Wordpress блогче

drowhit

New Member
Блогът ми tapotii(DOT)com е с wordpress и искам да е на балгарски,но.НО менютата и сичко е на английски и сега става кофти сайта уж е за българи а пък менютата на английски.Може ли това да се оправи.А и отдолу дето са "всички права запазени" как да си го оправя да си напиша квото си искам .Благодаря.
 
Ми в настройките има за избор на език поне аз съм така ама блога ми е на
WordPress.com затова :)
 
Еми това означава, че май ти трябва този плъгин. Доколкото знам това са елементите на блоговете (тези които не са основни). Пробвай да намериш такова нещо, и виж кое точно кара останалите БГ блогове на WP да показват менютата и всичко друго на БГ. И да те приветствам във форума ни. Радвам се, че си с нас и да си изкараш добре тук. :) А щом inviSible казва че е в настройките, то те са там от опциите, които блога предлага - демек допълнителни елементи. :wink:
 
има българска версия , но тя не е преведена и 20 % , освен да си преведеш сам блога и всичко в него не виждам как ще стане . Аз поне така направих .Голяма играчка си е . Ако има плъгин едва ли ще преведе всичко , а и всеки плъгин който слагаш трябва да си превеждаш сам на бг
 
ilianskim каза:
има българска версия , но тя не е преведена и 20 % , освен да си преведеш сам блога и всичко в него не виждам как ще стане . Аз поне така направих .Голяма играчка си е . Ако има плъгин едва ли ще преведе всичко , а и всеки плъгин който слагаш трябва да си превеждаш сам на бг
а голяма играчка ли е да го правя това? и как сатава.


А за българската версия как става това?
 
Ми аз си намерих WP на БГ обаче новата версич мисля че 2.2 нее преведена а предишната си е на БГ потърси в wordpress.com
 

Горе