за Европа.


За контакти е-мейл: raketata(at)gmail.com
 
Последно редактирано:
ПРОМОЦИЯ!!!

НОВА ПРОМОЦИЯ!

200 ГБ ТРАФИК ВЕЧЕ СА НА ЦЕНА ОТ 5 ЛВ !!!!

Нямаме повече оферта за 100 ГБ трафик за 10 лв, те вече стават 200 ГБ за 5 лв + ваш собствен ай-пи адрес + хост по ваше желание!

Офертата важи само за определено време!

*** ОФЕРТА ***

VPN - Network (Secure Connection).
1 IP Address (С хост по ваше желание).
200 GB трафик.
100 Mbps връзка.

Цена: 5 лв / месец.


За поръчка: raketata(at)gmail.com

Не приемаме поръчки от всеки.
 
Последно редактирано:
От: VPN - Виртуална частна мрежа

От 12vpn.com вдигнаха цената на $200 годишно (или $25 на месец) и забраниха торентите (обяснения на английски език защо*).

За да теглите торенти ще трябва да спирате VPN-а.

Причината за вдигането на цените вероятно е отпадането на лимита за трафик.

* В обясненията пише общо взето това: тегленето на торенти през VPN не е безопасно; тези доставчици на VPN, които казват обратното не ги е грижа за сигурността на клиентите си, а само за собствените си печалби.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Hotspot Shield - Ми хареса доста, но ми трябва безплатна версия с повече ИП-та тук сменя само до 4 ИП и ги върти..... , ако някой знае нещо подобно с повече ИПта които се сменят моля да сподели.... :)
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Може да прозвучи малко като реклама, но гледам и други хора рекламират..
Ако разбирате малко повече, можете сами да си направите сами VPN на ваш VPS :)
Като цяло не изисква особени знания, само инсталацията на OpenVPN или друг софт, напр. който използва PPP.
Вече имаме няколко клиенти, които го ползват само за VPN и са доволни.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Не знам защо се занимавате с тези неща, взимате си един CISCO VPN и си решавате проблема. Софтуера си го теглите директно от web интерфейса му и това е. Ако ЧАК толкова държите на сигурността никога няма да използвате широко разпространени компании за продажба на такива услуги. Ако смятате да посещавате чужди блогове, да поспамите малко, да изтеглите някой друг торент - добре, но за информационна сигурност при тях дума не може да става. Ако беше така нямаше да има Банксервиз (например) всяка банка щяха да минат с по един openVPN вместо да инвестират в скъпа техника.
Личното ми мнение е, че ако държите на информационната сигурност няма да минете със свалянето на една безплатна програма от интернет.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Не знам защо се занимавате с тези неща, взимате си един CISCO VPN и си решавате проблема. Софтуера си го теглите директно от web интерфейса му и това е. Ако ЧАК толкова държите на сигурността никога няма да използвате широко разпространени компании за продажба на такива услуги. Ако смятате да посещавате чужди блогове, да поспамите малко, да изтеглите някой друг торент - добре, но за информационна сигурност при тях дума не може да става. Ако беше така нямаше да има Банксервиз (например) всяка банка щяха да минат с по един openVPN вместо да инвестират в скъпа техника.
Личното ми мнение е, че ако държите на информационната сигурност няма да минете със свалянето на една безплатна програма от интернет.

Колега какво имаш в предвид с CISCO VPN?
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

VPN server, router, whatever. Всичкото е много по-сигурно, отколкото тези openVPN сървъри. Най-малкото заради вградените алгоритми за криптиране. Трудно ще заразиш cisco рутер с троянец :)
Всеки рутер, който се продаде си има история, на кого е притежание и т.н. Ако нещо стане - проследимо е. Ако имаш заразен компютър и ти отнемат сертификата (който е в настройките софтуера) могат да се представят за теб и да направят поразии. На твой гръб.

Аз лично работя в сферата, нашата фирма има ISO27001 и знам какво означава сигурност на информацията. Бегло.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

И какво по нанатък?Имаш CISCO firewall/router и какво правиш по нанатък?Ти какво си мислиш,че доставчиците на платени ВПН услуги не ползват CISCO ли?Cisco routers/firewalls/switches нямат web интерфейс(освен боклукчавите soho решения) ами имат GUI(Graphical user interface) или т.нар по нашите ширини-команден ред.Сигурноста на връзката не зависи от това дали router/firewall каква марка е CISCO,JUNIPER and etc,а какъв протокол използва.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Кой те излъга , че нямат web интерфейс? По дефолт cisco рутера идва с включен само com интерфейс. Оттам нататък администратора избира как да го конфигурира. А пък въпросните Cisco VPN рутери освен, че имат уеб интерфейс, можеш да си свалиш и VPN клиента от него, нарича се AnyConnect. Колкото до доставчиците на такива услуги едно 90-95% от тях използват преконфигуриран Линукс или BSD за сървър ТОЧНО с openVPN. Излиза им значително по-евтино. До сега в скромната си практика не съм чувал да има CISCO с GUI... Просто защото такова животно НЕМА. Има нещо, което се нарича терминален клиент, който си го инсталираш на едно лаптопче и обикаляш дейта центъра с него и си закачаш към него кабелчето. Но да не спорим за това - има едно нещо, което се нарича гарантираност на услугата. Когато отвориш един такъв сайт за 5 левови решения на месец можеш да си представиш за 5лв колко ти е гаранцията на информацията. И отново опираме до едни пари.
И by the way, кой те излъга, че GUI = команден ред? Това не го казвай на друго място :)
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

VPN, който ползват банките и VPN, който ползват потребителите за да теглят торенти са съвсем различни неща и не виждам защо се опитвате да правите сравнение.

CISCO е американска корпорация. Помислете какво означава това.

И не виждам проблем една банка да ползва софтуер с отворен код. Даже виждам много ползи от това.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Е, то именно и аз това имах предвид. Като цяло тези 5 левови VPN-и се използват за торентите, а хората задълбаха в това каква голяма сигурност е... и как клиентите им били заразени и т.н. и т.н. Вярно, че има значение от къде го сваляш този клиент, но не е чак такава болка за умиране. Аз например за целта си имам една виртуална машина, която има снапшот и като ми трябва да тествам нещо или да изтегля нещо не си цапам реалната ;) Дори и да има нещо във ВПН клиента след връщането на снапшота го няма :)
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Има си пясъчници за такива неща, без влагане на рисурс в създаване на VM, че и постоянно зареждане на 5-6 процеса при startup и пр. (RAM/CPU/HDD заделяне). Sandboxie (платен/закупен).
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Използвайте само платени ВПН-и и без сървари в америка и европа те пазят лог използвайте сървари който са скарани с америка тоест Иран и Русия само там може да сте напълно спокойни когато сърфирате.
 
От: От: VPN - Виртуална частна мрежа

Аз да споделя моя опит,ползвал съм очилатото магаренце,а също и един Хонг Конгски ВПН,не му помня името точно,но е в топ 10,беше доста бърз и връзката беше стабилна.Зависи за какво ви трябва.Ако някой иска да остане скрит,мога да му дам съвет на ЛС.
 
От: От: От: VPN - Виртуална частна мрежа

Аз да споделя моя опит,ползвал съм очилатото магаренце,а също и един Хонг Конгски ВПН,не му помня името точно,но е в топ 10,беше доста бърз и връзката беше стабилна.Зависи за какво ви трябва.Ако някой иска да остане скрит,мога да му дам съвет на ЛС.

дай да го видим
 

Горе