WordPres 3.8

От: WordPres 3.8

С него съм от седмица (3.8.1 де) и дизайна на панела е ужасен, преебаха го яката
 
От: WordPres 3.8

Да страшна гадория е админ панела. То на wordpress.com отдавна е такъв, но жалко, че го вкараха в 3.8
 
От: WordPres 3.8

Уоу, абсолютно отвратителен дизайн! И за какъв чеп са сменили и шрифта с този абсолютно непригледния? Не мога да разбера каква е тая мода да се разваля всичко работещо. И не е въпрос на свикване - наистина ужасни визуални "подобрения" по админ панела.
 
От: WordPres 3.8

Сега ъпгрейднах един сайт...аз пък нищо лошо не виждам :) Явно въпрос на гледна точка.
Единствено, че е на черен фон - с това свикнах за 2-3 секунди, т.е.приех го, и това, че явно са се съобразили с по-високите резолюции вече - шрифта по-голям и разстоянията между редовете и те по-големи.
Но пък нали трябва да се върви напред...
 
От: WordPres 3.8

Не мога да разбера Вие web-master-и ли сте или обикновенни user-и ?!? Как пък никой не сподели какви промени са направени по кода на ядрото, дали има подобрение в сигурността или бързодействието. Какви SQL заявки има променени?
 
От: WordPres 3.8

Не мога да разбера Вие web-master-и ли сте или обикновенни user-и ?!? Как пък никой не сподели какви промени са направени по кода на ядрото, дали има подобрение в сигурността или бързодействието. Какви SQL заявки има променени?
Вярно, че зарежда доста по-бързо. Ама на какво се дължи не съм гледал
 
От: WordPres 3.8

Не мога да разбера Вие web-master-и ли сте или обикновенни user-и ?!? Как пък никой не сподели какви промени са направени по кода на ядрото, дали има подобрение в сигурността или бързодействието. Какви SQL заявки има променени?

Адаш - аз чета Кодекса:
http://codex.wordpress.org/Version_3.8
Ама тук само няколко човека на пръстите на една ръка можем да дискутираме това което пише вътре.

И изхождайки от древната поговорка "Si vivis Romae, Romano vivito more." правя тук същото. Народа го интересува нещата да работят и това е.
 
Re: От: WordPres 3.8

Не мога да разбера Вие web-master-и ли сте или обикновенни user-и ?!? Как пък никой не сподели какви промени са направени по кода на ядрото, дали има подобрение в сигурността или бързодействието. Какви SQL заявки има променени?

Да, големият колапс беше упдейта между версия 3.5.Х и 3.6. Така, че това не мисля, че толкова голяма драма. Ще кажа в последствие като започна да ъпдействам тези дни. :)

Всеки, който работи усилено с тази платформа знае, че промените са нещо ново, да, но определено не са нещо кой знае какво. Преди да дойде бях сигурен, че ще е доста по-бърз.
 
От: WordPres 3.8

Адаш - аз чета Кодекса:
http://codex.wordpress.org/Version_3.8
Ама тук само няколко човека на пръстите на една ръка можем да дискутираме това което пише вътре.

И изхождайки от древната поговорка "Si vivis Romae, Romano vivito more." правя тук същото. Народа го интересува нещата да работят и това е.


Имам подозрения, че имаш само по един среден пръст на ръка.....
 

Горе