Wordpress теми идеи

alfina87

Active Member
Привет,
знам , че има такива теми, но...Искам да споделите откъде скоро сте си купували наскоро премиум уърдпрес тема. Напоследък нещо не ми допадат или съм предубедена към ресурса.

:) ще се радвам да видя препоръките ви :)
 
От: Wordpress теми идеи

Аз пък пари не давам, сам си правя темите.
 
От: Wordpress теми идеи

Аз пък пари не давам, сам си правя темите.

да направиш една и на мен?
2528072_F.gif
 
От: Wordpress теми идеи

Аз лично от Themeforest и SiteOrigin. Каква точно тема ти трябва?

Първият линк от споменатото в поста. Там има адски много и изборът не е никак малък. Даже познавам и хора, които дизайнват, кодват и го продават там. Ползвам само тях тък като е нямало случай нещо да ми е потрябвало и да не съм го намерил там. Дано успее да отговори на нуждите ти този сайт. Какво търсиш като тематика.
 
От: Wordpress теми идеи

Според мен най-добре се работи с themeforest. Аз лично съм купувал две теми от там и двете бяха от елитен автор и съпорта е много добър.
 
От: Wordpress теми идеи

Благодаря ви за помощта, идеята беше, че търся тема тип списание и не от Themeforest, просто така съм си решила, но пък сте прави, че си струва от добър селър да се вземе. Гледам inkthemes, не са лоши.

Всеки преценява дали сам да си направи, ако може, да си плати или да ползва фреймуърк, трябва ми по-гъвкаво решение за момента. Благодаря на всички ви :) може да добавяте още идеи, ще се радвам :)
 
От: Wordpress теми идеи

За мен най-добрата тема в стил списание / новинарска е UrbanNews от Themeforest. Темата е много гъвкава - с две думи можеш да подредиш и стилизираш всичко както искаш, без да имаш никакви познания по php и css. Има много шорткодове и различни видове темплейти за страници, както и вградени плъгини, които изглеждат страхотно. Цената е стандартната за themeforest - 45$, a съпорта е на много високо ниво.

Разгледай я ако искаш, може и да ти свърши работа :)

Успех !
 
От: Wordpress теми идеи

http://themeforest.net е майката за платени теми. Аз искам да задам един друг въпрос... Чудел съм се доста пъти какво би станало ако си смъкна от някъде без да плащам платена тема било то за WP, Joomla или пък някакъв плъгин... Някой би ли обяснил по подробно как стоят нещата....
 
От: Wordpress теми идеи

http://themeforest.net е майката за платени теми. Аз искам да задам един друг въпрос... Чудел съм се доста пъти какво би станало ако си смъкна от някъде без да плащам платена тема било то за WP, Joomla или пък някакъв плъгин... Някой би ли обяснил по подробно как стоят нещата....

Това вече си е пиратство. Там попадаш. Най-вероятно ще имаш проблеми или с автора или с тези, държащи пратата. Не се гледа с.добро око, а в някои случаи се получава писмо със съобщение, че ще те подведат по отговорност, защото е крадено или кракнато.

Ако е фри, нямаш грижи. Но ако е платена и си има лиценз, тогава е проблем.
 
От: Wordpress теми идеи

Първо - нулед темите са пълни с вируси и разни прецакани файлове из самата темата. Второ - нямаш никакъв съпорт от авторите, което повярвай ми е адски голям минус. И трето - не е коректно, ако ти предлагаше нещо и хората го използваха без да ти плащат, нямаше да ти е никак приятно. Мисля, че 50$ не са много за професионално изглеждаща визия на един уеб сайт :)
 
Последно редактирано:
От: Wordpress теми идеи

1) $50 са доста цифра за една тема признавам. Затова съм се абонирал за сайтове с теми (вижте по-нагоре) които публикуват нови теми, обновяват си темите и имат поддръжка. Така - когато ми трябва нещо - отивам в сайтовете, ровя се малко намирам 2-3 теми които "стават" за целта, смъквам ги и започвам да работя.

2) Преди 2 седмици местех сайтове към VPS и една от темите нещеше да показва картинките правилно. Почна едно лудо гонене на проблема. Влязох в официалната тема почетох - изясни се че ми липсва PHP GD на хостинга (от чеклиста с проблемите). Инсталирах го и се оправи. Преди да се обърна към поддръжката изгубих 3 часа. А щеше да се очертаят тежки дни.

3) Има едни руски сайтове (няма да ви ги споменавам) та там на Elegant имаше тема със всичко в един ZIP и гледам последно преди година плямпаха, че имала проблем. Излезе някакъв младеж и каза, че я е сложил и сайта му се заразил. Почистил и пак се заразил и т.н. После излезе някакъв и каза, че я е проверил със оригинална смъкната от сайта на Elegant и имала "доста" разлики най-вече в наличието на някакъв backdoor на PHP за WP. Онези откачиха!

PS: Ако на някой му трябва тема от сайтовете - да свирне. И без това на година ползвам 2-3 теми само...
 
Последно редактирано:
От: Wordpress теми идеи

Themeforest - там са доста добри,но са платени.. :)

Ееее, нормално. Професионалните неща са винаги платени. Не съм имал проблем с техни тамплейти...определено, ако някой иска да изглежда професионално е нужно да се бръкне малко. Все пак това ти е бизнеса както се вика.
 

Горе