VPN - Виртуална частна мрежа

От: VPN - Виртуална частна мрежа

Хаха мислиш ли, сървара им е в америка мислиш ли че ако те подгонят фбр няма да ти извадят всички твой логове и ще си повисиш 10години на опалченска.Както казах само сървари в иран и русия!
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Хаха мислиш ли, сървара им е в америка мислиш ли че ако те подгонят фбр няма да ти извадят всички твой логове и ще си повисиш 10години на опалченска.Както казах само сървари в иран и русия!

Предпочитах да не го огласявам това,а да го кажа на ЛС на някой,който има нужда от такова инфо.Най-сигурно е да си вземеш офшорен впн,като си го регнеш от някой мол или бензиностанция,преди се плащаше с ЛР,сега има БТК(напълно анонимно).От там нататък,включен към офшорния впн си регваш още 1 офшорен впн върху него.През втория си купуваш НМА и си джиткаш колкото си искаш.Само трябва да си спазваш реда-1ви,след него към 2ри и след него към НМА.Пробвано е и работи,скоростта е нормална на отварянето на страниците,така че не е проблем.Повечето нямат IP Bind(Bound) не помня точно какво беше,но на практика,ако прекъсне връзката блокира сайтовете,които браузваш,а повечето впн-и нямат тази екстра.А това е супер важно.Ако си с руски или ирански впн нямаш 100% гаранция.Може за 1 секунда да се разпадне връзката и да ти логнат твоето айпи.Затова магаренцето е Номер 1,ако го ползваш по гореописания начин.
От друга страна,както си с руския/иранския,ако си регнеш един впна на Сейшелите или Хонг Конг и след тях НМА ,ще си джиткаш и спиш напълно спокойно,и няма да те пишат у Блица или Пика :lol:
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Предпочитах да не го огласявам това,а да го кажа на ЛС на някой,който има нужда от такова инфо.Най-сигурно е да си вземеш офшорен впн,като си го регнеш от някой мол или бензиностанция,преди се плащаше с ЛР,сега има БТК(напълно анонимно).От там нататък,включен към офшорния впн си регваш още 1 офшорен впн върху него.През втория си купуваш НМА и си джиткаш колкото си искаш.Само трябва да си спазваш реда-1ви,след него към 2ри и след него към НМА.Пробвано е и работи,скоростта е нормална на отварянето на страниците,така че не е проблем.Повечето нямат IP Bind(Bound) не помня точно какво беше,но на практика,ако прекъсне връзката блокира сайтовете,които браузваш,а повечето впн-и нямат тази екстра.А това е супер важно.Ако си с руски или ирански впн нямаш 100% гаранция.Може за 1 секунда да се разпадне връзката и да ти логнат твоето айпи.Затова магаренцето е Номер 1,ако го ползваш по гореописания начин.
От друга страна,както си с руския/иранския,ако си регнеш един впна на Сейшелите или Хонг Конг и след тях НМА ,ще си джиткаш и спиш напълно спокойно,и няма да те пишат у Блица или Пика :lol:

И това е вариант но най-препорачително е в бг да нямаш нищо свързано с теб :)
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

За най-параноичните (тези, които са наблюдавани от извънземните, ЦРУ, КГБ и масоните) - VPN през TOR. Или VPN през VPN през TOR.

Важно е да си платите за VPN с подходящ псевдонимен метод на плащане.

K6dAvXn.jpg


Ако случайно сте открили как се прави студен термоядрен синтез и искате да го огласите (или се казвате Satoshi Nakamoto) - задължително VPN през VPN през VPN през VPN през TOR през VPN през TOR през WiFi на някое кафене.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

ТОР е дърво и е ненадежден и компрометиран от появата си.
 
От: От: VPN - Виртуална частна мрежа

За най-параноичните (тези, които са наблюдавани от извънземните, ЦРУ, КГБ и масоните) - VPN през TOR. Или VPN през VPN през TOR.

Важно е да си платите за VPN с подходящ псевдонимен метод на плащане.

K6dAvXn.jpg


Ако случайно сте открили как се прави студен термоядрен синтез и искате да го огласите (или се казвате Satoshi Nakamoto) - задължително VPN през VPN през VPN през VPN през TOR през VPN през TOR през WiFi на някое кафене.

Double vpn се казва по скъп е един хубав и надежден впн струва окол 100$ на година препоръчвам Spice много е надежден и момчетата който подържат сървара са Кардари тоест знаят как да се пазят ;)
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Double VPN се прави като си платиш на два различни доставчика чрез два различни метода на плащане. Много е аматьорско да си платиш на фирма, собственост на CIA/КГБ, която да ти доставя "сигурен" и "двоен" VPN.

TOR е ненадежден. Това е безспорен факт. Всяко решение е ненадеждно. Включително и VPN. Обаче като комбинираш няколко ненадеждни решения получаваш ненадеждно решение, което е по-малко ненадеждно.

Няма нищо съвършено. Има обаче степени на несъвършенство.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Малко се повтарям,но според мен е супер важно,при разпадане на връзката докато отваряш някоя страница,да не я отвориш с твоето айпи,или със сингъла от дабъла :) Също така не съм запознат дали не слагат на новите ПК и лаптопи някоя джаджа за тракване на "необичайна" дейност,или просто за персонализиране на устройството,осван МАК-а.Със сигурност знам,че на старите няма.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

При разпадане на връзката няма изтичане (тествано под Линукс с OpenVPN - когато се разпадне връзката просто нямаш достъп до Интернет през браузъра).

Не съм гледал настройките, може да има възможност да се прецакаш като зададеш спиране на OpenVPN при прекъсване на връзката. Но при настройките по подразбиране работи без течове.
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Лично съм тествал на ХП и 7ца,как като се разпадне връзката с впн сървъра,даже и докато се рекънектва,си ми отваря с моето айпи.Има много сайтове за показване на айпито,аз лично съм пробвал с 2 whoer.net и ip-score.com
 
От: VPN - Виртуална частна мрежа

Може би защото ползваш Windows - там може в настройките по подразбиране да е така. Пробвай да потърсиш къде се променя това.
 
От: От: VPN - Виртуална частна мрежа

Може би защото ползваш Windows - там може в настройките по подразбиране да е така. Пробвай да потърсиш къде се променя това.
Мерси,ама за момента не ми трябва :) Както казах,поствам в тази тема,само за да помогна на някой с инфо(доколкото мога) :)
 

Горе