На някои хора трябва да се забрани да имат деца

nortrant

Well-Known Member
на тия идиоти или родителите са същите - или не се занимават с тях..
а ако не могат да се грижат за тях - за какво ги имат :cry:


[video=youtube;OEnXpCZ6N50]http://www.youtube.com/watch?v=OEnXpCZ6N50&feature=player_embedded[/video]
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Майкооо, тия малоумници колко бой е ебане заслужават ... еллелелеле
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Ами, сега трябва полицията да ги намери, и публично наказание. 1 тон домати, завързват ги пред НДК и всички минувачи цял ден да ги целят. После да изчистят намацаното, и 3 месеца обществено полезен труд - търкане с четка за зъби фугите пред НДК, ама да имат и норма по 50 квадрата на ден например. После някой минава - оценява и ако не са си свършили добре работата деня не се брои.

С бой няма да се оправят нещата защото утре ще хванат и пак ще набият някой.
 
Да, ако знаете колко много са такива, ще паднете. До нас живее едно такова дебилче, което няма много шансове в живота, като го гледам какво селянче се е бръкнало. Вчера пътуваме заедно в асансьора, той с неква малоумна като него (не си говоря с него, защото просто не знам какво ще ни е общото) и той и се хвали, как на бележката за поддръжка на асансьора, той е написал това (беше неква тъпотия от рода на "овце сте" или нещо, което само той би си ги разбрал) и тя милата се кефи. Додрайфа ми се, а най-вече защото ми е съсед. Съботните му срещи с майка му започват със скандал от рода на "Ще правя какво си искам ма курво....". Не се шегувам, стигал е и до-далеч. Та тези тук където ритат човека, някакси не ми се видя много зле. Възприятията ми са се приспособили явно. :)

А едни други съседи, там си е направо майката. :) Тя е някаква танцьорка ли, знам ли и аз, а другия фитнес инструктор. Може да прецените и там какъв в мозъчния пакет. Толкова много кофти материал, че нещата започва да стават на зле. :)

Аз съм син на военен и като видя нещо такова направо не знам как се е получило такъв продукт. Масово е, защото родителите са същите селяни или са ги изтървали много отдавна, защото са прекалено заети да мислят за него или нещо по-средата. Сега нещо много изтървана работа. Едно време бой, бой и яко дисциплина. Сега като се кажа в автобуса и им слушам речника, направо ми идва да се гръмна, че и на 13 говорят за пиакча и секс. Не знам аз ли нещо изоставам, младежта ли нещо деградира. Не знам. Само знам, че ако продължава така, не само бой на възрастни ще се вижда по парковете, но и до по-тежки неща ще се стигне.

Изсипана работа.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Блинки, ти казваш едно време само бой, бой и яко дициплина, но това беше по време на комунизма. И това не върши работа. Може да се появят доста психични проблеми от боя, но за яката дициплина съм съгласен.
 
От: Re: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Да, ако знаете колко много са такива, ще паднете. До нас живее едно такова дебилче, което няма много шансове в живота, като го гледам какво селянче се е бръкнало. Вчера пътуваме заедно в асансьора, той с неква малоумна като него (не си говоря с него, защото просто не знам какво ще ни е общото) и той и се хвали, как на бележката за поддръжка на асансьора, той е написал това (беше неква тъпотия от рода на "овце сте" или нещо, което само той би си ги разбрал) и тя милата се кефи. Додрайфа ми се, а най-вече защото ми е съсед. Съботните му срещи с майка му започват със скандал от рода на "Ще правя какво си искам ма курво....". Не се шегувам, стигал е и до-далеч. Та тези тук където ритат човека, някакси не ми се видя много зле. Възприятията ми са се приспособили явно. :)

А едни други съседи, там си е направо майката. :) Тя е някаква танцьорка ли, знам ли и аз, а другия фитнес инструктор. Може да прецените и там какъв в мозъчния пакет. Толкова много кофти материал, че нещата започва да стават на зле. :)

Аз съм син на военен и като видя нещо такова направо не знам как се е получило такъв продукт. Масово е, защото родителите са същите селяни или са ги изтървали много отдавна, защото са прекалено заети да мислят за него или нещо по-средата. Сега нещо много изтървана работа. Едно време бой, бой и яко дисциплина. Сега като се кажа в автобуса и им слушам речника, направо ми идва да се гръмна, че и на 13 говорят за пиакча и секс. Не знам аз ли нещо изоставам, младежта ли нещо деградира. Не знам. Само знам, че ако продължава така, не само бой на възрастни ще се вижда по парковете, но и до по-тежки неща ще се стигне.

Изсипана работа.

Малко им е пребиването на такива. Братле направо ти съчуствам че имаш такъв съсед на етажа си, понеже съм останал с впечатлението ми към теб че си образован и интелигентен човек. Според мен хората трябва да бъдат разпределени по класови общества, не може културни хора да съжителстват на една врата разстояние с отпрепки. Нашия блок целия е военен, аз също израснал между военни ( в нашия род има много военни ) но съседните два блока там са някакви селяндури събрани от кол и въже. Ако питаш мен - родителите имат главна вина. Изтърват ли първите 7 години... край. Е всъщност може да се направи ъпгрейд до към 15 години, от там нататък е сложно. Освен ако не ги сполети някоя много тежка ситуация която да им коства много, и да се стреснат и тогава да се променят. Това са изруди меко-казано. Между другото точно ей такива в казармата ги оправят най добре, много яко им свиват сърмите. :wink:
 
Re: От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Блинки, ти казваш едно време само бой, бой и яко дициплина, но това беше по време на комунизма. И това не върши работа. Може да се появят доста психични проблеми от боя, но за яката дициплина съм съгласен.
НЕ знам дали не става с бой, но сега бой няма, а резултатите са на лице. Мен си ме аргасваха и съм станал човек, поне по мои скромни наблюдения. :) И доста хора около мен са яли бой като деца. Не говоря за колана, тупаниците, ритниците и т.н., за каране с малко потупване. Това си беше възпитателен такъв. :)

@ USAF, мерси за думите. Взаимни са ни чувствата. Абе интелигентен, не знам, но вярвам, че със всеки мога да намеря общ език. Само тук удрям на камък. Не, че съм пробвал, но всеки път като се опитам, той нещо прави им ме разубеждава. :)

Колкото и дискриминационно да звучи, съгласен съм с теб. Преди 1 ден се качих с автобуса на градския транспорт, май беше 11, и там видях как си личи разликата. Беше пълно и малко се посръчквахме, но едните започват с "Пардом", "Извинете", "Простете", "Прощавайте", а другите "Оп", "ЪЪЪъъъ" или само те погледнат. Правиш веднага разликата. Да не говорим за антисоциалния аспект на нещата там. Сдухана работа + мизерия = комплексарщина и селения. Просто им личи, че даже нямат желание да станат по-добри от това, което са. А най-лошото е, че вярват, че са стигнали максимума като цяло. Това е най-тъжното.

Имат вина всичко, което ги заобикаля, включително и улицата, както и задръстения живот, който водят. Не може да гледаш по цял ден телевизора и после да си много адекватен. Някак си няма такава зависимост. :) Като малки ние много играехме и социализирахме, нямаше такова нещо като да седиш на едно място и да циклиш. Най-малкото ти закърнява мозъка. :)

И тия селяни от клипчето утре ще са на пътя, Там не ми се мисли какво ще им роди главата. Чак се плаша.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Сега чета какво пише в нетинфо: "Не е ясно къде точно се е случило нападението, но вече се намериха хора, които твърдят във "Фейсбук", че познават младежите и че те са от столичния жилищен комплекс "Дружба 1"."

Няма ли някой, който живее в този квартал да ги познае? И после да им се случи случка на тия отрепки!
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

На Запад положението е много по - страшно. Младите там са доста по - отпуснати. Направо си стават престъпници от 9-10 години. И в САЩ, Англия, Франция. Проблема е, че и тук започват да се превръщат в лузъри, които са сърдити на всички други затова, че са лузъри. Или просто нямат акъл. Не са всички такива, но голям процент са. Сега трябва полицията да ги хване и да ги постресне малко. Ако го направят както трябва, тези деца няма повече да повторят. Но като знам какви психолози са нашите полицаи - шансовете не са много големи.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Като се замисли човек.....един ден подобни типове може да са управляващи и тогава ще е страшно....
Цитат от нета:"Това са зрелите плодове на 20 годишната БЪЛГАРСКО-МУТРЕНСКА демокрация!!!"
 
Последно редактирано:
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Явно родителите не се справят...(не искат, нямат време или не могат)

Държавата трябва да се намеси и да се направи нещо - нещо радикално, друга оправия няма.
Още не е късно за подобни идиотчета да се вкарат в релсите.. но няма воля и от родители и ото управляващи.. тези в парламента все едно живеят на друга планета...
 
Тя държавата не може собствените си бакий да оправи, пък ще се грижи за чуждите. :)

Не е късно, даже напротив. Такива трябва да са записани в някаква програма, както и да положат доста обществен труд, за да видят какво е. А няма да е зле да пообиколят някой друг долнопробен затвор, за да видят какво ги чака, ако им мине нещо такова и в бъдеще. Ей такива неща трябва да има. Хваща ги, развежда ги и ги пускат в една стая с някой изрод с доживотна да им обясни какво ще им се случи с малките дупета като ги вкарат при тях. Това е нужно. Тези от държавата са много назад с материала в това отношение. Ама много зле. НЕ съм чувал за такива програми или нещо подобно. Просто го оставят проблема и утре е направил нещо по-сериозно. Лошото е, че никой няма гаранция, че няма такива да нападнат някой от неговото семейство или самия него.

Тези в парламента не само са от друга планета, но грам не се развиват. Като не ти стига сивото вещество да измислиш нещо креативно, вземе и приспособи нещо, което вече се прилага и дава резултати. То пък не вярвам, че си толкова път и това да не можеш да направиш. Ако е така, закъсали сме го много. :)
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Клипът е изтрит, кажете, какво стана?

три момчета с липса на мозък - единия снима как другите двама настигат един стар мъж (незнам дали е клошар), със ритник го събори на земята и двамата продължиха със същото.
Сигурно около 10 ритника по цялото тяло пое мъжа.

Аз свалих клипа, ако потрябва някъде..
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Това у нас? Българчета? Веднага се сещам, че едно време имаше ТВУ за такива герои.
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Добре аз не мога да си обесня, как ще идеш да риташ възрастен човек, щях да кажа "мене така се ме възпитали" което май е ключа към отговора ...:? И все пак защо, ще се хвалиш наритах ей тоя старец, дето е беззащитен, що съседа на Блинки не дигне примерно на него ръка, щото ще го нарита :D
 
От: На някои хора трябва да се забрани да имат деца

Това у нас? Българчета? Веднага се сещам, че едно време имаше ТВУ за такива герои.

абсолютно! :cry: ти съмняваш ли се?
те и клетия човек говореха на български.. даже се разбира ясно какво казват..

"мене така се ме възпитали" което май е ключа към отговора ...:?

правилно
Ето защо и заглавието на темата е такова.
 
Ако два такива индивида се засекат, обикновено е кланица. Съзнанията им не са толкова еволюирали, че да преценят, че могат да свърши всичко с фатален край. За това четем такива неща по нета - заради големия % олигофрени, които се засичат в такава ситуация. Не е защото мениджър на уважавана се IT фирма се засича с Директор маркетинг. :) Просто 2 първобитни вида се засичат и както е по Дискавъри, само единия излиза жив от боя. А за какво е боя, на кой му пука, когато "достойнството" на единия е засегнато. :D
 

Горе