WordPress на два езика?

Нали не си превел всичко? Защото видях, дори тайтъла в хедъра не се обръща на друг език.
Открих и несъвместимост с SEO Framework плъгина.
Сега всичко ми е ок. Попълва се като в Joomla.
 
Здравейте, искам да Ви попитам как може да се преведе текст в настройките на wordpress сайт. Имам на предвид това. Иска ми се да го преведа на английски, но незнам как. Благодаря Ви предварително! Използвам плъгина Polylang, но не срещам трудност тук.
873138.jpg
 
Не разбирам въпроса ви?
Английския е в основата на всички теми,плъгини и самия wordpress.
Това което виждам е в настройките на темата.
 
Здравейте,
Сайта е на български език главно. Искаме да бъде и на английски, но не можем да преведем точно тази част която е в настройките на темата - изписването на адреса. При смяна на езика да излиза и на български и на английски - гр.Варна Вл. Варненчик. Благодаря Ви!
 
Здравей, WPML е хубав плъгин., но е платен, а не зависи от мен да го купувам за съжаление. Има ли някакъв друг начин за превод на текста в полетата на настройките на темата? Благодаря Ви!
 
Sky здравей,
Дано имам възможност някога да ти благодаря лично! Стана от първия път и свърши отлична работа! Благодаря и на колегите които се включиха! Радвам се, че Ви има.
 
Здравейте отново,
Извиняваме се, но не намерихме решение на нашият проблем. Превод на woocommerce на два езика. Темата си върви с woocommerce даже сама си го инсталира. Използваме плъгина Polylang. Но срещнахме отново проблем и то сериозен. Преведохме основните директории на магазина - Магазин , Количка, Поръчка, Моят профил. Всичко е добре докато не стигнем до Магазина. Заредихме един продукт, обаче се показва само в Магазин, като се кликне на Shop и продукта го няма. Иначе ако сме на бълграски и сме в секцията Магазин , като натиснем превод на англисйки и текстовете се превеждат, но името остава на бълграски - Магазин, и не е в секция Shop... Всички други секции работят, в смисъл пробвахме да направим поръчка, и продукта си отива там където трябва и на английски като се включват секциите и на български също. Но продукта го няма в в английската версия Shop. До тук е една част от проблема. След много мъчителни часове към 2:30 отидох да взема нещо за хапване и като се върнах, колегата беше затрил всичко. Няма Магазин, няма Количка, Поръчка, Моят акаунт.... Всичко изчезна. А и беше деинсталирал и woocommerce.... Инсталирахме го наново и се получи тази грешка която е на снимката. Започнахме ръчно да въвеждаме страниците, но проблема отново остана. В секция Shop която е директен превод от Магазин, не се появяват продуктите. Можете ли да ни помогнете? Благодарим Ви предварително! Прилагаме снимков материал.

873253.jpg


873254.jpg


873255.jpg


873261.jpg


873257.jpg


873258.jpg


873259.jpg


873260.jpg
 
Последно редактирано:
Browser language redirect may affect your site's indexing <-- това дали е вярно?
 
Не шега, малко по надолу го пише с дребен шрифт.
И аз те обичам хахахахаххаа :D

Съгласен съм за WPML Multilingual CMS плъгина само ЧЕ! Не работи добре с Publisher темплейта, и е хубаво да се ползва още от самото начало на сайта, иначе после... ох сега кое по напред да се направи ох ох ох ох ох :D :D :D :D :D :D
 
Последно редактирано:
Още един лайк! За тия лайкове живея
Ами не те познавам, но си казваш това което мислиш, без заобикалки и фалшиви усмивки. Което нещо е много ама много рядко срещано в днешно време!

Да вмъкна и една полезна статиика от Google за Managing multilingual versions of your site
 
В крайна сметка ще е EN.moiatsait.com с отделна система изцяло на желания език. Според мен така е най добре :)
 
WP по подразбиране е многоезичен, не разбирам защо са ви тези плъгини.
Плъгини трябват за hreflang таговете и за бутона за превключване на езиците.
 
WP по подразбиране е многоезичен, не разбирам защо са ви тези плъгини.
Плъгини трябват за hreflang таговете и за бутона за превключване на езиците.
Е па прав си! За всеки език отделна инсталация и те така е най добре!
 

Горе