WordPress на два езика?

Много се изложи тук братко....... това че хейтиш не значи, че ги разбираш нещата

Отделно тези плугини за превод така могат да осерат сайта ви , че няма да знаете от де ви е дошло. Мултисайт WP много по добре SEO издържан и може много по добре всеки сайт да се адаптира към езика.
 
Последно редактирано:
Много се изложи тук братко....... това че хейтиш не значи, че ги разбираш нещата

Отделно тези плугини за превод така могат да осерат сайта ви , че няма да знаете от де ви е дошло. Мултисайт WP много по добре SEO издържан и може много по добре всеки сайт да се адаптира към езика.
Дам... аз вчера си осрах сайта с мултиезичен плъгин :D Сега имам по две от всяка картинка(нещо което ми пречи), И някой картинки даже не се показват на фронта :D Ама ко да се прави, проба грешка и те така :D
 
Здравейте, за проба грешка си има тестова зона или за вас WP Staging.
Поздрави!
 
Много се изложи тук братко....... това че хейтиш не значи, че ги разбираш нещата

Отделно тези плугини за превод така могат да осерат сайта ви , че няма да знаете от де ви е дошло. Мултисайт WP много по добре SEO издържан и може много по добре всеки сайт да се адаптира към езика.
мултисайт позлват само такива със слаб ампераж като тебе, еле пък за мултиалнг..
 
Знаеш ли, от общи приказки едва ли има нужда тук. Чак те съжалявам.....
бежев мен, кажи честно има ли сайт/форум/група където да не ти се подиграват?
във фото форума беше легена вече - всеки твой бисер генеираше тонове подигравки :D
 
Mазало е с него! Поне за мен :D
Как така мазало? Подреден е доста логично. Лошото е, че е малко по-сложен за използване и настройване на съдържанието с него, но пък всеки софт, апп, плъгин, система и каквото се сетите е така, ако има доволно и предоволно функционалности.
 
Как така мазало? Подреден е доста логично. Лошото е, че е малко по-сложен за използване и настройване на съдържанието с него, но пък всеки софт, апп, плъгин, система и каквото се сетите е така, ако има доволно и предоволно функционалности.

Да така е. Но за мен е по добре ако се ползва такова нещо, да е още от самото начало на сайта, от първата статия. Във вече готов сайт със 80 статии е трудно! В случая при мен се получи така че сега да имам по две картинки от всяка качена, сеото ми падна лекичко зарад проблем с Yoast SEO плъгина и те други нещица които ме отказа общо взето :D
 
Що бе? Връщаш се назад и допълваш. Има два метода, техния редактор, или клонинг логиката. Второто е за предпочитане, че тия пейдж билдъри са шит някои. Но не е нещо много трудно, но е времеотнемащо определено. Сингване на медията, и тук таме някой стринг транслейт. Абе има си работа, за това едно време, не много отдавна, един приятел като спомена, че ще направи превод на фирмен сайт от 30 страници и всичко по клиентската част за 50 лева, малко му се учудих. А той милия, решил да сложи лентата на Google преводача в хедъра, хахахах. :)
 
Абе има си работа, за това едно време, не много отдавна, един приятел като спомена, че ще направи превод на фирмен сайт от 30 страници и всичко по клиентската част за 50 лева, малко му се учудих. А той милия, решил да сложи лентата на Google преводача в хедъра, хахахах. :)

Това просто ме разби хахахахахахахха :D :D :D :D :D :D Аз предпочитам да започна от начало англииската част, демек отделна система за нея, а не да я мешам с българската и да стане една манджа с грозде :D В момента си правя сайта на отделна инсталация за всеки език, и ми е по спокойно :D
 
В момента си правя сайта на отделна инсталация за всеки език, и ми е по спокойно :D
Абе аз викам и ги разметай после на отделни сървъри, да си вържеш гащите, както се вика:)
 
Абе аз викам и ги разметай после на отделни сървъри, да си вържеш гащите, както се вика:)

Мисля да са и в различни държави, не зарад друго а те така за по сигурно ;) :D
 

Горе