yasuo открадна страничките ми

От: yasuo открадна страничките ми

Е, не се сдържах, съжалявам ако мнението ми се счете за спам, нека админите го изтрият.
Доста се колебах преди да пиша, защото все пак съм от "новите" ... а причината е , че yasuo ми предложи да ми ..."метне" една 1-2 малки странички по 2-3-4к вместо заплащане...." по тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48259 цитирам: Трябва ми някой да ми изработи един много прост сайт. ....

В случая аз излязох "простата" .... сайта е http://haresai.tk/, и трябваше да се качи на безплатен хостинг 000webhost. Договорихме се за смешна сума ... цитат от скайпа:

[18.12.2013 г. 13:45:22] Илиан: ами как ще се разберем да започнеш работата?
[18.12.2013 г. 13:45:35 | (13:45:41 — редактирано)] Илиан: случайно интерес към фейсбук страници имаш ли да те питам междувременно?
[18.12.2013 г. 13:50:12] Илиан: благодаря за инфото, аз като цяло попитах, с цел да ти предложа ако ти трябва мога да ти метна една 1-2 малки странички по 2-3-4к вместо заплащане - или все пак да ти заплатя избора си е твой , иначе .tk искам да го използвам за фри домейн а самият сайт да го качим на 000webhost[/B]

Аз избрах да ми плати. Дори и не поисках линк към страниците, но след "боричкане" с безплатния му хостинг и домейн, му написах като човек, какви ще са минусите от тази комбинация. Отделих доста часове за регистрации, надлъгване с безплатни хостинги и т.н.

Последната ни комуникация беше:
[21.12.2013 г. 12:13:20] Илиан: (wave)
[21.12.2013 г. 12:14:04] Delinda Dar: Здравей, днес в късния следобяд мога да отделя време за сайта
[21.12.2013 г. 12:49:02] Илиан: ок
[21.12.2013 г. 17:36:11] Delinda Dar:
................ Вариантите, които ти предлагам са следните:
1. Инсталация на en, с най-малко грешки е. Но, ще тръгне., настройване на галерията и социалката
2. Инсталация на bg, но кога ще се бъгне нямам идея, настройване на галерията и социалката
И в двата случая, сайта ще зарежда много бавно и всичко, което касае ъпдейт или нови версии, трябва да се добавя ръчно през ftp, като няма гаранция, че ще то подкарате. Въпрос на отстраняване на грешки.
3. Предлагам ти като най-чист вариант, да помогна с нормален хостинг, докато се решите хостинга. Примерно за година, до следващата Коледа. Инсталирам при мен, настройвам и ви правя коледен подарък хост. Предоставям парола за админ панела, а вие си ги променяте. И се радвате на нормално функциониращ сайт. Като „благодарност“, може да сложите линк към мой сайт /когато е готов/.
Мога тази вечер да отделя време, за всичко това, но моля първо за отговор. Кой от трите варианта да е?

.... след това ни кост, ни вест, дори и едно ма*ната ти за отделеното време. Посъкратих я, но ако някой проявява интерес ще му я копна цялата.
Аз лично се чувствам излъгана и нямаше да напиша всичко това, ако след последното ми писание в скайпа бях получила какъвто и да е отговор.
- Благодаря за помощта, но ще се оправям сам
- Не мога да ти платя, но ти благодаря
или каквото и да е ...

И ще изляза още по-проста ако yasuo заяви, че не е ИЛИАН от скайпа:
[18.12.2013 г. 21:29:36] Илиан: [email protected]
[18.12.2013 г. 21:29:55] Илиан: http://haresai.tk/ това е домейна
 
От: yasuo открадна страничките ми

Имам усещането че тук преобладават тинейджъри с много свободно време и много малко акъл. Обвиняващия да изпрати скрийншот и да се свършва с този цирк.
 
От: От: yasuo открадна страничките ми

Тук вече админите трябва да си вземат мерки, защото този форум стана "кой колко ще излъже"... Колко качествени теми видяхме последния месец, а колко "петъчни" теми? Защо ли? Трябва да се сложи край на всичко това. Много либерален форум... Разбирам добрите намерения на администраторите, но това не може да се търпи повече. Трябва ясно да стане, че тук измамници не се търпят. Всеки може да направи грешка, ок, но пък вече всичко идва в повече.
 
Последно редактирано:
От: От: От: yasuo открадна страничките ми

Тук вече админите трябва да си вземат мерки, защото този форум стана "кой колко ще излъже"... Колко качествени теми видяхме последния месец, а колко "петъчни" теми? Защо ли? Трябва да се сложи край на всичко това. Много либерален форум... Разбирам добрите намерения на администраторите, но това не може да се търпи повече. Трябва ясно да стане, че тук измамници не се търпят. Всеки може да направи грешка, ок, но пък вече всичко идва в повече.

Недей така де... на мен ми се вдига желанието да влизам във форума през уикендите като знам, че ще има нещо забавно.:lol::lol:
 
От: От: От: От: yasuo открадна страничките ми

Недей така де... на мен ми се вдига желанието да влизам във форума през уикендите като знам, че ще има нещо забавно.:lol::lol:

Така е, всички се забавляваме. Но пък форума е за Онлайн Бизнес, не за забави... От време на време хубаво да се позабавляваме, но пък всяка седмица да имам измами само...
 
От: yasuo открадна страничките ми

Абе да искаш да изкараш някой лев днес с нещо твое и ти го вземат. Ще ревеш не, ми и ...

ХУсаЙо, мусайо, пусайо... къф си не те знам. Както правиш изводи на 1-2 коментара, нека и аз да направя моя. Ти си по голямо ламерче от автора. Пишеш му призовки глупости за тона. Ако теб те метнат с две страници или там 100 лева, сигурно до президента ще стигнеш да се оплакваш...

Авторе... да беше публикувал в страниците веднага като се усъмни че ти ги взе нещо от сорта "Хусайо мусайо рязана карабина, баща му го фърлил на че---я, а майка му го обрала"
Ако беше се изтрило след като го постнеш в страничките ти, щеше да е ясно. Ако не беше.. пфу пий една студена вода, обясни на хусайо путяйо, че заради неговите хусайовски имейли се е получило това объркване. И готово. :)

Стига го мисли Путяйо няма да забогатее от 2 или 20 ФБ странички.

Пиши ми на Л.С. имам 2 страници които ще ти подаря, доста са активни.

1-та е с 3000 лайка реални - по 30 - 40 харесвания има на пост
2-тае с 14 000 лайка. и пак доста активни има.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Тоя Ясу си личеше че е нагал мангал, ама всички се хвърлиха да го защитават в началото.
 
От: yasuo открадна страничките ми

Аз съм си виновен защото се доверих.. мислех, че е коректен. Писах му на съобщението което ми прати, че му имам доверие и му прехвърлих първо страничките.

И ме прецака... и сега знае, че аз нямам итраде и нямам много мнения ще ме изкара, че лъжа..... след като не виждам някаква причина да спечеля нещо от това дано ме разберете..
 
От: yasuo открадна страничките ми

Аз съм си виновен защото се доверих.. мислех, че е коректен. Писах му на съобщението което ми прати, че му имам доверие и му прехвърлих първо страничките.

И ме прецака... и сега знае, че аз нямам итраде и нямам много мнения ще ме изкара, че лъжа..... след като не виждам някаква причина да спечеля нещо от това дано ме разберете..

По принцип като направиш някой друг мениджър, трябва да ти дойте съобщение в пощата, че на еди кой си си дал такива права. Покажи това инфо и това трябва да послужи като доказателство, че наистина си му дал страничките.
 
Последно редактирано:
От: yasuo открадна страничките ми

Аз съм си виновен защото се доверих.. мислех, че е коректен. Писах му на съобщението което ми прати, че му имам доверие и му прехвърлих първо страничките.

И ме прецака... и сега знае, че аз нямам итраде и нямам много мнения ще ме изкара, че лъжа..... след като не виждам някаква причина да спечеля нещо от това дано ме разберете..
За да си сменя паролата в фейсбук едва ли не трябва да им дам акт за раждане и да посоча всички съседи с трите им имена, не вярвам за стрниците толкова лесно да се прехвърлят.
 
От: yasuo открадна страничките ми

В пощата ми няма никакви съобщения.

Аз като го направих с този емейл адрес който ми даде в скайпа.. Чакаше потвърждаване и му писах в скайпа да потвърди след това се забави няколко минути и след това ми писа да ли съм го направил...

Явно той трябва да снима емейл адреса си...ама има ли смисъл той ще ги изтрие и... безсмислено
 
От: yasuo открадна страничките ми

В пощата ми няма никакви съобщения.

Аз като го направих с този емейл адрес който ми даде в скайпа.. Чакаше потвърждаване и му писах в скайпа да потвърди след това се забави няколко минути и след това ми писа да ли съм го направил...

Явно той трябва да снима емейл адреса си...ама има ли смисъл той ще ги изтрие и... безсмислено

Вярно, че не праща мейл
 

Горе