yasuo открадна страничките ми

От: От: От: От: От: yasuo открадна страничките ми

Благодаря за бързата проверка колега!! Да ти кажа чесно въобще не помня да съм се регистрирал в този форум, но го има като веорятност, сигурно е било преди години, но както е писъл колегата, няма никаква измама от моя страна. Та да попитам автора, какво стана с тези 2 авторски системи, които съм откраднал?????? Май съм ги откраднал точно толкова, колкото и страниците сега! И какво излиза сега в края на краищата - АВТОРА ЛЪЖЕ, Лъже за системите, което показва, че обича да лъже, та явно си лъже и за страничките, хайде сега оправдай тези свои лъжи, преди да обвиняваш другите за лъжци. :evil:

Профила не е активен от 3 години. Пак казвам, не мога да потвърдя дали има измама или не, защото потребителите отиват на комуникация в скайп.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Просто ми отговори на по горния въпрос...
Да те помоля да кажеш кой всъщност си?
използваш доста фалшиви имена..

Би Ли ни обяснил какъв е тоя профил който ми даде да те направя manager
и защо не снимаш снимка на профила знам че страничките вече са прехвърляни в друг...
 
От: yasuo открадна страничките ми

Профила които си снимал не се знае дали е той...

Дай снимка на профила i notificationsa без да слагаш черни черти!
 
От: yasuo открадна страничките ми

yasuo, има ли някакъв проблем да върнеш страниците на човека?
Недоверието е отвратително нещо в подобни форуми.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Просто ми отговори на по горния въпрос...
Да те помоля да кажеш кой всъщност си?
използваш доста фалшиви имена..

Би Ли ни обяснил какъв е тоя профил който ми даде да те направя manager
и защо не снимаш снимка на профила знам че страничките вече са прехвърляни в друг...
Правя си труда да ти отговоря и задоволя любопитсвото ти.
Използвам доста фалшиви имена? Доста? Колко? Преди 3-4 години съм се регистрирал с някакъв си ник, 16-17 годишен? Сега след тези 3-4 години се регистрирам с друг ник тук? И ? Каква е логиката тук, какво лошо има? Едвали на всички през целия ви интернет живот навсякаде през годините сте се регистрирали с еднакви никове. Този профил който ти дадох, е един от профилите ми, имам не 1 и 2 страници, част от които стоят в един профил, защото се третират с Lickjaxking и ако изгорят, да изгорят само някои, какъв е проблема? Масова практика. Повече не знам с какво да се оневинявам за нещо, което не съм направил. Да ти снимам личната си карта не искаш ли? :clap:
Айде стига смешки. Сега ти ще обясниш ли лъжете си? Обвиняваш ме, че съм откраднал системите на някой си? Доколкото показа проверката на колегата, такова нещо няма. Хайде обясни сега, защо ме обвиняваш, че съм откраднал системи, а след това обясни и защо ме обвиняваш за страниците си? :shock:
 
От: yasuo открадна страничките ми

Първо говорим за страниците,,

За трети път ми подминаваш постовете въобще не виждаш ли какво съм те питал по отгоре?
 
От: yasuo открадна страничките ми

Първо говорим за страниците,,

За трети път ми подминаваш постовете въобще не виждаш ли какво съм те питал по отгоре?

Айде стига си ме питал ти. Съдействах повече от достатъчно. Това, че ме обвиняваш, че съм откраднал системи, а се доказа, че не съм. Показва самата истина в този случей. Обвиняваш ме, че съм ти открднал страници, а аз не съм. Просто няма тук човек от фб да го докаже. Но е едно и също, просто доказва какъв долен лъжец си. Простата психология показа лъжливата ти психика, ще отговоря на следващите ти въпроси, само и единствено след като се аргументираш за лъжа ти с системите, която беше разобличена. :rolleyes:
 
От: yasuo открадна страничките ми

Вече с теб ще спрем да пишем!

Питах те не ми отговори...

Нека колегите да си правят изводи и да спрем спама!

bwy1388262356a.jpg
 
От: yasuo открадна страничките ми

Ей скоро нямаше петъчна тема :D

Как беее... от 2-3 седмици има редовно, само подраняват с няколко часа.

В този случай, аз не мога да преценя кой лъже. Макар, че съм склонен да подкрепя този с повечето коментари и който не е автор на темата.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Вече с теб ще спрем да пишем!

Питах те не ми отговори...

Нека колегите да си правят изводи и да спрем спама!

Хахаха смешник, нещо май се стресна? Що избягваш въпроса? Нали си света вода ненапита? Излъгания, лъже повече от лъжеца?
За мен лично е повече от показно как автора лъже за страниците. Сам се издъни, като излъга за системи, чист късмет, че колега от форума съдейства, и доказа, че въпросното келеме ЛЪЖЕ.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Разбира се винаги този който е виновен го изкарват, че е невинен.

Ясно е показал съм снимки.
Трябваше да отречеш, че и не сме водили някакъв разговор.

И да ми викаш смешник знаеш, че в тоя случай си ти!
 
От: От: yasuo открадна страничките ми

Какъв си жалък само.. такива като тебе за това държавата ни е на това положение по такъв ли начин правиш някакъв бизнес мухльо

"баах аз тас държава"

С какво ще я ...???

Събирай си багажа и тръгвай към майната си!


В скайпа ми даде емейл адрес направих тоя емейл адрес като MANAGER и на двете странички
казах ти да потвърдиш и си готов... и ти потвърди и ме махна?
И ся какво се оправдаваш???

Казах ти ако имаш някакви намерения да ме лъжеш по добре си ми върни страничките.....ето в снимките които използвам като доказателства ще видат какво точно съм писал само недей да се вкарваме много в филми....Върни си ми страничките и ще приключим тази тема.

Като направиш някой мерринджей, не ти ли се праща мейл... я снимай да видим. То от другата страна няма как да се проследи - може да смени админите и така нататък.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Но все пак нали сме хора разбираемо да се разберем като такива....
В началото на самата тема започна да ме псуваш.
Знаеш, че си ми откраднал страничките и все пак ce оправдаваш!
 
От: yasuo открадна страничките ми

Някой замислили се е какво ще спечели кибермусик ако лъже?
 
От: yasuo открадна страничките ми

@ cubesmeric прати снимка с имейл потвърждението, че си го направил мениджър. Да се вижда и точния имейл на който си я прехвърлил обаче.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Някой замислили се е какво ще спечели кибермусик ако лъже?

Да - аз. И нищо не ми дойде на главата, освен ако не се кефи от това да прави сеирове, ама на дали.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Аз се замислих. Мисля, че нищо няма да спечели. Всъщност няма никаква логика да лъже.
По-скоро yasuo е си е направил таш@ак и сега се гъбарка.
 
От: От: yasuo открадна страничките ми

Аз се замислих. Мисля, че нищо няма да спечели. Всъщност няма никаква логика да лъже.
По-скоро yasuo е направил измамата и сега се гаври.

Според мен е станало някакво недоразумение и страниците нито са в единия нито в другия, защото ако и yasuo лъжеше, щеше ли да се занимава да се оправдава. Ами щеше да вземе парите и да се издуха. (ако го правеше умишлено)
 
Последно редактирано:
От: От: От: yasuo открадна страничките ми

Според мен е станало някакво недоразумение и страниците нито са в единия нито в другия, защото ако и yasuo лъжеше, щеше ли да се занимава да се оправдава. Ами щеше да си вземе парите и да се издуха. (ако го правеше умишлено)


Всеки нормален лъжец знае, че като се оправдава, става още по-виновен.

Айде, мейл известието, че си направил меринждей yasuo. Ако ти стиска, естествено.
 
От: От: От: yasuo открадна страничките ми

Всеки нормален лъжец знае, че като се оправдава, става още по-виновен.

Айде, мейл известието, че си направил меринждей yasuo. Ако ти стиска, естествено.

И темата умря :D Явно или не му стиска, или си ляга рано.
 

Горе