WidgetBucks - нов хит на пазара

Viko каза:
Този цвят сега е по-добре :lol:
А иначе на секи клик при мен дава различно :
Movies 160x600 59 3 5.08% $0.30 $0.91 edit delete
Sport and Outdoor 468x60 14 1 7.14% $0.69 $0.69 edit delete

Както виждаш на втората рекламка ми даде 69 цента 8)

гъзар :lol:

FERRARIST каза:
Music Downloads Music 660x330 2,420 117 4.83% $0.10 $11.27
----------------------
MP3 Players 660x330 181 1 0.55% $0.43 $0.43
1 клик за Мр3 плеър - 43 цента - мноо добре.... :wink:

А за тоя пич определението е едно - турбо гъзар :lol:

Браво браво :)) Късметлии сте вие.. Мене тука некви тенджери и тигани ми се въртят на рекламата и взимам по 10 стотинки :lol: :twisted:


ad Sport and Outdoor 160x300 17 3 17.65% $0.14 $0.42 edit delete
 
схванах политиката на рекламките - колкото по-скъп продукт рекламираш, толкова по-голямо възнаграждение ще получиш ;)
Цъкнаха ми на 1 рекламка на една фото-камера за 559$ и хоп 43 цента :)
екстра.. най-добре да направя банерите да се сменят май .. или да търся най-скъпите работи ;) FERRARIST твоя клик за 11$ явно е бил нещо
свързано с платен абонамент ? ;)
 
Хехехе....
$11.27 е просто крайната печалба от кликовете в това което съм пуснал....за 117 клика е това, а не за един.....
Добре ще е да си пишем тука кои типаж стоки и прочее каква цена дават на кликове - забелязвам че мп3 преър нещо твърде добре се харчи....3 долара за 7 клика звучи чак невярващо.....
 
да бе плеърите добре ти вървят гледам.. и добре плащат.. ама гледам че само ония най-евтините кликове са ти с черен шрифт.. другите що не ти ги одобряват?




ей ги и моите мизерии... от Sports and Outfit НЕ се печели добре... >.<
Виж за камерите е друго нещо... =]
 
Хал хабер си нямам, но ако до ден два не се оправят ще ги отсвирвам и ще карам само на тия дето ми се отчитат - баси от 500 клика на адсенса имам по малко отколкото 60 на тия.......пък не върви да натряскам целия сайт само в тия реклами......ся остава и да излязат сериозни и ще им обърна много повече внимание.....
 
не знам какво става тука ама за 24 часа на 1 друг блог имаме нацвъкани 20+ клика .. 7$ общо :] дано ги одобряват по-бързо... щото наистина ще вземе да мирише .. файда да ти цъкат на рекламите за по 50 цента като не ги одобряват... абе ше чакаме :)
 
Филип каза:
Aйде и аз през афилейт-а :)
Дано наистина се окаже добра програма.
Здрасти и добре дошъл, незнам ама в DP форума има много теми с присъствие на тази програма в заглавието. :wink: Кой е получил чек, на кой не са му силни кликовете/пари, ей такива теми се разискват за тази програма. :wink:
 
Не знам за колко време се одобрява, но не е веднага. Предполагам, че закъснението ще е с няколко минути (10, 15, 30, .. )

Edit:
Всъщност говорех за отчитането на кликовете. Одобрението не знам колко време отнема, вчерашният ми клик е още в червено. Ще разгледам условията им ...

Edit2 ;)
До колкото разбрах кликовете се обновяват на всеки час а одобряването отнема 72 часа.
 

Горе