WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Вземи разкарай клипчетата и всичко в което си хранил някого конкретно, по име. Трябва да се научиш да се бориш с главата :)
Заблуждаваш се. Не е заради клиповете. Когато нещата започнаха vbox7.com не съществуваше. Явно това ще спре докато някой от лошите по веригата не бъде достатъчно санкциониран.
Сега редовно изключвам заради мизерията и психическия стрес ама ако някой има поръчки да дава може и да се оправя с нещо.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Колегата горе е прав, също би трябвало да праснес нещо дребно, незначително на сайта си... трябва да сме сигурни с кого комуникираме все пак
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Не е необходимо да го доказва, това е нашия човек.

Не това трябва да ви притеснява а факта че форума е на челно място за трупане на опит от всяка младша пачавра(доносник) в ДанС

Лудия бот много го тресе шубето защо ли ?

Не е въпрос на акъл а на топки да наричаш комунистическите изроди и техните милиционерски копои с истинските им имена, особенно последните поради реалната опасност доказано най-тъпото животно Милиционера да не разбере че се отнася за него:lol:

PS

Владо качи клипа за Ушевия началник в Ловеч в Ю-туб да го шерна на моя сайт, ако имаш и някоя друга подобна гавра с милиционери пак на тубата е качи и дай линк
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Бате, тъп си като гъз! Мен да ме е шубе - смешник! Кво изобщо знае шизофренична парантия като тебе за живота на магададудите а??
За разлика от пълната ти тиква с бръмбари аз моята я използвам по предназначение - ясно ли ти е !?

Идеята да махне всички клипчета където е хранил определени хора по именно е САМО ЗА НЕГОВО ДОРБО, но ти си тооооооолкова прост че просто това няма как да го разбереш никога.

Как разбра че е нашият човек - той си ти така ли, всъщност ми е минавало през акъла.
До като не докаже че е той аз лично няма да поема никакво отношение тука, точно защото използвам моята глава по предназначение, а не като твоята, която явно става само за удряне в стена..естествено преди това с напълнени ушни миди освен с редовната гня от ушна кал и с подобаващо количество барут :)

Тебе бате вече съм 100% сигурен че те е ебал лудия :D
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Какъв акъл може да има мишка като теб която е страх да се гаври директно и по име с комунисти, милиционери прочие дегенерати към които най-вероятно спадаш и ти.

Пет живота да мизерстваш акъла ми не можеш да събереш в кухата си картуна и доказано гладка "мозъчна" кора най вероятно продукт на еднополовата любов

Нещастник вземи се учи как говорят Българите като проф. Янко Янков без да ги е страх че някоя червена руска к.рва може да ги съди

До Борис Велчев –внук и син на световно известни комунистически престъпници,вербуван на хомосексуална основа агент на комунистическата ДС и на посткомунистическите НСС и ДАНС,ПРЕСТЪПЕН нискойерархичен МАРИОНЕТЕН държавновластнически слуга на българския клан на руската Червена мафия и на българския ПАРАВОЕНЕН ченгеджийско-мафиотски политически режим, изпълняващ длъжността Главен прокурор на България.
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Какво да ти шерне бе сеирджийска мастио! Кефиш му се че прави каквото ти неможеш, независимо че е изцяло за него сметка..а чикията си я правиш ти!!!!! Това ли ти е помоща бе педар раздрусан.
Маха клипчетата където храни едикой си, и си оставя другите (специално за твоя кеф чикиджийски) Защо да дава поводи верно да го осъдят - така ли ще му помогнеме а???!!
Само олигофренски извратеняк като тебе може да си повярва че проблемите ще се решат така, а човека иска да влезе отново във живота - ще трябва да го направи със акъл. Твоите кретенизми всички вече ги знаеме, те няма да му помогнат въобще. И пак ще каже че ако някой иска да се бори, трябва да го прави на тепиха...заедно със всичките му правила...не оаквам тъпа маймуна сеирджийска да го разбере. Изобщо не се обаждай в тая тема щото я използваш за лично задоволяване на садомазохистичните си олигофрении и да кендзаш наред
 
От: От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Я го духай бе комплексар. И за уй не ставаш!
Аз съм ти казал кат си толкова отворен ми дай някакво бонусче да видиш от близко към кои спадам педерастио недоизлюпена.

Аз па да ти кажа баш милиционерската путчица си точно ти. Опитваш се да провокираш всичко наред, ама си хиляди класи под мене за да ме завъртиш :)
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Мърша аз имам достатъчно собствени и уникални тектове на моя сайт, които се цитират в цялото онлайн пространство в които наричам нещата с инстинските им имена а не се крия като тъпа п.утка каквато си ти.

Лудо Славянско говедо, виж как се изразява Бял Човек

До Борис Велчев –внук и син на световно известни комунистически престъпници,вербуван на хомосексуална основа агент на комунистическата ДС и на посткомунистическите НСС и ДАНС,ПРЕСТЪПЕН нискойерархичен МАРИОНЕТЕН държавновластнически слуга на българския клан на руската Червена мафия и на българския ПАРАВОЕНЕН ченгеджийско-мафиотски политически режим, изпълняващ длъжността Главен прокурор на България.

......

Защо не го съди нали е главна пачавра на Задунайския колониален комунистически кенеф....

ЗАЩОТО ЯНКО ЯНКОВ ИМА ТОПКИ А ВЕЛЧЕВАТА БОРИСЛАВА Е ДАКАЗАНА ШВЕСТЕРКА КАТО ТЕБ
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Едно е да храниш системата и тн, аз съм го правил далеч по-качествено от комплексиран грандоман като теб, друго е да храниш конкретни лица заедно с директни закани и обвинения.
Казах ти че си адски прост и никога няма да го разбереш.
 
От: От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Тебе бате вече съм 100% сигурен че те е ебал лудия :D
Защо лудия споменаваш
и нецензурно се изразяваш?
Сега му се вика полово сношение
за да има по-голямо забавление.

Сега видя ли как се изразявам?
А още доказателства да ти давам?
Виж и тука как с девойките говоря
когато някаква тема отворя.
cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=2753
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Каква система, ти бангьоз ли си ма ?

Не виждаш ли конкретни имена и длъжности, я пак от третия път може случайно да засечеш нещо

До Борис Велчев –внук и син на световно известни комунистически престъпници,вербуван на хомосексуална основа агент на комунистическата ДС и на посткомунистическите НСС и ДАНС,ПРЕСТЪПЕН нискойерархичен МАРИОНЕТЕН държавновластнически слуга на българския клан на руската Червена мафия и на българския ПАРАВОЕНЕН ченгеджийско-мафиотски политически режим, изпълняващ длъжността Главен прокурор на България.

Освен че си тъпа си и кьорава
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Няма право без конкретни доказателства да обвинява елеее па обижда публично служебни лица. Ти прост ли си. Ти май че го донаакаш тоя човек
Аз специално се отказвам от каквато и да е подрепа ако ще се върши според правилата (олигофрениите по-точно) на никс.

Продължавам да твърдя че никс използва случая за задоволяване на извратените си нужди......
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Идиот запоми :

КОМУНИСТИТЕ НЕ СА ХОРА, ДА НЕ ГОВОРИМ ПЪК БЪЛГАРИ, ТЕ СА БЕЗРОДНИ ИЗРОДИ И КАТО ТАКИВА НЯМАТ ПРАВА

Гаврата с Комунисти, Милиционери и тяхните увредени потомства е дълг на всеки истински Българин, като прелюдия преди окончателното им ликвидиране
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Храненето и аз го владея, дисидент, по много начини. Идеята в случая е да се действа рационално. Ти храниш (само в някои клипове) конкретни лица. Просто нямаш право разбираш ли го това. Без доказателства..а и с тях дори просто нищо не правиш - искаш не искаш го доказваш в съда, а не в клип във вбокс.
Не знам действително дали го разбираш, но ако желаеш действително да излезе правдата (или победата - както ти е удобно) започни леко, тактичко и с акъл, ако не - ето ти го никс... поне докато му шерваш (биеш чикии) ще сте дружки.

За N път и последен и специално за комплексирани грандомани като никс, ще кажа че аз съм свикнал да съм полезен, така съм възпитан, наред с честноста, уважението, състрадателността и тн и тн качества, които говедо като никс не може да има, просто защото не е имало кой да го възпитава до като си е перкал чикиите по собствените псевдо сайтчета. А по повод на последните думи и защо все пак ставам тъпо копеле и знам повече пцувни и от бедното въображение на никс - това е продобито в средата - тепиха за който говорех - този дето не всеки (явно) може да използва... тоест пак се връщаме към капацитета :)
 
От: От: От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Защо лудия споменаваш
и нецензурно се изразяваш?
Сега му се вика полово сношение
за да има по-голямо забавление.

Сега видя ли как се изразявам?
А още доказателства да ти давам?
Виж и тука как с девойките говоря
когато някаква тема отворя.
cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=2753



за ко викахте дявола?

че сме малко лудите из форума ?
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Погледнете долу в "Подобни Теми" какви теми излизат :D
 
От: От: От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Защо лудия споменаваш
и нецензурно се изразяваш?
Сега му се вика полово сношение
за да има по-голямо забавление.

Сега видя ли как се изразявам?
А още доказателства да ти давам?
Виж и тука как с девойките говоря
когато някаква тема отворя.
cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?f=6&t=2753

Тоя става за статии. Поне спазва препинателните знаци.:mrgreen:
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Идиот запоми :

КОМУНИСТИТЕ НЕ СА ХОРА, ДА НЕ ГОВОРИМ ПЪК БЪЛГАРИ, ТЕ СА БЕЗРОДНИ ИЗРОДИ И КАТО ТАКИВА НЯМАТ ПРАВА

Гаврата с Комунисти, Милиционери и тяхните увредени потомства е дълг на всеки истински Българин, като прелюдия преди окончателното им ликвидиране

И с кой си се изгаврил бе мъжки? Дай някой пример да ти се възхитим. Писането по форуми не се брои.



И още малко инфо от демократична Америка за закон подписан на връх НГ от президента Обама.


National Defense Authorization Act for Fiscal Year 2012


The National Defense Authorization Act (NDAA) for Fiscal Year 2012[1] is a law in the United States that was signed by President Barack Obama on December 31, 2011

Pursuant to the AUMF passed in the immediate aftermath of the September 11, 2001 attacks, the NDAA text affirms the President's authority to detain, via the Armed Forces, any person "who was part of or substantially supported al-Qaeda, the Taliban, or associated forces," under the law of war, "without trial, until the end of hostilities."


Коментари?
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

madgooglebot, в общия случай може и да си прав, но в случая не.
Законите ни са пълни с дупки. Когато ти повдигнат обвинение в досъдебно производство ти нямаш право на никаква защита или обжалване. Може да се защитаваш чак в съдебна фаза, която по принцип може и да не дойде и така 10 години до изтичане на давност. Единственият начин в съд да докажеш твърденията си в случай без уреден ред за това е да накараш ощетилият те да се почувства наклеветен и да заведе дело за клевета. Ако обвиненията ти са подкрепени от доказателства, съдът ще реши в твоя полза и същото това решение по-късно може да го използваш за доказателство. Не се ли учудвате защо като ги нападаме милиционерите с публични обвинения те не завеждат никакви дела за клевета?
 
От: WTF! Домашен арест за сайт, 100 лв. и много истории за патологията

Ха, ха лудия бот бил възпитан

Възпитан селски бек на чийто псувни дори и най тъпото животно раждано по нашите земи а именно руския плевенски колохозник бил завидял

Пак казвам на всички Бели хора:

Кагато се гаврите с Комунисти и Милиционери не е необходимо да подбирате изразните средства а напротив дори и препоръчително да се изразявате в прав текст и възможно най-цветущо поради реалната опасност да не ви разберат
 

Горе