webmasterbg.bg banned

От: webmasterbg.bg banned

И в двата форума има много полезна информация,както и отзивчиви потребители,готови да отговорят на въпросите ти,но в този форум,освен,че си обогатяваш знанията и се ЗАБАВЛЯВАШ:).Това е основната разлика м/у форумите.
Мда, много вярно. И на двете места е добро местенце да научиш нещо, но политиките са съвсем различни, което по своемо води и до харесване от някои и нехаресване от други. Нормално е. Не съм бил в форум, сайт или каквото и да е друго място, било то виртуално или на живо, където обстановката да се нарави на всеки. Свикваме с този факт и продулжаваме напред. :)

Не е нужно да се затваря темата, нека всеки каже какво мисли, за да може и ние като модератори да си извадим изводите. Темите не са само бъбрене и надприказваници, а последователни (в някои случаи) мисли на потребители, от които се черпи не само информация, но и се правят добри изводи, които използваме в бъдещите си планове и действия.
 
От: webmasterbg.bg banned

.....но в този форум,освен,че си обогатяваш знанията и се ЗАБАВЛЯВАШ:).Това е основната разлика м/у форумите.
И потребителите в другия форум се забавляват, само че чрез въпросните банове и червени точки в коментарите... а и като няма на кого да ги турят там започват да ги раздават тук. Сигурно им е забавно или го правят по навик, вживявайки се и/или забравяйки, че дори и потребителите да са едни и същи, тук е друг форум с други правила.

Ако някой го интересува защо съм написала горното, сега обяснявам, въпреки че изобщо нямах намерение да се включвам в тази тема. Влизам си в профила и намирам днес червена точка с коментар" спам" на мое мнение от преди два месеца. Некой си / анонимен естествено/ решил че мнението ми е спам при положение че нито авторът на темата, нито админите са казали , че е така.
 
Последно редактирано:
От: От: webmasterbg.bg banned

И потребителите в другия форум се забавляват, само че чрез въпросните банове и червени точки в коментарлите... а и като няма на кого да ги турят там започват да ги раздават тук. Сигурно им е забавно или го правят по навик, забравяйки че дори и потребителите да са едни и същи, тук е друг форум с други правила.

Ако някой го интересува защо съм написала горното, сега обяснявам, въпреки че изобщо нямах намерение да се включвам в тази тема. Влизам си в профила и намирам днес червена точка с коментар" спам" на мое мнение от преди два месеца. Некой си / анонимен естествено/ решил че мнението ми е спам при положение че нито авторът на темата, нито админите са казали , че е така.

Имаш една голяма зелена от мен, за да балансираме положението с червените точки :)

Червени точки се дават само на новобранците бе, толкова ли не разбрахте! :lol: Та това е в кръга на шегата де... :) Но не мога да отрека че е такава тенденцията.

Между другото, може ли да се видят репутациите на друг потребител? На собствения става, ама веднъж се мъчих да разгледам на някой репутациите и нищо не намерих. :(
 
От: webmasterbg.bg banned

Мда, много вярно. И на двете места е добро местенце да научиш нещо, но политиките са съвсем различни, което по своемо води и до харесване от някои и нехаресване от други. Нормално е. Не съм бил в форум, сайт или каквото и да е друго място, било то виртуално или на живо, където обстановката да се нарави на всеки. Свикваме с този факт и продулжаваме напред. :)

Не е нужно да се затваря темата, нека всеки каже какво мисли, за да може и ние като модератори да си извадим изводите. Темите не са само бъбрене и надприказваници, а последователни (в някои случаи) мисли на потребители, от които се черпи не само информация, но и се правят добри изводи, които използваме в бъдещите си планове и действия.

АДМИН,не искам да се бъркам ама ще Ви цитирам нещо :
разбрах за какво е станало така..
админите да затворят темата,

или да става сеир ли?
Аз също съм пускал тема и изказал мнението си по въпроса така че няма нужда да се повтарям,но когато се чете нещо НЕ ЧЕТЕТЕ отгоре РЕДОВЕТЕ
 
От: webmasterbg.bg banned

АДМИН,не искам да се бъркам ама ще Ви цитирам нещо :

или да става сеир ли?
Аз също съм пускал тема и изказал мнението си по въпроса така че няма нужда да се повтарям,но когато се чете нещо НЕ ЧЕТЕТЕ отгоре РЕДОВЕТЕ

Все пак темата е в раздел ЗА ФОРУМА и се резглеждат добрите и лошите страни на форума.По тази причина мисля,че е неуместно да се затваря темата.Ако беше в раздел примерно Банки,тогава нещата щяха да стоят другояче:).
 
От: От: webmasterbg.bg banned

Имаш една голяма зелена от мен, за да балансираме положението с червените точки :)

Червени точки се дават само на новобранците бе, толкова ли не разбрахте! :lol: Та това е в кръга на шегата де... :) Но не мога да отрека че е такава тенденцията.

(

Мерси. Нямаше нужда:)
Някаква шушумига, дошла от майната си ще ми спами профила с това, че мнението ми било спам. Ми админите нали са за това да трият или да предупреждават след като нещо не отговаря на правилата.

А аз дори и на новите не слагам червени точки:) Какво остава дългогодишните членови на форума ...как може да сложа червена точка на някой който към заварила във форума ...Тъпо е.
 
Последно редактирано:
От: webmasterbg.bg banned

Не е нужно да се затваря темата, нека всеки каже какво мисли, за да може и ние като модератори да си извадим изводите. Темите не са само бъбрене и надприказваници, а последователни (в някои случаи) мисли на потребители, от които се черпи не само информация, но и се правят добри изводи, които използваме в бъдещите си планове и действия.

имало е достатъчно теми и мисля всеки си е направил извода ,след направения извод за това сме тук и гледаме да си помагаме ...да сме си нужни,а не БОКЛУЦИ
 
От: webmasterbg.bg banned

АДМИН,не искам да се бъркам ама ще Ви цитирам нещо :
Така си е, не за сеира, аз за това кой какво изказва, пък ние админте правим наше си проучване какво се нарави и какво не, както и какво е настроението при различното водене на такива общости. Не е за сеир или допълнителен контент. И за това е, но друга е целта. ;)
 
От: webmasterbg.bg banned

Така си е, не за сеира, аз за това кой какво изказва, пък ние админте правим наше си проучване какво се нарави и какво не, както и какво е настроението при различното водене на такива общости.

ето и моето мнение: да го ду*ат админите на мастера орг и да го вземат вътрешно...като и картонджийте (комплексари) където се намират и тук
 
От: webmasterbg.bg banned

Тука е купона, ама верно трябва малко нивото да се вдигне, да има повече интересни теми и ще стане пушка :)
 
От: webmasterbg.bg banned

Тука е купона, ама верно трябва малко нивото да се вдигне, да има повече интересни теми и ще стане пушка :)
Както вика един авер: ......."Купоня е на пилоня...." :)

П.П: Не търсете двусмислие... :)
 
От: От: webmasterbg.bg banned

..
Някаква шушумига, дошла от майната си ще ми спами профила с това, че мнението ми било спам...
Мааалиииии... Туй форумна дискриминация ли ше дъ е или тъй ми се е сторнало?
 
От: webmasterbg.bg banned

" форумна дискриминация" ли? Да не би да е наложително да избираме между двата форума?

п.п. Странна темичка .. :)
 
Последно редактирано:
От: webmasterbg.bg banned

моето мнение е абсолютно същото.
ето и моето мнение: да го ду*ат админите на мастера орг и да го вземат вътрешно...като и картонджийте (комплексари) където се намират и тук
 

Горе