yasuo открадна страничките ми

От: yasuo открадна страничките ми

сега разбрах от един колега, че тоя 'yasuo' го е измамил за 2 системи авторски в онзи форум cms-bg.com

май приятелa обича доста да манипулира хората
Линкове имена?
 
От: Re: yasuo открадна страничките ми

Момчето, което "уж" е взело страниците, да си качи снимки от профила от Notifications да видим дали са го направили админ. Ако не са го направили, няма да има Notification(май беше така? :D)

Най-логичното до тук. Така бързо и лесно ще стане ясно има ли измама или не.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Много рано дойде тоя петък.

:-o Явно не само аз движа с ден закъснение! :lol: :lol: :lol: :lol:

Казах ви - това си е празнична промоция с удължен петък! :lol: :lol:
 
От: yasuo открадна страничките ми

Ясу се покри нещо като се спомена искането за снимка :D
 
От: yasuo открадна страничките ми

сега разбрах от един колега, че тоя 'yasuo' го е измамил за 2 системи авторски в онзи форум cms-bg.com

май приятелa обича доста да манипулира хората

Аз съм администратор там, дай ми данни на ЛС за да направя проверка и това се окаже истина, ще го поставя, и тук като информация, пък ще взема мерки, и там.
 
От: yasuo открадна страничките ми

човек да не излезе да пие една ракия, и са е покрил :)

за сички сеарджии
xxxxx.jpg
 
От: yasuo открадна страничките ми

човек да не излезе да пие една ракия, и са е покрил :)

за сички сеарджии
Виж файлът 8649

Не намеквам, че снимката е фейк, но просто сега отворих през няколко браузъра нотификейшъните и при мен такова празно пространство най-отдолу няма...преди текста "Преглед на всички". Може просто така да ти е заредило, не знам.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Емеила е на някаква женска ( фалшив профил) Катрин миленова ама обаче ти си много хитър ся сигурно ще смениш емейла на някой друг профил и такам :)
 
От: yasuo открадна страничките ми

Ех начи , толкова съм хитър.... пък що още не съм милионер, баах аз тас държава :) Нямам намерение да пиша повече в темата, ако някой има някакви претенции, сигурно, знае как да си го потърси, всичко друго си е думи, някой си казва че съм откраднал страници, еми то и аз мога да кажа, че ми е гепал страници с 50,000,000 харесвания и лепваме етика крадец, измамник ВРАЩАЙ СИ МИ ПАРИТЕ, КО*ПЕлЕНЦЕ ! Нали така? Ако имах намерения да лъжа някого от този форум още днес , преди теб можех да го направя, колегата с който работих беше пръв в прехвърянето и нямаше никакви проблеми !
Весели Празници на Всички!
 
От: yasuo открадна страничките ми

Никой освен автора на темата, не те нарича крадец, така че не слагай всички под общ знаменател. Колегите просто се опитват да помогнат и на двете страни.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Предполагам, всички се чувстваме гадно при подобни случки. От това губим всички. Лично аз губя доверие.
На форума ще му излезе име, че тука са само мошеници. Нека администраторите вземат страна и ако се налага да сложат някакви наказания (бан по IP или там каквото поддържа системата).
 
От: От: yasuo открадна страничките ми

Аз съм администратор там, дай ми данни на ЛС за да направя проверка и това се окаже истина, ще го поставя, и тук като информация, пък ще взема мерки, и там.

Айде ей това искам да се докаже, айде пускай линк млинк нещо към профила ми там, щото такъв никога не съм имал! Дай на пича да направи проверка, стана супер! Ама ако нема такова, нещо май всички се досещате, че това ТЪПО ПИШЛЕМЕ лъже като циганче държавата.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Ех начи , толкова съм хитър.... пък що още не съм милионер, баах аз тас държава :) Нямам намерение да пиша повече в темата, ако някой има някакви претенции, сигурно, знае как да си го потърси, всичко друго си е думи, някой си казва че съм откраднал страници, еми то и аз мога да кажа, че ми е гепал страници с 50,000,000 харесвания и лепваме етика крадец, измамник ВРАЩАЙ СИ МИ ПАРИТЕ, КО*ПЕлЕНЦЕ ! Нали така? Ако имах намерения да лъжа някого от този форум още днес , преди теб можех да го направя, колегата с който работих беше пръв в прехвърянето и нямаше никакви проблеми !
Весели Празници на Всички!


Какъв си жалък само.. такива като тебе за това държавата ни е на това положение по такъв ли начин правиш някакъв бизнес мухльо

"баах аз тас държава"

С какво ще я ...???

Събирай си багажа и тръгвай към майната си!


В скайпа ми даде емейл адрес направих тоя емейл адрес като MANAGER и на двете странички
казах ти да потвърдиш и си готов... и ти потвърди и ме махна?
И ся какво се оправдаваш???

Казах ти ако имаш някакви намерения да ме лъжеш по добре си ми върни страничките.....ето в снимките които използвам като доказателства ще видат какво точно съм писал само недей да се вкарваме много в филми....Върни си ми страничките и ще приключим тази тема.
 
От: От: От: yasuo открадна страничките ми

Айде ей това искам да се докаже, айде пускай линк млинк нещо към профила ми там, щото такъв никога не съм имал! Дай на пича да направи проверка, стана супер! Ама ако нема такова, нещо май всички се досещате, че това ТЪПО ПИШЛЕМЕ лъже като циганче държавата.

От автора на темата на лично ми беше даден профил от форума cms-bg, които се твърди, че е на въпросния уасио. Двата профила най-вероятно са на въпросния потребител уасио, защото там е дал скайпа, които се твърди, че е негов. Там измама не успях да хвана, защото според данните, във форума на лично са си разменили съобщения и са отишли в скайп, там вече няма какво да направим...
 
От: От: От: От: yasuo открадна страничките ми

От автора на темата на лично ми беше даден профил от форума cms-bg, които се твърди, че е на въпросния уасио. В съобщението се твърди, че в теми е писал скайпа си(u.l.k.0). След направена проверка не беше открито нищо в записите на форума... По нищо не успях да свържа профила на уасио с този който ми беше даден в cms-bg.

Благодаря за бързата проверка колега!! Да ти кажа чесно въобще не помня да съм се регистрирал в този форум, но го има като веорятност, сигурно е било преди години, но както е писъл колегата, няма никаква измама от моя страна. Та да попитам автора, какво стана с тези 2 авторски системи, които съм откраднал?????? Май съм ги откраднал точно толкова, колкото и страниците сега! И какво излиза сега в края на краищата - АВТОРА ЛЪЖЕ, Лъже за системите, което показва, че обича да лъже, та явно си лъже и за страничките, хайде сега оправдай тези свои лъжи, преди да обвиняваш другите за лъжци. :evil:
 
От: yasuo открадна страничките ми

Да те помоля да кажеш кой всъщност си?
използваш доста фалшиви имена..

Би Ли ни обяснил какъв е тоя профил който ми даде да те направя manager
и защо не снимаш снимка на профила знам че страничките вече са прехвърляни в друг..
 
От: yasuo открадна страничките ми

това е преди 3-4 години, когато бях още малък, тепърва зарибяващ се по сайтове и тн някъде 16-17 годишен да съм бил макс. :clap: Но не разбирам какво показва тази тема, опитвал съм се да "програмирам" иии.... ? :lol:
П.С Върна ме в много назад във времето, ехххх младини хубави годинки бяха, мреси :)
 

Горе