WidgetBucks - нов хит на пазара

CrAzY-MaST каза:
просто забелязах че ctr-то ти е много- над 20-30-40% и ми стана интересно на каква тематика е сайта
така като гледам ника и аватара на пича ми се струва, че ще е нещо от рода на "бързи и радостни" ;) , в смисъл колички, моторчета ала-бала :)
Ако кликовете се одобряват за 72 часа ще е ебаси кефа ;)
 
CrAzY-MaST каза:
просто забелязах че ctr-то ти е много- над 20-30-40% и ми стана интересно на каква тематика е сайта
http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=1721
Нищо определено.....просто домейни без насоченост.....от Адсенспакеджис обаче си играх повече и сега повечето ми домейни са с тяхното съдържание.....
 
Viko каза:
Снощи имах удобрени 4$ и нещо , а сега гледам 3,26$ :evil:
така е.. в смисъл , за "last week" имам общо "$9.38" и всичките са в черно , т.е одобрени нали... обаче като цъкна "yesterday" имам точно 2$ които са в червено... и сега друго ме мъчи мен - защо ми ги дава одобрени една част от парите, а като цъкна на "my bucks" и имам само 25те долара бонус ... ? :eek:
 
ако от това ще ви стане по добре аз стигнах 500 $ и днес не можах да се логна в акаунта си и през забравена парола не постигнах нищо , писах им и ако не стане нищо ще е май сигурен знак ,че нещо с този сайт не е наред и с програмата . Надявам се всичко да се оправи
В блога им намерих още хора със моя проблем ето и извадка от един "изгорял " ,макар ,че не сме сигурни дали са ни спрели акаунта .
Код:
Dear..
For me i get big issue from supended hope admin can help..
i have website make 250,000 pages every days.. ( of cause with that big traffic i'm not crazy to click banner by myself ) and i also promote for widgetbucks to get referers ( i make about 75 other publisher for WB ) but today the acc is suddenly suspended or not exit, i can not login or check acc at all..., i dont see any email from them to notices that.. If admin can help please email me for any information to: binhaus at yahoo dot com .. thanks for any help..
I also email the info deparment , if i got somethings update will be back here to tell every one..
Nguyen
 
Не знам на кой ще му стане по-добре . Особено за тези, които използват widgetbucks . Явно не са честни . Монопола си остава в ръцете на гугъл :?
 
Това ме подсеща за една стара афф програма която много ми хвалиха преди няколко години. Ако не се лъжа бяха руснаци, но си работеха интернационално. Идеята беше да се изпълняват разни задачи от типа: иди на сайта xyz.com, регистрирай се и кажи каква е първата дума в изречението след регистрацията си. Така гарантираха трафик на рекламодателите си и плащаха (уж) суми (5-50 цента) за изпълнение на задачата. Така де, хубава идея, ама така и не разбрах някой да е взел пари, макар, че имаше по разни форуми сканирани чекове и т.н. ... Та това което исках да кажа е как един мой познат който усилено (и доста убедено) успя да надхвърли прилична сума която да получи и ... акаунта му липсваше. Обяснението им беше следното: "Влизали сте в акаунта си през друго IP."
... ?!? И какво от това? Както и да е, то като един път стане така кой ти гарантира, че пак няма да се получи.
 
баси шита ... в момента пичовете се кефят .. правят пари на наш гръб.. тъпанари :evil: :evil: :evil:
сега ше си наспамя блога из скайпа да видим дали ще пратят някви пари като стигна 50$ .. и наистина това което ви казах е странно - одобрените пари не се местят в "my bucks" .. деба тъпаците ...
Н
якой дето работи с GenBucks, може ли да ми пише на ЛС че имам нужда от помощ ? или в skype - robotattt или ICQ - 319 786 289 , моля ви !
 

Горе