WidgetBucks - нов хит на пазара

аз пък само искам да Ви кажа , че вече официално съм 100% сигурен ,че почти никой няма да получи пари widgetbucks .Ето и защо мисля така .
1.Несериозни цени на кликове .
2.Разчитат не клиента да плати за това ,че виджетбъкс.ком им е докарал трафик ,а очакват от продажбата през афилиейт айдито им да изкарат пари .
3.Отрязват поради същата причина ,която каза MSger и английски сайтове т.е. ако твоя трафик няма значение от къде е не им прави покупки през aff idto то това е против тяхните терм ъф юз .
4.Това ,че разрешаваха бг сайтове и други неанглийски сайтове да слагат виджети е било явно само с една цел - да си правят самореклама и знаейки ,че в един момент ще се основат на някоя точка от term of use и ще кажат : това не е така както ние го искаме => спираме ви акаунта .
5.Никакъв диалог с хора като мен , които правят много посещения и кликове на сайтовете си (английски), а отговарят на емейли от типа мога ли да си сложа виджетите на бг сайт .
6.Не е нормално да имат толкова бедна документация за нещот толкова сериозно . Нищо не ги спира да пишат сега още и още правила които да са в сила със задна дата .
7.Рекламират се колко висок CTR правят тяхните реклами , но като почнеш да имаш висок CTR и ти пращат емейл - нещо не е наред - мамите един вид .


П.С. Няма всички да са със спрени акаунти , но ще одрежат 90% поради една или друга причина ,защото парите които плащат ще са повече от доходите им . Така ще могат да продължават да твърдят ,че не са измамници :)
[/i]
 
Бате, имаш право, но е хубаво да знаеме дали някои е получавам чек или PayPal превод от тях. Има ли такива? Ако има да дадат по едно мнение, че да не се вайкаме всички.

Аз по принцип съм оптимист за тази мрежа/програма, но никой не е 100% сигурен за нещо, с което работи за 1-ви път. А и каквото и да си говориме ilianskim, изтъкна много добри доводи, на които трудно се отговаря. Ако някой е получил пари от тях съм обеден, че ще може да ги обори ... точка по точка. :wink:
 
Дано да плащат , искам да плащат и ако платят аз може пак да се пробвам , но се страхувам , че съм прав .Пък и проблема е ,че те ще платят на няколко стотин или да речем хиляда човека .Чекове ще има , но те ще са за да затворят устите на мнозинството които ще са баннати . Това е според мен добър план за пирамида .Вкарваш 10 к потребители те ти правят сами реклама , продаваш в най-големите онлайн магазини през твоя афф и получаваш доста време след това пари при други покупки .
Плащаш на 1000 от тях първите + най-авторитетните = 1500 и така си с 8500 потребителя които бачкат за теб . Ако някой от тия 8500 каже нещо някъде във форум ,то има 1000 доволни които ще се застъпят за твоята програма и ще работят за теб :) С парите от тия 8500 ще платиш на тия 1500 и ще ти останат за да им платиш и 25 кинта начални бонуси , а между временно ще дойдат още нови 8500 които ще работят за теб :)
Малко сценарии на филм стана ма тва ми се върти в главата .
 
Blinky каза:
Бате, имаш право, но е хубаво да знаеме дали някои е получавам чек или PayPal превод от тях. Има ли такива?

Странно, но факт - всичко, което съм чувал и чел за изплащане на дължими суми от widgetbucks (без значение чек или paypal) се очаква да е някъде около 15 декември или приблизително в 45 дневен срок от първите акаунти достигнали минимумът за изплащане. Paypal се просрочва максимум 2 седмици, като включим счетоводството по акаунта - 3 седмици. Тая работа с 45-те дена мирише ...

ilianskim каза:
6.Не е нормално да имат толкова бедна документация за нещо толкова сериозно.
Много правилно отбелязано! :)
И аз го забелязах първия път като влязох в сайта им, но незнам защо си мислех, че документация ще се появи по-късно. :?
И аз съм склонен да вярвам, че това е пирамида.
 
FERRARIST каза:
Може и така да е, аз засега имам 60 долара, махнах им рекламите от сайтовете си, оставих 1-2 да има там някакви импресии и ще изчакам....

Хитрец си ти FERRARIST :D

За другите кофти ама пък не е края на света ;) ша се оправим
 
И аз мисля да ги търкалям до извесно време и после аста лависта бейби, аффилиейти от този вид не са ми по вкуса. По-добре да се трепери на ADsense-а, дали ще те баннат или не, но да очакваш пари (и да дойдат), отколкото да направиш добри пари и да те завлекат. :wink:
 
malbare каза:
FERRARIST каза:
Може и така да е, аз засега имам 60 долара, махнах им рекламите от сайтовете си, оставих 1-2 да има там някакви импресии и ще изчакам....

Хитрец си ти FERRARIST :D

За другите кофти ама пък не е края на света ;) ша се оправим
аз имам точно 50.85$ ... и аз си махнах рекламите, само една остана.. и то
на блог в който няма нищо освен "the blog is under construction"..
Ще изчакам в началото на ноември да видим дали ще прехвърлят парите в "my bucks" и дали ще може да се дърпат с пейпал.. дотук с widgets.. за мен са поредния SCAM... твърде несериозни са, за честна компания..
А на гугъл да им го дам в.....
Регистрирах се в bidvertiser, ама си стоя с чупени реклами, които не отчитат пари и кликове... и на тях им писах..... ще видим кво ше стане.. май сериозно ще мина и аз към афф маркетинга :|||
 
Blinky каза:
И аз мисля да ги търкалям до извесно време и после аста лависта бейби, аффилиейти от този вид не са ми по вкуса. По-добре да се трепери на ADsense-а, дали ще те баннат или не, но да очакваш пари (и да дойдат), отколкото да направиш добри пари и да те завлекат. :wink:
Но пък иначе ако не са кьорфишек тия, мисля да направя обратното - Адсенса отива по дяволите и окичвам всичко с Уидгета.....да ма извиняват, ама 40 - 50 цента на клик си е много добре...
 
FERRARIST, и аз така мисля,

досега съм бил година и нещо на адсенс и напоследък нямам и 10$ на ден.. в сравнение че преди имах средно 15..

мисля да пробвам програмата, днес ги сложих, очаквам резултат :lol:

така както пишат.. ще трябва да ми дават по 1000$ на месец, че и повече!

преди 10 минутки сложих рекламата, имам 1клик 100 impressions 0.43 rev .. по принцип в адсенс си имам ~ 100 клика на ден ..

много ме съмнява плащането.. за такава сума :D
 
Ако питаш мен по добре десет сигурни отколкото 100 обещани виртуални .Аз правих по 60-65 дневно и то не с бг сайт и не с кофти съдържание и към 10% американци .
 
Код:
Date  	Description  	Earnings  	Payments  	Balance
9/30/2007 	Earnings (10/15/2007 - 09/30/2007) 	$0.00 	  	$0.00
10/15/2007 	Signup Bonus 	$25.00 	  	$25.00
не ми харесва как изчисляват изкараните пари... ако след 01.11 нямам отчет за 15.10 - 01.11 , просто имат едно "успех" от мен и да се спасяват.... Не стига, че всичките им реклами предлагат неземно скъпи глупости и трудно можеш да накараш някой да цъкне....
Доста глупава работа..
абе тука има ли някой да чатка XML, че един темплейт ми се прави на гъзар :evil:
 
Сега я виждам тази тема,
хайде да обобщят 2-ма 3-ма .
някои направил ли е пари и по важно взел ли е пари? да не я чета цялата че е 12 стр
 
pavelinvarna каза:
Сега я виждам тази тема,
хайде да обобщят 2-ма 3-ма .
някои направил ли е пари и по важно взел ли е пари? да не я чета цялата че е 12 стр
Да плащат си, сериозни са, но трябва трафикът ти да е от USA или канада иначе и 1 стотинка няма да спечелиш. И най-хубавото е че плащат с PayPal
 
memorex каза:
pavelinvarna каза:
Сега я виждам тази тема,
хайде да обобщят 2-ма 3-ма .
някои направил ли е пари и по важно взел ли е пари? да не я чета цялата че е 12 стр
Да плащат си, сериозни са, но трябва трафикът ти да е от USA или канада иначе и 1 стотинка няма да спечелиш. И най-хубавото е че плащат с PayPal
Потвърждавам....
 
тия наистина са пълни идиоти, не се занимавайте с тях!
 

Горе